برگزیده های پرشین تولز

پژو۲۰۶ تیپ5 مدل۸۹ فرانسوی استثنائی

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
۲۰۶ تیپ۵
آخرین سری قطعات فرانسوی-موتور tu5 فرانسوی
مدل۸۹
کارکرد:۹۰۰۰۰ به شرط دیاگ
عقب جلو سالم-یه تیکه کوچیک گلگیر عقب طرف راننده رنگ-یکی دوتا مالیدگی خیلی جزئی هم داره که بدون رنگ درومده.
فنی در حد صفر بدون هیچ مشکلی به شرط کارشناسی،شتاب استثنائی،صفحه کلاچ نو-شمع ها نو-بیمه تا برج۹ پنج سال تخفیف-لاستیک کره ای جلو ۹۰درصد و عقب ۷۰ درصد-رینگ تورنادو۲۰۷ به ارزش ۷۰۰ هزار تومن-تسمه دینام نو-زاپاس نو-تمامی سرویس شامل تعویض روغن واسکازین فیلترها و‌....انجام شده و بدون یک ریال خرج.پخش‌و‌باند و‌ آمپلی به ارزش ۱۱۰۰ شامل پخش کنوود آمپلی و باند پایونر نو.
۴شیشه برقی-آینه برقی-دو ایربگ-تهویه اتوماتیک-چراغای عقب اسپورت-پشت سری سرنشینان عقب-چراغای جلو به علت حساسیت با نمونه نو موتوردار عوض شده.کویک شیفتر جهت راحتی تعویض دنده نصب شده.
علت فروش خرید خونه هست.
فقط مصرف کننده
قیمت:29ملیون
»»»»تعویض ندارم،قیمت مقطوع«««
محل بازدید خودرو بوکان هست.
111.jpg

فایل های ضمیمه

• 114.jpg
    114.jpg
    194.6 KB · نمایش ها: 129
  • 112.jpg
    112.jpg
    172.7 KB · نمایش ها: 137
  • 115.jpg
    115.jpg
    318.4 KB · نمایش ها: 159

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
اخرین سری فرانسوی سال 86 بود
بعدش هند و چین شدن

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
خیر تا سال 89 فرانوسوی هست.!!!

ابراهیم جان خوب بفروشی داداش...

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698
یکی از قطعات فرانسوی پژو 206 رو بگید؟
برای اطلاع عمومی میخوام

am_ete

Registered User
لایک‌ها
82
اخرین سری فرانسوی سال 86 بودبعدش هند و چین شدن
اصلا تیپ5بالاتراز84نداره تک وتوک برای سه ماهه اول85هم هست
یک قطعه فرانسوی توتیپ5مدل89وجود داشته باشه روهوابخرین
ولی بازهم مدلهای89و90ش خیلی بهترازمدلهای بالاترش هست الان که نه خبری ازسیستم مالتی پلکسش هست،شیشه های عقب که دستی شده وهزارجور ارزونسازی کردن وگرنه قیمت تیپ5بالای40تومن بود

poria_mc

Registered User
لایک‌ها
34
تیپ 5 مدل 89 فرانسوی همون کچل مو فرفریه خودمونه دیگه؟؟؟
آخرین سری فرانسوی تیپ 5، مدل های خرداد 84 هستن!

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
سلام عزیز
از مهاباد هستم
اقساطی اگه میدی بردارم با چک کارمندی

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698
ساعتش ساخت SAGEM FRANCE هست (88 من ک اینطوره)

این دیسیپلی خیلی کم توی خود اروپا استفاده میشد (تایپ B و C استفاده میشد که نمایشگر مصرف سوخت و دومی جی پی اسم داره)
اگه واقعا فرانسوی باشه تنها قطعه فرانسوی باقیمونده هست هرچند اینم از سال 91 به بعد با نمونه ایرانی(چینی) عوض شد

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
این دیسیپلی خیلی کم توی خود اروپا استفاده میشد (تایپ B و C استفاده میشد که نمایشگر مصرف سوخت و دومی جی پی اسم داره)
اگه واقعا فرانسوی باشه تنها قطعه فرانسوی باقیمونده هست هرچند اینم از سال 91 به بعد با نمونه ایرانی(چینی) عوض شد
این تایپ A هست جهت اطلاع شما ، قطعات دیگه هم شما نگاه کنی خیلی هاشون همون چیزی ک باشنه درسته ی سری چیزا ایرانی شده ولی نه همه.خیلیا تغییر نکردن
نمونش ECU اصلا مال فرانسه نیست ک بخوایم بگیم اینو عوض کردن و فرانسه دیگ نیست! یا المانه یا مجارستان یا ی جا دیگه یادم نیست همش تحت لیسانسه همون چیزیه ک باید باشه رو 206
همین موتور TU5 ک از پشت کوه نیومده قطعاتش یا فرانسه یا تهش تحت لیسانسه خیلی چیزا میتونه تحت لیسانس باشه و دلیل بر بد بودن نیست
***ی نمونه الان یادم اومد دیسک و صفحه فابریک همین مدل 88 ام فرانسویه ک روش هست میتونی تحقیق کنی
از خودم ک نمیگم ولی حرف الکیم نمیتونم قبول کنم!! ی چیزی وقتی ماهیتش عوض نشده بیام بزور بگم نه عوض شده بد شده! دیگ فرانسوی نیست!
تازه من سطحی دارم برسی میکنم ی ادم واردتره مثل اقای @mohammadelx مطمئنا از ریزش بیشتر اطلاع داره ک کدوم قطعات ب مرور تغییر کردن و نکردن
*ی مورد هست تا حالا دیدم مثل ecu ایربگ ساخت سوئد هست ب اسم autoliv دقیقا همونیه ک تو مدل 84 اینا گذاشتن ینی فرقی نکرده پس دلیل نداره بگیم بی کیفیت تر شده اینجاش!!!
لطفا وقتی از چیزی اطلاع نداریم الکی نظر ندیم

