برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
یکی از دوستان اشاره به تفاضل بدمون کرد ، هر چی گشتم حرفش رو نقل قول کنم پیدا نکردم :general708:
خواستم بگم تفاضلمون بد یا فاجعه نیست ، شرم آوره !
7 بازی و تفاضل +3 !!! :general704:

اتفاقا داشتم به این فکر میکردم که چقدر اینا خوبن و چقدر حیف هستند
فقط ایسکو حیفه ، بقیه مصداق خلایق هر چه لایق هستن :D
ایسکو بخصوص پارسال که خیلی هم خوب بازی میکرد و بازی بهش نمیرسید دلم براش میسوخت و اینکه همچین استعدادی تلف بشه یا اینکه ما میتونستیم داشته باشیمش .

.

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
امیدوارم خرید مدافعا جوری باشه و انقد خوب باشن که پیکه بی برو برگرد نیمکت نشین بشه ، قرارداد متیو رو هم کلا فسخ کنیم :general304:
فرمالن مگه 3 هفته مصدوم نشده بود؟کی میتونه بازی کنه؟؟

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
امیدوارم خرید مدافعا جوری باشه و انقد خوب باشن که پیکه بی برو برگرد نیمکت نشین بشه ، قرارداد متیو رو هم کلا فسخ کنیم :general304:
فرمالن مگه 3 هفته مصدوم نشده بود؟کی میتونه بازی کنه؟؟
فکر کنم از اولین بازی بعد از این بازیهای ملی برگرده.
اگر این تا آخر فصل مصدوم نشه خیلی خوب خواهد شد.
مسی هم انشالله با آمادگی به ال کلاسیکو خواهد رسید
بردن اون بازی مهم ترین کار تیم در نیم فصل خواهد بود و فشار روب بنیتز شدیدا زیاد میکنه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فرما از بازی با رایو برمیگرده
این فیفا و یوفا باز چه مرگشونه که میگن ممکنه هنوز تمدید کنند محرومیت رو؟
بس نیست واقعا؟ این کار که خیلی هم بد نبوده رو فقط بارسا انجام داده یا رئال و چلسی و... دیگران هم دارند انجام میدن عین خیال هیچ کس نیست؟
البته وجوه مثبتی هم داره این داستان
دیگه هیچ احمقی نمیتونه حرف از یوفالونا و از این داستانها بزنه و باختهاشون رو پشت سر این مزخرفات قایم کنه
و اینکه باعث و بانی این محرومیت در بارسا بلکه شناخته بشه و به سزاش برسه
یه سری حقوق اولیه ساده وجود داره. بازیکن که بیشتر از شش ماه مصدوم بشه به تیم اجازه میدن یه بازیکن آزاد اضافه کنه. این هم برای دفاع از رقابت پذیری واقعی در فوتباله و احترام به روح قانون
این ها حتی حاضر نیستند بازیکن قراردادی خودمون رو اجازه بدن زودتر استفاده کنیم. البته دیگه مهم هم نیست به نظرم و بهتر بود باشگاه حتی به صورت رسمی اعلام میکرد برای اعتراض دیگه هیچ درخواستی از فیفا نخواهد داشت

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
آلن هم خیلی خوب کار کرده انگار در خیخون
امیدوارم به زودی و با تجربه بیشتر برگرده که خیلی کار باهاش داریم.
هنوز هم نمیغهمم چرا از بین آلن و دلوفیو و آداما بکی دوتاشون رو نگه نداشتن برای این فصل که محروم بودیم.

مسی هم انگار روند بهبودش بهتر از انتظاره و برای ال کلاسیکو آماده ست.

