برگزیده های پرشین تولز

راهی برای درآمد زایی سایتم میخوام !!

salehkhan

Registered User
لایک‌ها
26
سلام و درود . دوستان لطفا کمکی به ما کنید تا بتوانیم به یک راه درآمدی در سایتمون دست پیدا کنیم . واقعا دیگه خسته شدم نزدیک یکسال هست که فقط دارم خرج هاستینگ رو میدم . دیگه از اینترنت بدم اومده . خسته شدم
آدرس سایت
http://i.sepna.com

رتبه سایت رو از 560 هزار جهانی رسوندم به 299 هزار اما درآمدی نیست که نیست .
راههای درآمدی که تاکنون امتحان کردم ::
پاپ آپ - محصولات فروشگاهی - تبلیغات کلیکی روی هم رفته 100 هزار تومان درماه میشه .

================================
1394/07/09

رتبه جهانی 317,093
رتبه کشوری 4,820
1394/07/10

رتبه جهانی 313,990
رتبه کشوری 4,634
1394/07/10

رتبه جهانی 304,642
رتبه کشوری 4,398
1394/07/10

رتبه جهانی 299,036
رتبه کشوری 4,289

اتوریتی صفحه : 37.02
اتوریتی دامین : 30.32
بک لینکها منتشر شده :
6,518 Total Links

موز رنک : 5.02

پیشنهاد شما چیه ؟ بفروشمش خیال خودم هم راحت کنم ؟ دامنه رو 5 6 ساله که دارمش . هی روزگار .. تا اومدیم سایت موزیک بزنیم مثل قارچ تعدادشون رفت بالا از اون طرف هم کلیک دزدا حمله کردن . خدائیش اگر سایت توی خارج میزبانی داشت حداقل 1000 دلار در ماه درآمد داشتیم . چیکار کنیم که توی ایرانیم و تحریم .

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
روزی چند تا ای پی داری/ اگه بالای 5 هزار تا ا پی داری پست ثابتتو خریدارم

salehkhan

Registered User
لایک‌ها
26
نه متاسفانه اینقدر نیست 1500 متوسطش هست . اگر 5 هزار تا آی پی داشتم که به قول معروف نونمون توی روغن بود با همون پاپ آپها درآمدمون در می اومد روزی 8 یا 10 تومن کاسب میشدیم .
اگر خواستی من بهت رپورتاژ آگهی یکماهه با حداقل 5 تا لینک فالو پیشنهاد میدم . مزیتش نسبت به پست ثابت هم خیلی بهتره . چون در رپورتاژ بعد از یکماه لینکهای شما حذف نخواهد شد و جز پستهای سایت محسوب میشه . بر خلاف سایتهای دیگه من رپورتاژ شما را تا یکماه + 10 روز بالای پستها یعنی بالاترین مطلب قرار میدم . و یک لینک تبادل 30 روزه با 14 روز تبلیغات جعبه ای که بسیار حرفه ای و زیبا طراحی شده و بازدیدکننده گان را وسوسه میکند تا روی آن کلیک کنند تا محتویات آن را مشاهده کنند . نمونه این تبلیغ بسیار کمتر درون وب مشاهده شده است شاید اندازه تعداد انگشتان یک دست هم نباشد . من این شیوه رو روی چند تا آهنگ امتحان کردم بسیار جواب داد . تعداد کلیکها یا بهتر بگم بازدیدهای آن آهنگ 4 برابر شد تقریبا 2 برابر بیشتر از آمار کلیکهای بنری بالای سایت که بصورت اسلایدر هستند . اگر تمایل داشتید بصورت پیام خصوصی در مورد این شیوه بیشتر بحث میکنیم .

بالا