gamingsouls

Registered User
لایک‌ها
57
قطعات فرانسوی یا موتورش فرانسوی ؟!!! یه دیسک و صفحه یا لنت فرانسوی باشه که نمیشه گفت ماشین فرانسه هست ....
خودرو تهران نمیاد بتونیم ببینیم ؟

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698
این تایپ A هست جهت اطلاع شما ، قطعات دیگه هم شما نگاه کنی خیلی هاشون همون چیزی ک باشنه درسته ی سری چیزا ایرانی شده ولی نه همه.خیلیا تغییر نکردن
نمونش ECU اصلا مال فرانسه نیست ک بخوایم بگیم اینو عوض کردن و فرانسه دیگ نیست! یا المانه یا مجارستان یا ی جا دیگه یادم نیست همش تحت لیسانسه همون چیزیه ک باید باشه رو 206
همین موتور TU5 ک از پشت کوه نیومده قطعاتش یا فرانسه یا تهش تحت لیسانسه خیلی چیزا میتونه تحت لیسانس باشه و دلیل بر بد بودن نیست
***ی نمونه الان یادم اومد دیسک و صفحه فابریک همین مدل 88 ام فرانسویه ک روش هست میتونی تحقیق کنی
از خودم ک نمیگم ولی حرف الکیم نمیتونم قبول کنم!! ی چیزی وقتی ماهیتش عوض نشده بیام بزور بگم نه عوض شده بد شده! دیگ فرانسوی نیست!
تازه من سطحی دارم برسی میکنم ی ادم واردتره مثل اقای @mohammadelx مطمئنا از ریزش بیشتر اطلاع داره ک کدوم قطعات ب مرور تغییر کردن و نکردن
*ی مورد هست تا حالا دیدم مثل ecu ایربگ ساخت سوئد هست ب اسم autoliv دقیقا همونیه ک تو مدل 84 اینا گذاشتن ینی فرقی نکرده پس دلیل نداره بگیم بی کیفیت تر شده اینجاش!!!
لطفا وقتی از چیزی اطلاع نداریم الکی نظر ندیم

جدی من نمیدونستم:eek:
خودم که دارم میگم توی اروپا این مدل استفاده نمیشد تایپ B و C استفاده میشد
محض اطلاعت چری QQ یا همون mvm 110 بیکیفیت ترین ماشین چینی و شاید دنیا ecu اش بسته به موتور و سال تولید بوش و Magneti Marelli که اولی المانی دومی ایتالیایی ولی مونتاژ چین. سنسورهاش همه بوش و زیمنسه یونیت ایربگ بوشه با این چند قطعه که تعداد سازندگانش در دنیا از انگشتان دست کمتره و حتی چینی ها هم مجبورن دست به دامن آمریکاییا و اروپائیا بشن که نمیشه بگی ماشین چینی نیس!o_O
http://www.alibaba.com/product-deta...900775929.html?spm=a2700.7724857.29.64.SrJRzn
http://www.alibaba.com/product-deta...900775929.html?spm=a2700.7724857.29.64.SrJRzn
tu5 داخلیه وگرنه مثل tu3 تولیدش بعد از ترک پژو و تا زمان چینی سازی ببخشید داخلی سازی قطع میشد
اینم تصاویر خط تولید
http://ir206.net/viewtopic.php?t=16
جمله آخر رو خوب گفتی تا زمانی که کسی اطلاعی در مورد چیزی نداره بهتره سکوت کنه پس فیلن سکوت پیشه کن;)
وضع پیتی به کجا رسیده یه زمانی نصف بچه های اینجا خارج از خاورمیانه بودن حالا باید با یک تازه وارد که بتازگی یدونه 206 مال زمان ناپلئون بهش انداختن بحث کنیم:mad:
...التوفیق