خرید کوتینیو و نولیتو هم مثبت خواهد بود.
خرید یه فوروارد ذخیره خوب با تجربه هم بسیار لازمه
ماریو گومز مثلا یا یکی تو این مایه ها. تیم های بزرگ همیشه نیاز دارند به انتخاب های بیشتر روی نیمکت
یادش به خیر انریک لارسن. هر وقت می اومد موج مثبتی باهاش به تیم تزریق می شد

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
تورو خدا این تمریناتتو ادامه بده ک کمتر حرص بدی بهمون :general208:
98098.jpg

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
من هیکلم از این ردیف تره :eek:
بدنساز بارسا کیه ؟؟؟
خدایی هیکل ریالیا خیلی ردیف تره

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
بیل رو کاری ندارم
الان هیکل رونالدو وقتی منچستر بود با الانو مقایسه کن
اینم دیگه خیلی ضایعه انگار یه شکم زاییده

Sami@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
86
نمیشه مقایسه کرد تفاوت های زیادی بین استایل و سبک بازی ستاره های بارسلونا و رئال هستش ،
تکنیک ، سرعت ، خلاقیت در لاماسیاست خلاص .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
دیشب ترکیه با چک بازی داشت ، آردا خوب بود پاس گل هم خیلی قشنگ داد ، ولی این بازیکن اونی نیست که ناجی ما باشه ، بازیکن خوبیه ولی برای ما مفید نیست .

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
تو این چند روز اخیر حواشی مربوط به خرید های ژانویمون زیاد شده!!!(در حد شایعه!)
و طبق انتظار بیشتر خبرها هم از بازیکنای تیمهایی هست که تو cl حضور ندارن!!!
از کوتینیو و رویس بگیر تا نولیتو،لاپورته و حتی جان استونز!!!البته این بین بازیکنایی مثل خیمنز و مارکیونیش و... دیگه هم بودن که با توجه به تیمهاشون و چون تو cl هم حضور دارن خیلی بعیده!!!
حتی اونایی که cl نیستن رو هم خیلی سخت بشه تو ژانویه جذب کرد،من به شخصه بشه لاپورته رو با قیمت خوبی بگیرن راضی ام و چیز دیگه ای نمیخوام،هر چند اگه ورما دست ازاین سوسول بازیهاش برداره اینم میتونه واس تابستون بمونه که بهتره...
تابستون آینده حتمآ باید یه نفر از بین کوتی و رویس یا بازیکنی شبیهشون رو جذب کنیم چون با این وضعیت آندرس(بالا رفتن سن،مصدومیتهای زیاد و کمی افتش) حتمآ لازممون میشه...

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تو این چند روز اخیر حواشی مربوط به خرید های ژانویمون زیاد شده!!!(در حد شایعه!)
و طبق انتظار بیشتر خبرها هم از بازیکنای تیمهایی هست که تو cl حضور ندارن!!!
از کوتینیو و رویس بگیر تا نولیتو،لاپورته و حتی جان استونز!!!البته این بین بازیکنایی مثل خیمنز و مارکیونیش و... دیگه هم بودن که با توجه به تیمهاشون و چون تو cl هم حضور دارن خیلی بعیده!!!
حتی اونایی که cl نیستن رو هم خیلی سخت بشه تو ژانویه جذب کرد،من به شخصه بشه لاپورته رو با قیمت خوبی بگیرن راضی ام و چیز دیگه ای نمیخوام،هر چند اگه ورما دست ازاین سوسول بازیهاش برداره اینم میتونه واس تابستون بمونه که بهتره...
تابستون آینده حتمآ باید یه نفر از بین کوتی و رویس یا بازیکنی شبیهشون رو جذب کنیم چون با این وضعیت آندرس(بالا رفتن سن،مصدومیتهای زیاد و کمی افتش) حتمآ لازممون میشه...
این جان استونز توی دفاع تا این جایی که من دیدم کم از نستا و امثالهم نداره. خوش قد و بالا و فوق العاده باهوش با شم ***** عالی.
اورتون جاگیلکا( چه فامیلی هم داره ) هم کنار استونز داره که اون هم واسه خودش داستانی داره.

