برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
من نمیتونم به ios 8.4 آپدیت کنم / ؟ از طریق ایتیونز رستور زدم آخرش اررور میده اررور 3194 و یه اررور دیگه هستش اینو یه بار رد کردم فک کنم اررور بعدش 3014 بودش . والا دیگه نمیدونم چیکار کنم همه تاپیکارو هم خوندم
دستگاهتون چیه و iOSاش الان چیه؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من نمیتونم به ios 8.4 آپدیت کنم / ؟ از طریق ایتیونز رستور زدم آخرش اررور میده اررور 3194 و یه اررور دیگه هستش اینو یه بار رد کردم فک کنم اررور بعدش 3014 بودش . والا دیگه نمیدونم چیکار کنم همه تاپیکارو هم خوندم
متاسفانه 8.4 دیگه ساین نمیشه و باید شما به 8.4.1 ریستور کنید که میتونید به این سایت مراجعه کنید و ورژن مورد نظری که سبز هست رو دانلود کنید:
www.ipsw.me
پیشنهاد من اینه که سریعن با یه سیستم دیگه رستور کنید چون هرلحظه امکان داره دیگه 8.4.1 هم ساین نشه و مجبور باشید روی 9 بمونید.

اما واسه مشکل شما باید بپرسم که کارت گرافیک شما چیست؟ اگه گرافیک قدیمی باشه ورژن آیتونز ممکنه باهاش سینک نباشه و یه مقداری به مشکل بخورید به همین خاطر یکبار با این ورژن ایتونز هم مشکل رو بررسی کنید:
iTunes 12.3 for Windows (64-bit - for older video cards
https://support.apple.com/kb/DL1816?locale=en_US
در نهایت اگه همچنان مشکل باقی بود که بعید میدونم بگید تا راه های دیگه ای رو بررسی کنیم چون منبع این ارور خیلی زیاده

• Like
Reactions: bnc

persianlicence

Registered User
لایک‌ها
105
سلام . دوستان راهی هست آهنگی، ویدیویی که با تلگرام دریافت میکنیم رو به کامپیوتر انتفال بدیم؟

--------------
آپدیت جدید ios با رفع چند باگ دیگر هم منتشر شد

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
سلام . دوستان راهی هست آهنگی، ویدیویی که با تلگرام دریافت میکنیم رو به کامپیوتر انتفال بدیم؟
متاسفانه تلگرام iOS قابلیت ذخیره کردن نداره، پس طبیعتاً انتقال هم نمیشه داد.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181

--------------
آپدیت جدید ios با رفع چند باگ دیگر هم منتشر شد
درود
ابتدا وارد تلگرام شوید از گزینه های contact,chat, setting بر روی setting بزنید
در انتهای این بخش باید روی save incoming photos بزنید تا فعال بشه با این کار هرعکسی رو که باز کنید به داخل photo ذخیره میشه

اهنگ رو نمیشه چون به عنوان یه پیامصوتی ارسال میشه و بخشی از shared media files محسوب نمیشه
اگه secret chat نباشه میشه از طریق نسخه وب اون فایل رو ذخیره کرد و سپس به گوشی انتقال داد

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
سلام دوستان براي چك كردن refurbished بودن يا نبودن گوشي راهي هست؟ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان براي چك كردن refurbished بودن يا نبودن گوشي راهي هست؟ممنون
درود گرامی
بابت رفرش بودن باید خدمتتون بگم که دو حالت رفرش بودن داریم، یعنی در واقع باید یه حالت باشه و اونم اینه که خود شرکت اپل بیاد دیوایس رو دوباره تعمیر کنه و بعد به عنوان رفرش بده بازار که در این حالت بهش میگن رفرش یا Refurbished اما متاسفانه یه حالت دیگه هم وجود داره که تعمیرکار میاد گوشی رو خیلی با حوصله تعمیر میکنه و میده بازار به عنوان رفرش که خوب این حالت دوم هیچ نظارتی برش نیست و احتمال اینکه دستگاه معیوب بشه خیلی بیشتره و هیچ ضمانتی هم درش نیست.
برای چک کردن رفرش بودن محصولات اپل باید به Part number دقت کرد که در پشت کارتن و همچنین در داخل Setting و بخش About نوشته شده که بهتره به همون قسمت About دقت بشه:
x9iq11vo9r1n41a3z03.jpg

از این طریق به راحتی میشه فهمید که دیوایس از طریق خوده اپل رفرش شده یا اینکه یه شرکتی اومده دیوایس رو تعمیر کرده و به عنوان رفرش تو بازار میفروشه:
اگه پارت نامبر در دیوایس با M شروع بشه یعنی اینکه Manual Retail بوده اما اگه پارت نامبر با F شروع بشه یعنی دیوایس توسط اپل رفرش شده و در اپ استور فروخته شده و اگه پارت نامبر با P شروع بشه یعنی دیوایس از طریق سایت به صورت شخصی تهیه شده و یک Engraving به دیوایس اضافه شده و کاملن شخصی سازی شده.
به عکس زیر دقت کنید متوجه میشید.

xtcphydrqjz5ri0cjy865.png

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان واسه اپل آیدی از طریق گوشی به ip گیر میده...تو سایت اپل یکی ساختم تو گوشی که ساین میکنم میگه اطلاعاتتون رو باید کامل کنید و اونجا تو گزینه های پرداخت گزینه none وجود نداره! چیکار باید بکنم کلافه شدم دیگه!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان واسه اپل آیدی از طریق گوشی به ip گیر میده...تو سایت اپل یکی ساختم تو گوشی که ساین میکنم میگه اطلاعاتتون رو باید کامل کنید و اونجا تو گزینه های پرداخت گزینه none وجود نداره! چیکار باید بکنم کلافه شدم دیگه!
یکی از دوستان گفته که با هیتلرشکن تونسته اپل ای دی درست کنه شما هم با سایفون تست کنید