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
قطعات فرانسوی یا موتورش فرانسوی ؟!!! یه دیسک و صفحه یا لنت فرانسوی باشه که نمیشه گفت ماشین فرانسه هست ....
خودرو تهران نمیاد بتونیم ببینیم ؟
ماشین فرانسه میخوای از فرانسه بخر! اصلش 206 مونتاژه تو ایران ! اینو شما هم میدونی منم میدونم وارداتی ک نیست!
لطفا اگه پستی میدی از پست من چیزی کش میری کامل بخون بحث سر این بود ک ایشون گفتن 1 قطعه فرانسوی نام ببر منم دارم لیست میکنم! من نگفتم ماشین فرانسه هست فقط جواب ایشون در مورد قطعات دادم!
اصن اگ 206 بده جناب پولدار چرا الان دنبال دیدن این ماشین هستی؟ نخر دیگه اقا زاده :/

Mozahem

Registered User
لایک‌ها
698

من مشکلم چیه؟
عینکتو درست بزن و بگو تو کدوم پست من گفتم 206 مدل فلان فرانسویه؟
دیسک و صفحه فرانسوی؟ برو اینارو جایی بگو که سواد نداشته باشن
این کیتی که تو میگی تو ایران بین 200 تا 250 تومنه اینم لینکای فروشش با عبارت made
in france
http://esam.ir/itemView.aspx/654428/ست-کامل-دیسک-و-صفحه-و-بلبرینگ-VALEO-سبز-اصلی.htm
http://www.yadakyar.com/products/17-17-0-1
http://yadakico.ir/پژو206/دیسک-صفحه-پژو-206-تیپ-5-اصلی

حالا قیمت کیت والو تو ebay انگلیس
http://www.ebay.co.uk/itm/like/1808...ICEP3.0.0-L&ff14=122&viphx=1&ops=true&ff13=80

بماند که هیچ ادعایی نکرده ساخت فرانست و فقط گفتن ساخت eu قیمت هم 75 پوند تقریبا 400 هزار تومن! جنس فرانسوی تو انگلیس 400 هزار تومنه تو ایران 200 هزار تومن:general304::general304::general304::general304::general304:بازم بگو بخندیم:)
آمریکاییشم داره میاد قوطی هاش زیر چاپه تو ایران:general304::general304::general304:
بحثا تا هرجا دوست داری ادامه بده فقط جوکهاش رو خنده دار تر کن
تنفر از ****؟ اینو یکی باید بگه که خودش پست علیه **** نداشته باشه;)
حرفاتو خودت به خودت میزنی واقعا همینطوره عقده هات رو ببر جای دیگه تو همین پیتی کسایی هستن بنز و بی ام و سوارن نمیان پز بردن که تو با یه فرغون داری پز میدی:general304:
الان فکر میکنی ماشینت آخرت ماشینه درسته هست ولی در مقابل پراید و پیکان:rolleyes: یوزرتم قدیمیه ولی در مقابل 2014 2015 ای ها:)

ادیت : ببین با کی دارم بحث میکنم:general304::general304::general304:
دیسک و صفحه ماشین اتومات رو تا حالا کی دیده؟:general509::general304::general304:
http://forum.persiantools.com/threads/206-تیپ-5-یا-ام-وی-ام-315h.734319/page-2#post-11465164

Last edited:

am_ete

Registered User
لایک‌ها
82
اصن تمام قطعات وریزلوازمش هم ساخت فرانسه یاتحت لیسانس هم باشه،خروجی کارخونه اینه که بنظرمن که اصلا لذت وکیفیت سواریش درحدتامدل های سال84ش به کنار،تاقبل از90هم کیفیت وسواری نمیده
بنظرمن اونیکه پولش میرسه وازعهده خرج ومخارج ونگهداریش برمیاد فقط خارجی وارداتی بایدبخره واگرهم ازلحاظ بودجه کم داره وماشین درحداستفاده شهری بخواد فقط پراید علیه السلام
برای بیرون شهرم خدابزرگه

gamingsouls

Registered User
لایک‌ها
57
ماشین فرانسه میخوای از فرانسه بخر! اصلش 206 مونتاژه تو ایران ! اینو شما هم میدونی منم میدونم وارداتی ک نیست!
لطفا اگه پستی میدی از پست من چیزی کش میری کامل بخون بحث سر این بود ک ایشون گفتن 1 قطعه فرانسوی نام ببر منم دارم لیست میکنم! من نگفتم ماشین فرانسه هست فقط جواب ایشون در مورد قطعات دادم!
اصن اگ 206 بده جناب پولدار چرا الان دنبال دیدن این ماشین هستی؟ نخر دیگه اقا زاده :/
چی دارید میگید ؟؟؟ کسی نه با شما حرفی زده و نه اون جواب هایی که دادین پاسخ سوالات بنده بود ...
یه دقیقه ببین چی گفتم و چی جواب دادین ...

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
@ArashMiniStar یعنی یه روزی میاد من یکی از اینا زیر پام باشه ؟ :general505: یعنی میشه ؟ :general507:

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
اقا دعوا نکنید.سوار ۹۱ به بالا شدم و دیدم چطوریه که به این میگم فرانسویه.اصلا اسم تایپیکو میزارم مدل ۸۹ ایرانی.خوبه؟رضایت میدید؟

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
در ضمن با حل شدن مشکل فروش کنسل شد،کروز و ... هم بستم بی نظیره.تایپیک قفل لطفا.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

بالا