BarsamTech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
به نظر من باید متیو و آدریانو رو بفروشیم، به جاش استونز و یه مدافع چپ جوون برای ذخیره آلبا بخریم. یا اینکه گریمالدو رو از تیم ب بیاریم.
به جز اینا، به نظرم نباید واسه خرید دیگه عجله کنیم و تابستون یه هافبک خوب پوگبا یا وراتی رو بگیریم.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
به نظر من باید متیو و آدریانو رو بفروشیم، به جاش استونز و یه مدافع چپ جوون برای ذخیره آلبا بخریم. یا اینکه گریمالدو رو از تیم ب بیاریم.
به جز اینا، به نظرم نباید واسه خرید دیگه عجله کنیم و تابستون یه هافبک خوب پوگبا یا وراتی رو بگیریم.
گریمالدو با مصاحبه تند اخیرش باید رفتنی تصور بشه

BarsamTech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
گریمالدو با مصاحبه تند اخیرش باید رفتنی تصور بشه
من فکر می کنم مصاحبه اش رو درست انعکاس ندادن. بعید میدونم اینطوری حرف زده باشه. منتظر بمونیم ببینیم چی میشه.

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
این جان استونز توی دفاع تا این جایی که من دیدم کم از نستا و امثالهم نداره. خوش قد و بالا و فوق العاده باهوش با شم ***** عالی.
اورتون جاگیلکا( چه فامیلی هم داره ) هم کنار استونز داره که اون هم واسه خودش داستانی داره.
دادا مشکل اینجاست که طرف انگلیسی هست و خود تیمهای جزیره هم اکثرشون(جز سیتی و شاید لیورپول به لحاظ تعداد!) وضعیت خوبی تو خط دفاع ندارن و دنبال مدافعن واس همین اگه قرارم باشه از اورتون بره فکر میکنم به یه تیم پولدارتر تو جزیره میره...
همین چلسی 40 میلیون پوند میخواست براش پرداخت کنه که نزدیک 60میلیون یورو میشه،یعنی ما 60 میلیون یورو واس استونز بدیم!؟تصورشم غیر قابل باوره...
به نظرم همین لاپورته یا یه دفاع جوون با پتانسیل بالا بگیریم خوبه،فوق فوقشم 30 35 تا،بیشتر از این واس یه مدافع زیاده!!!

BarsamTech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
آرژانتین بدون مسی 0-0 شد. چند روز پیش هم که باخته بودن. دیگه قدر مسی رو میدونن و اینقد ازش انتقاد نمی کنن. 2 بازی بدون گل زده !!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
ادعای Daily Mirror: لاپورته برای پیوستن به بارسلونا پیشنهاد منچستریونایتد را رد کرده است

به گزارش وب سایت Mundo Deportivo روزنامه Daily Mirror در گزارشی مدعی شده آیمریک لاپورته مدافع جوان و فرانسوی باشگاه اتلتیک بیلبائو پیشنهاد تیم فوتبال منچستریونایتد انگلستان را نپذیرفته و علاقمند به حضور در تیم فوتبال بارسلونا بوده است.

گفتنی است لاپورته که برای چندین سال است در لیست خرید بارسلونا برای تقویت خط دفاعی قرار دارد به علت قیمت بالای خود ( در حدود 40 میلیون یورو ) در پیوستن به بارسلونا ناکام مانده است.
======================================================
انگار موندو هم تایید کرده!
بازم به نظرم نهایتش 30 تا بدن از خریدش استقبال میشه ولی بالاتر نه!
هرچند ورما دست از سوسول بازیهاش برداره همین لاپورته رو هم فعلآ لازم نداریم ولی آقای مصدوم شاید مجبورمون کنه به هر قیمتی بخریمش!!!این هفته برمیگرده که به نظرم آخرین شانسشه،خدای نکرده اگه باز مصدوم شد دیگه نباید روش حساب کرد...
ولی امیدوارم دیگه نشه چون واقعآ مدافع کاملی هست و خیلی بهش نیاز داریم...
منچسترم که...:D

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
لاپورته تیم ملی اسپانیا هست ؟همونطور ک بازیکن های اسپانیایی دوست دارن بمونن تو اسپانیا بازیکن های انگلیسی هم دوست دارن بمونن لیگ برتر مدافع بدی نیست ولی استونز بهتر از اینه منتها اگه شانس منچستر واسه خرید این 30 درصد باشه شانس بارسا برای استونز از 20 درصد هم کمتره متاسفانه
مارکینیوش حیف پوله از نظر من

بالا