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
@Dr.Cnet
ممنون از پاسخ کاملتون گوشی بنده از اول روی ios 8.3 بوه از طریق کارخونه به این ورژن رفته و ابدیت نشده به نظرتون میشه گوشی جیل بریک کرد ؟ تشکر فراوان

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
@Dr.Cnet
ممنون از پاسخ کاملتون گوشی بنده از اول روی ios 8.3 بوه از طریق کارخونه به این ورژن رفته و ابدیت نشده به نظرتون میشه گوشی جیل بریک کرد ؟ تشکر فراوان
خواهش میشه
بله 200%
از اینجا دانلود کنید و جلبریک کنید:
http://res.taig.com/installer/en/TaiGJBreak_EN_2410.zip
تا زمانی که Cydia رو بر روی گوشی ندیدید اتصال کابل رو قطع نکنید
زمانی که بر روی Cydia برای اولین میروید حتمن اینترنت گوشی وصل باشه و تا زمانی که خودش از Cydia خارج نشده شما خارج نشید حدود چند دقیقه طول میکشه تا بارگذاری شه.

PAYAM-SHARIFI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام شب بخیر من ios9 رو روی گوشیم گرفتم الان یه پیام روی صفحه اومده که به itunes وصل بشه هیچ کاری هم گوشی انجام نمیده اصلا داخل هیچ برنامه ای هم نمیره . کسی از دوستان هست که مشکل منو حل بکنه ؟ ممنونم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان سلام شب بخیر من ios9 رو روی گوشیم گرفتم الان یه پیام روی صفحه اومده که به itunes وصل بشه هیچ کاری هم گوشی انجام نمیده اصلا داخل هیچ برنامه ای هم نمیره . کسی از دوستان هست که مشکل منو حل بکنه ؟ ممنونم
درود گرامی
آخرین نسخه متناسب با گوشی خودتون رو از www.ipsw.me دانلود کنید و با آموزش زیر گوشی رو دوباره ریستور کنید.
http://www.i-clarified.ir/1393/06/آموزش-کامل-ریستور-دستگاه-های-ios-به-کمک-itunes/

Polarstern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
161
دوستان اگه گیفت کارد رو reedem کنم رو اپل آیدی میتونم فضای icloud خریداری کنم؟ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان اگه گیفت کارد رو reedem کنم رو اپل آیدی میتونم فضای icloud خریداری کنم؟ممنون
درود گرامی
خیر متاسفانه با گیفت نمیشه اما با Store credit میتونید خرید کنید البته اولویت اول هست یعنی اگه کارت بانکی شما ست شده باشه اول از Store credit کم میشه و تا وقتی که کارتی ست نکرده باشید نمیتونید فضا رو افزایش بدید:
Accepted payment methods for iCloud storage upgrades include credit cards, debit cards, and iTunes Store credit. If you don't have enough iTunes store credit to complete your upgrade, you'll be charged the remaining amount. Apple Store gift cards aren't accepted as payment for upgrading iCloud storage.

در نهایت هم تفاوت بین Apple Store Gift Card و iTunes Store Gift Card:
https://support.apple.com/en-us/HT204199
Apple Store gift
apple-store-giftcard-2col.png

iTunes Store gift
itunes-store-giftcard-2col.png

Last edited:

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
سلام دوستان
از ديروز تو اينستگرام نميتونم كامنت بزارم زير هر پست !
كسي برخورده به اين قضيه ؟
adsl مخابرات هم نيستم كه ف... باشه .

اگر فيل ... هوشمند باشه كه با وي. بي. ان هم تست كردم .
مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان
از ديروز تو اينستگرام نميتونم كامنت بزارم زير هر پست !
كسي برخورده به اين قضيه ؟
adsl مخابرات هم نيستم كه ف... باشه .
اگر فيل ... هوشمند باشه كه با وي. بي. ان هم تست كردم .
مرسي
من الان تست کردم میشه کامنت گذاشت (آسیاتک)، شاید ورژن شما نیاز به آپدیت داره.

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
من الان تست کردم میشه کامنت گذاشت (آسیاتک)، شاید ورژن شما نیاز به آپدیت داره.
مرسي ، منم آسياتك هستم
الان مجدد تست كردم ، همونجوريه !
برنامه هام همش آپديت هست ،
ورژن ٩/١ بتا ٤ رو گوشيم هست احتمال داره باگ اين ورژن باشه '
البته الان دو روزه اينجوري شده ، قبلا هم كه رو بتا بودم مشكلي نداشت .

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
مرسي ، منم آسياتك هستم
الان مجدد تست كردم ، همونجوريه !
برنامه هام همش آپديت هست ،
ورژن ٩/١ بتا ٤ رو گوشيم هست احتمال داره باگ اين ورژن باشه '
البته الان دو روزه اينجوري شده ، قبلا هم كه رو بتا بودم مشكلي نداشت .
من با خوده سافاری وارد اینستاگرام میشم، شما هم با سافاری تست کنید مشکلی نداره اما خوده اپ اینستا رو نصب ندارم.

01110362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
129
من با خوده سافاری وارد اینستاگرام میشم، شما هم با سافاری تست کنید مشکلی نداره اما خوده اپ اینستا رو نصب ندارم.
با سافاري تست كردم ، نميشه كامنت گذاشت !! ظاهرا بلاك شدم ! يه بلايي سر اكانتم اومده ! تا فردا ببينم چجوري ميشه ، مرسي رفيق

بالا