برگزیده های پرشین تولز

خرید دامنه مرتبط با رویداد Event | فقط دات کام

Amirhossein__

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام

دنبال یک دامنه خوب مرتبط با رویداد می گردم.
دامنه باید خیلی کوتاه باشه و حتما حتما دات کام باشه

لطفا با اعلام قیمت بفرستید دامنه هاتون را . ممنون

Amirhossein__

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بودجه؟
پ.ن: لطفاً شفاف بگید اینقدر.

شما پیشنهادتون را با قیمت بدید ما بررسی می کنیم. بودجه ای در نظر
نگرفتیم ولی برای اسم خوب در صورت انتخاب پول مناسب قطعا خواهیم داد

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
شما پیشنهادتون را با قیمت بدید ما بررسی می کنیم. بودجه ای در نظر
نگرفتیم ولی برای اسم خوب در صورت انتخاب پول مناسب قطعا خواهیم داد
هیچ عرف و نقطه نظر مشترکی در مورد هزینه مناسب وجود نداره..
پ.ن: تا بودجه مشخص نشه نمیتونم کمکی کنم.

Amirhossein__

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
هیچ عرف و نقطه نظر مشترکی در مورد هزینه مناسب وجود نداره..
پ.ن: تا بودجه مشخص نشه نمیتونم کمکی کنم.

بله دقیقا چون هیچ عرفی وجود نداره عرض کردم | شما که نباید چیزی قایم کنید شما دامنه ۵۰۰ میلیون تومنی دارید بگید ۱ میلیون تومنی هم دارید بگید.
این دیگه به بررسی طرف مقابلتون مرتبطه که ببینه قیمت نسبت به دامنه و نسبت به شرایطش می ارزه یا نه ! شما فروشنده اید !
این بودجه گرفتن تو مساله ای که عرفی نداره نتایج خوبی نداره.چون قیمت اصلی معلوم نیست و معمولا قیمت را فروشنده میرسونه به بودجه مشتری.
حالا اگه ۱ میلیون تومان هم باشه و بودجه مشتری ۲ میلیون تومان به همون اندازه میرسونه . به طور کلی و براساس تجربه عرض کردم قصد جسارتی نیست

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
بله دقیقا چون هیچ عرفی وجود نداره عرض کردم | شما که نباید چیزی قایم کنید شما دامنه ۵۰۰ میلیون تومنی دارید بگید ۱ میلیون تومنی هم دارید بگید.
این دیگه به بررسی طرف مقابلتون مرتبطه که ببینه قیمت نسبت به دامنه و نسبت به شرایطش می ارزه یا نه ! شما فروشنده اید !
این بودجه گرفتن تو مساله ای که عرفی نداره نتایج خوبی نداره.چون قیمت اصلی معلوم نیست و معمولا قیمت را فروشنده میرسونه به بودجه مشتری.
حالا اگه ۱ میلیون تومان هم باشه و بودجه مشتری ۲ میلیون تومان به همون اندازه میرسونه . به طور کلی و براساس تجربه عرض کردم قصد جسارتی نیست
آره فرمایش شما هم تا حدی درست هست اما بنده حدود 4 الی 5سال میشه که توی این کار هستم و برندینگ حرفه ای انجام میدم و از روی تجربه های بسیار عرض کردم و قصد بدی نداشتم.
فقط میخواستم مطمئن شم بودجه شما ارزش وقت و انرژی بنده رو داره یا خیر.
تجربه من رو بخواید از اونجایی که موضوعتون در کل یه موضوع فرعی محسوب میشه احتمال قوی اینجا و با زدن تاپیک به نتیجه دلخواهتون نخواهید رسید..
حداقل بعلت اینکه 3سالی میشه که دامینرهای تاپ پرشین تولز رو دبگه چک نمیکنند به دلایلی که خودتون میدونید.
بنده در تلگرام 24ساعت آنلاینم مایل هستید تشریف بیارید اونجا مرحله به مرحله جلو بریم.
آیدی: Vlasek2
با احترام

Amirhossein__

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بهتر بگید برای چه منظوری می خواهید مثلا برای رویدادهای شهر؟ tehranevents
یا رویداد های موزیک: musicevents
یا برند شدنی مثلا eventix

برند شدنی ها منظورمه . اون ۲ تا خیلی خوبه ولی مختص به موزیک و تهران شده .
ایونتیکس رو دارید؟ دات کام؟

artinma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آره فرمایش شما هم تا حدی درست هست اما بنده حدود 4 الی 5سال میشه که توی این کار هستم و برندینگ حرفه ای انجام میدم و از روی تجربه های بسیار عرض کردم و قصد بدی نداشتم.
فقط میخواستم مطمئن شم بودجه شما ارزش وقت و انرژی بنده رو داره یا خیر.
تجربه من رو بخواید از اونجایی که موضوعتون در کل یه موضوع فرعی محسوب میشه احتمال قوی اینجا و با زدن تاپیک به نتیجه دلخواهتون نخواهید رسید..
حداقل بعلت اینکه 3سالی میشه که دامینرهای تاپ پرشین تولز رو دبگه چک نمیکنند به دلایلی که خودتون میدونید.
بنده در تلگرام 24ساعت آنلاینم مایل هستید تشریف بیارید اونجا مرحله به مرحله جلو بریم.
آیدی: Vlasek2
با احترام
کمتر خالی ببند ولاسکه!
تو اگه 10 تا دامنه فروخته باشی من اسم ات رو عوض میکنم!!!!
برندینگ حرفه ای؟ یه نمونه تو رو جون هرکی دوست داری بذار، فقط یه نمونه برند حرفه ای ها!!!!!!!
هرکی نشناسه تو رو ، فکر میکنه خیلی شاخی!
دامینر توپ هم اینجا فراوونه ! البته آدم حراف و بدون نمونه کاری هم زیاده!!!!!!!!!
مرد باش دامنه هات رو با قیمت بذار اینجا، تا بقیه بفهمن چی توی چنته ات داری!
دوست داشتی باز منفی بده! خوشحالم میکنی!

hamedrx

Registered User
لایک‌ها
5
برند شدنی ها منظورمه . اون ۲ تا خیلی خوبه ولی مختص به موزیک و تهران شده .
ایونتیکس رو دارید؟ دات کام؟
اینها فقط مثال بود که بفهمم شما دنبال چطور دامینی هستید! http://eventix.com برای مایکروسافت هست عزیز و من فقط مثال زدم. می گردم ببینم چی پیدا میشه

بالا