برگزیده های پرشین تولز

آیا شما برای کاهش قیمت خودرو به «کمپین نه به خرید خودرو» می‌پیوندید؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
شما به عنوان یکی از مشتریان خودروهای داخلی، آیا به تأثیرگذاری این دست اعتراض‌ها امیدوارید؟ آیا خودتان در کمپینی این چنین شرکت یا دیگران را به شرکت در آن ترغیب می‌کنید؟ چه میزان امیدوارید با شرکت در این دست اعتراضات، قیمت خودرو در ایران عادلانه شود؟
لینک کامل خبر

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
خودرو فقط کافی نیست, همه چیز ما خرابه, اینترنت, اقتصاد و... را هم باید به همین شکل درست کرد نه اینکه فقط به خودرو اعتراض کرد

ntfm2000

Registered User
لایک‌ها
33
امیدوارم برا خودرو یه فکر اساسی شه حالا چه با کمپین چه بدون کمپین

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
مساله این نیست که با نخریدن قیمت این آشغالایی که تولید میکنن پایین بیاد مساله اینه که اصلا ارزش خرید ندارن (حتی با نصف این قیمتا)
در واقع کمپین باید این ماشینا رو از بیخ و بن از بین ببره یعنی دیگه پراید تولید نشه ( میدونم رویاییه )
خودم تا چند ماه دیگه قصد خرید ماشین دارم و فکری که دارم اینه که عوض 40 میلیون دادن به فرغون های ایرانی، این پولو به عنوان پیش پرداخت به شرکتای لیزینگ بدم و بقیه مبلغ رو قسطی بدم. در عوض یه ماشین رده متوسط خارجی بگیرم.

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
مساله این نیست که با نخریدن قیمت این آشغالایی که تولید میکنن پایین بیاد مساله اینه که اصلا ارزش خرید ندارن (حتی با نصف این قیمتا)
در واقع کمپین باید این ماشینا رو از بیخ و بن از بین ببره یعنی دیگه پراید تولید نشه ( میدونم رویاییه )
خودم تا چند ماه دیگه قصد خرید ماشین دارم و فکری که دارم اینه که عوض 40 میلیون دادن به فرغون های ایرانی، این پولو به عنوان پیش پرداخت به شرکتای لیزینگ بدم و بقیه مبلغ رو قسطی بدم. در عوض یه ماشین رده متوسط خارجی بگیرم.
نظر منم همینه .کلا ماشینای ایرانی به درده 20 سال پیش می خورن و واقعا باید جمع شن نه امنیت دارن نه زیبایی نه راحتی و نه هیچ چیز دیگه صرفا ساخته شدن تا آدم رو جابه جا کنن، حتی خودرو های چینی از ماشینای ایرانی 1000 برابر بهترن. خودروی آسا قیمتش 72 میلیون هست (چینی هست) امکاناتی که داره اصلا قابل مقایسه با ماشین های ایرانی نیست .امکاناتش در مقایسه با ماشینای ایرانی اینقدر زیاده که نتونستم اینجا بگم. تازه اینم می خواد بیاد تو ایران با دلار 3500 تومنی میاد و 300% گمرک روش می خوره. اینم مشخصاتش: مشاهده.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
حالا تاثیری هم روی قیمت خودرو داشته این کمپین؟

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
حالا تاثیری هم روی قیمت خودرو داشته این کمپین؟
معلومه که داشته
پارس 6 تومن اومد پایین
ال 90 حدود 8-9 تومن امود پایین
انواع سمند و 206 و ... همه داره زیر قیمت کارخونه فروخته میشه
صفر ممنوعه

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
معلومه که داشته
پارس 6 تومن اومد پایین
صفر ممنوعه

از کجا میشه خرید زیز قیمت؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
معلومه که داشته
پارس 6 تومن اومد پایین
صفر ممنوعه
استاد قیمتایی که شما میگی همه مربوط به بازار آزاد هست نه کمپانی
افرادی که ماشین داشتن و خوردن به این داستان کمپین و مجبور شدن ماشین رو زیر قیمت بفروشن چون به پول نیاز داشتن
شما هر وقت کمپانی ها قیمت رسمی رو پایین آوردن بگو تاثیر داشته

