برگزیده های پرشین تولز

خرید گوشی تا 800 تومن.

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
ممنون
باطری جی 3 چطوره؟خوب کار میکنه یا نه؟
جی تری بخاطر صفحه نمایشی که استفاده کرده باتری زیادی مصرف میکنه البته که باتری قوی ای هم داره، البته مصرف باتری مستقیما به نوع استفادتون ارتباط داره، ولی مطمئنا زد تو نسبت به جی تری باتری با دوام تری داره.

hesam_wb

Registered User
لایک‌ها
515
داداش شرمنده ولی حرفت کاملا اشتباهه جسارتا!
یه سرچ ساده تو نت بکن، باتری گوشی من که غیر قابل تعویضم هست ، لیتیم یون هست!
مطمئن باش باتری های غیر قابل تعویض بسیار جنس بهتری از باتری های قابل تعویض داره اینو هم تجربم بم ثابت کرده، هم عاقلانه تره !
بهر حال من جای دوستمون بودم اولویتم این نوع باتری ها بود، بازم خودش یه سرچی تو نت بکنه بهتره.
دوست گرامی گوشیهای سونی همگی از باتریهای لیتیوم یون استفاده می کنند و یکی از دلایل سنگینی اونها همینه.
بنده نمیدونستم گوشی شما چی هستش.
گوشیهای آیفون یا گوشیهایی مثل جی 2 و یا حتی سامسونگهای جدید از باتری پلیمری دقیقا بخاطر همون دلیلی که عرض کردم استفاده می کنند.
یذره هم غیر منطقی به نظر میاد که باتری که داخلی باشه و غیر قابل تعویض یعنی بهتر زده شده !،پس یعنی تا زمانی که باتری قابل تعویض بود و یا الان که قابل تعویض هستند قطعا باتری های بدی هستند ؟
باتریهای یونی استحکام بهتری دارند در مقابل ضربه و آب و این اتفاقات،بخاطر همین سونی از باتری های یونی استفاده کرده و غیر قابل تعویض بودنش هم بخاطر حفظ مقاومت در برابر آب هستش.

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
دوست گرامی گوشیهای سونی همگی از باتریهای لیتیوم یون استفاده می کنند و یکی از دلایل سنگینی اونها همینه.
بنده نمیدونستم گوشی شما چی هستش.
گوشیهای آیفون یا گوشیهایی مثل جی 2 و یا حتی سامسونگهای جدید از باتری پلیمری دقیقا بخاطر همون دلیلی که عرض کردم استفاده می کنند.
یذره هم غیر منطقی به نظر میاد که باتری که داخلی باشه و غیر قابل تعویض یعنی بهتر زده شده !،پس یعنی تا زمانی که باتری قابل تعویض بود و یا الان که قابل تعویض هستند قطعا باتری های بدی هستند ؟
باتریهای یونی استحکام بهتری دارند در مقابل ضربه و آب و این اتفاقات،بخاطر همین سونی از باتری های یونی استفاده کرده و غیر قابل تعویض بودنش هم بخاطر حفظ مقاومت در برابر آب هستش.
دوست عزیز من الان اس سیکس سامسونگ هم باتریش غیر قابل تعویص و یونی هست!
گوشی منم لومیا پونزده بیسته و همین شرایطو داره!

hesam_wb

Registered User
لایک‌ها
515
دوست عزیز من الان اس سیکس سامسونگ هم باتریش غیر قابل تعویص و یونی هست!
گوشی منم لومیا پونزده بیسته و همین شرایطو داره!
ای بابا !
من نمیدونم چرا یک نفر یه چیزی میگه حتما پافشاری می کنیم سر حرفمون،اصلا به این فکر نمی کنیم که شاید تجربه ای داشته باشه و یا کارش این باشه.
دوست گرامی بنده تعمیر کار موبایل هستم (توی امضای بنده هم این موضوع اشاره شده) و شاید بیشتر از بابا مامانم گوشی و باتری دیدم.

اینم منبع معتبر انگلیسی در رابطه با تفاوت باتری های یونی و پلیمری : روی لینک کلیک بفرمایید

بازم اگر شک و شبهه ای بود بفرمایید.

hesam_wb

Registered User
لایک‌ها
515
در ضمن عذر خواهی میکنم بابت اطلاعات غلطی که دادم.
سامسونگها یکی از بزرگترین استفاده کننده های باتری های یونی هستند.

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
ای بابا !
من نمیدونم چرا یک نفر یه چیزی میگه حتما پافشاری می کنیم سر حرفمون،اصلا به این فکر نمی کنیم که شاید تجربه ای داشته باشه و یا کارش این باشه.
دوست گرامی بنده تعمیر کار موبایل هستم (توی امضای بنده هم این موضوع اشاره شده) و شاید بیشتر از بابا مامانم گوشی و باتری دیدم.

اینم منبع معتبر انگلیسی در رابطه با تفاوت باتری های یونی و پلیمری : روی لینک کلیک بفرمایید

بازم اگر شک و شبهه ای بود بفرمایید.
دوست عزیز من اصلا نگفتم شما چکاره ای!
شما اومدین گفتین باتری های غیر قابل تعویض یونی نیستن و تو نظر بعدیتونم گفتین گوشیایه جدید سامسونگ یونی نیستن، من ففط گفتم اینطور نیست و اس سیکس غیر قابل تعویض و یونی هست بلتریش!
واسه یه تعمیرکار حرفه ای زشته این اطلاعات ساده رو هم ندونه !

مرتضیی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دست دو اگر خواستيد بگيريد g3 ٣٢گيگ رو پيشنهاد مى كنم چون جز پرچمدار ها هست و يه مدتى واسش آپديت مى آد در ضمن رمش ٣ گيگ هست و فيلمبردارى 4k داره
سامسونگ اس5 هم عاليه
در اولويت آخر z2 رو در نظر بگيريد چون باطرى در نمى آد اگه مشكلى داشته باشه واستون دردسر مى شه يا اگه گوشى هنگ كنه تو اين يكى گوشى ها راحت باطرى رو جدا مى كنيم ولى در اين !!! البته مى گن يه جايى داره كه با فرو كردن سنجاق مى شه ريست كرد مطمن نيستم منم شنيدم
به نظر من سراغ هواوى نريد چون هيچ يك از گو شى هاش فيلمبردارى 4k نداره در ضمن خريد. و فروشش هم سخته الان اگه يهسامسونگ يا ال جى يا سونى دست دو باشه راحت خريد و فروش مى شه اين رو هم در نظر داشته باشين هيچ ارزونى بى دليل نيست آپديت نرم افزارى هواوى ديرتر و گاهى اوقات اصلا نداره
من ۱سال هست که z2 دارم تا الن هنگ نکرده. البته اون دکمه هم هست ولی اصلا لازم نشده. سونی هم خوب ساپورت می ده و دیگر هیچ[emoji6]

Sent from my D6503 using Tapatalk

بالا