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
استاد قیمتایی که شما میگی همه مربوط به بازار آزاد هست نه کمپانی
افرادی که ماشین داشتن و خوردن به این داستان کمپین و مجبور شدن ماشین رو زیر قیمت بفروشن چون به پول نیاز داشتن
شما هر وقت کمپانی ها قیمت رسمی رو پایین آوردن بگو تاثیر داشته
بزرگوار چه حرف هایی میزنید !
چه فرقی میکنه که کمپانی اومده باشه پایین یا بازار ؟
مهم اینکه که خودرویی که با قیمت n میلیون تومن قبلا به دست مصرف کننده میرسید ، الان داره با 6 میلیون پایین تر به دست مصرف کنده/دلال میرسه .
خب طبیعیه مصرف کننده یا دلال شعور داره .تشخیص میده .میره از بازار خرید میکنه ! به همین راحتی
تازه الان من پارس tu5 صفر سراغ دارم 1 ماهه تو بنگاه خوابیده هر روز دارم رد میشم میبینمش .قیمتش هم زیر قیمت کمپانی هست کسی خریدار نیست حالا شما انتظار دارید مردم برن از کارخونه خرید کنن ؟
الان هم همه پارکینگ های ایرانحودرو پر ماشین صفر هست ولی هیچ خریداری نیست .ماه ها دارن خاک میخورن .
البته ایرانخودرو هر چی تلاش کرده نتونسته بازار رو دوباره به دست بگیره .قبلا سود مشارکت 18 درصد بود سود انصراف 16 .الان سود مشارکت ها رو اورده رو رنج18-25 درصد سود انصراف هم 18 درصد.کارت هدیه 500 هزار تومانی هم میده .بازم خریدار نیست .
حتی وضع انقدر خرابه که حواله هاش هم پاس نمیشه من میشناسم طرف برای 2 میلیون تومن یک هفته میرفته بانک و حساب ایرانحورو خالی بوده ...
بیشتر توضیح نمیدم دیگه ....

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
ما ایرانی ها اصولا دوست داریم خودمون رو گول بزنیم , شما میگی هرجور امتیازی میدن ولی خریدار نیست
خب شما به من بگو آیا قیمت کمپانی پایین اومده ؟ نه , قراره پایین بیاد ؟ نه
بازار آزاد که ربطی کمپانی نداره , ماشین هایی که الان تو بازار آزاد هست کمپانی پولشو گرفته پس اصلا برای کمپانی اهمیتی نداره به چه قیمتی فروخته میشه
بهتره موضوع رو کش ندیم , شما فکر کن با این کمپین قراره قیمت کمپانی بشکنه , منم با واقعیت زندگی میکنم

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
ما ایرانی ها اصولا دوست داریم خودمون رو گول بزنیم , شما میگی هرجور امتیازی میدن ولی خریدار نیست
بازار آزاد که ربطی کمپانی نداره , ماشین هایی که الان تو بازار آزاد هست کمپانی پولشو گرفته پس اصلا برای کمپانی اهمیتی نداره به چه قیمتی فروخته میشه
بهتره موضوع رو کش ندیم , شما فکر کن با این کمپین قراره قیمت کمپانی بشکنه , منم با واقعیت زندگی میکنم
متاسفانه بحث با شما فایده ای نداره چون که اصلا متوجه صحبت من نمیشید .
ایشالله با واقعیت به پای همدیگه پیر بشید !

hamed_eshg

Registered User
لایک‌ها
296
حرف شما درست
شاید الان به این مِنوال باشه
ولی با گذشت زمان و کم بودن تقاضا ، شرکت های خودرو سازی یا مجبور به کاهش قیمت هستند با اعلام ورشکستگی
البته الان شرکت های خودروسازی مقابل مردم ایستادگی کردن و کاهش قیمت نمیدن . در واقع نمیخوان کم بیارن ولی از طرفی تسهیلات و شرایطی گذاشتن، که دوستمون تو تاپیک بالا گفتن
اندکی صبر ، طلوع نزدیک هست

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708
حرف شما درست
شاید الان به این مِنوال باشه
ولی با گذشت زمان و کم بودن تقاضا ، شرکت های خودرو سازی یا مجبور به کاهش قیمت هستند با اعلام ورشکستگی
البته الان شرکت های خودروسازی مقابل مردم ایستادگی کردن و کاهش قیمت نمیدن . در واقع نمیخوان کم بیارن ولی از طرفی تسهیلات و شرایطی گذاشتن، که دوستمون تو تاپیک بالا گفتن
اندکی صبر ، طلوع نزدیک هست
گذشت زمان ! چهار ماه گذشته و اتفاقی نیوفتاده
بقول خودتون صبر کنید ببینید توفیری میشه یا نه

hamed_eshg

Registered User
لایک‌ها
296
گذشت زمان ! چهار ماه گذشته و اتفاقی نیوفتاده
بقول خودتون صبر کنید ببینید توفیری میشه یا نه
این همه صبر به خاطر برداشته شدن تحریم هاست
شما 2 ماه هم صبر کنید میبینید چه اتفاقی خواهد افتاد

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
این همه صبر به خاطر برداشته شدن تحریم هاست
شما 2 ماه هم صبر کنید میبینید چه اتفاقی خواهد افتاد
شما صد سال دیگه هم صبر کن چیزی تو این مملکت پایین نمیاد تحریم ها هم کسی یکم از مسا،ل اقتصاد بدونه متوجه میشه آبنبات برا گول زدن مردم آقایون برا منو شما نرمش قهرمانانه نکردن ک منتظر باشیم قیمن پایین بیاد

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اگر ملت شعورشون میرسید اونزمان که یک شبه 50%کشیدن روش تحریم میکردن،این وسط فقط کسانی که یکبار به بهانه تحریم یکبار هم به بهانه لغو تحریم میدوشنشون،حسابی موج سواری میکنن و ازشون سواستفاده میکنند،سرنوشت این کمپین دوزاری هم که با طرح فروش اقساطی مشخص شد!!!

بالا