برگزیده های پرشین تولز

فروش غول جدید پایونیر 6900pro

mhazizi

Registered User
لایک‌ها
12
فروش باند جدید پایونیر مدل 6900pro
این باند بی شک بهترین باند حال حاضر در ایران هستش، کیفیت،تفکیک و شفافیت صدای فوق العاده بالایی داره، صدایی شفاف تر از باندهایی چون 6975 قدیم، کاپا 11، 690 هرتز، 6902 پایونیر...
این باند صفحه ای کاغذی همچون 6975 قدیم داره اما سبک تر هستش که بیس نرم و عمیقی تولید میکنه.
سوپر تیوتر داره که باعث میشه اصلا صدای بمی نداشته باشه، حجم و پرتاب صدای فوق العاده بالا و زیادی داره، 100 وات RMS و 600 وات MAX و 92 دسیبل حساسیت.
این باند سفارش اروپا و آمریکای جنوبی هست و کیفیت ساخت بسیار بالایی داره، متاسفانه مدل تقلبی این باند زیاد شده که بعد از مدت کوتاهی استفاده تیوتر آن میسوزه.
در خیلی از جاها این باند 600،650 و حتی تا 800 هزار تومان هم خرید و فروش میشه، همین بهرام شاپ که الان این باند رو نداره و قیمت رو زده 460، موقع موجود بودن باند، قیمت رو 490 گذاشته بود.
باند فقط در حد تست استفاده شده، دارای هولوگرام اصلی شرکت پایونیر هست، از اصل این باند تعداد بسیار کمی وارد شده
قیمت رو 480 میزارم کاملا مقطوع.
خرید در تهران حضوری و در شهرستان با ارسال تیپاکس (هزینه ارسال توسط خریدار)
http://s2.img7.ir/oYjJD.jpg

mhazizi

Registered User
لایک‌ها
12
عزیز جان من تو بازار فقط یه مغازه دیدم که این باند رو داشت و 580 میداد خواستی آدرس بدم، ارزون ترین مغازه بهرام شاپ بود که 490 میداد و همون روز اول تموم کرد باند رو
بعدم جایی که زیر 500 هست مطمئن باش اصل نیست، یه بنده خدا یه جفت خرید اما هولوگرام پایونیر رو نداشت همین که وصلش کرد تیوتراش سوختن ( اصل این باند هولوگرام اصلی شرکت پایونیر رو داره)
لطفا دوستان سر قیمت و ... بحث نکنند، فقط کسانی که خریدار واقعی هستند pm بدن، ممنون

Last edited:

farhadk

Registered User
لایک‌ها
35
قیمت نو واکبند داخل بازار 410 هستش امیدوارم با ابن کارنامه درخشان خوب بتونین بفروشین
کارنامه درخشانو خوب اومدی..
این باند اصلا قلابی نداره..یعنی اینقدر جدیده قلابیش هنوز تولید نشده خدارو شکر
من نمیدونم چرا هرکی قیمتش بالاست گیرش رو اصل بودنه
حالا اینا به کنار دوستان تشیف ببرین سایت پایونیر این باند به دلار دقیقا هم قیمت کواک 6902 پایونیر و امپیلی 6604 پایونیره...قیمت اونا تو ایران حدود 300 تومنه و همه میدونن
حالا چرا این باندو صحبت از 500 میکنن خدا میدونه..چیزی که واضحه قیمت کاذبشه که در اینده حتما پایین میاد..یکی این موضوع رو برا من حل کنه واقعا ممنونش میشم

mhazizi

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان عزیز و محترم بنده متذکر شدم که راجع به قیمت و ... لطفا بحث نکنید
اگه کسی خریدار هست در خدمتم...
بعدم این باند سری pro هستش و قابل مقایسه با 6902 نیست
این باند سری SPL هستش اما کیفیت و شفافیت فوق العاده بالایی داره با حساسیت 92 دسیبل
برای دوستانی که تفاوت این باند رو با 6975 قدیم میخوان بدونن:
صدای بازتر و شفاف تری داره با تفکیک بیشتر
بیس 6975 خشک هستش در صورتی که این باند بیس نرمی داره
6975 در ولووم بالا تیوتراش خیلی جیغ میکشه و روی مخ میره اما این باند به لطف سوپر تیوتری که داره اینجور نیست
دیستورت خیلی کمتری نسبت به 6975 داره به لطف حساسیت بالا
حجم و پرتاب خیلی بیشتری نسبت به 6975 داره
خودتون قضاوت کنید 6975 قدیم دست دوش داره 400، 500 خرید و فروش میشه، حالا این باند که آک هستش، اصل هستش و خیلی بهتر از 6975 هست، مطمئنا ارزش این قیمت رو داره...
باز هم تکرار میکنم لطفا دوستان نظر راجع به قیمت و ... ندن، فقط اگر کسی خریدار هست pm بده در خدمت هستم.

Last edited:

mhazizi

Registered User
لایک‌ها
12
کارنامه درخشانو خوب اومدی..
این باند اصلا قلابی نداره..یعنی اینقدر جدیده قلابیش هنوز تولید نشده خدارو شکر
من نمیدونم چرا هرکی قیمتش بالاست گیرش رو اصل بودنه
حالا اینا به کنار دوستان تشیف ببرین سایت پایونیر این باند به دلار دقیقا هم قیمت کواک 6902 پایونیر و امپیلی 6604 پایونیره...قیمت اونا تو ایران حدود 300 تومنه و همه میدونن
حالا چرا این باندو صحبت از 500 میکنن خدا میدونه..چیزی که واضحه قیمت کاذبشه که در اینده حتما پایین میاد..یکی این موضوع رو برا من حل کنه واقعا ممنونش میشم

عزیز جان قیمت این باند در سایت پایونیر 180 دلار هست که اگر قیمت دلار هم 3 تومن بگیریم میشه 540 تومن نه 300 تومن، در هیچ سایت دیگه هم قیمت کمتر از 300 دلار ندیدم که به پول ما میشه 900 تومن
لطفا دیگه دوستان راجع به قیمت بحث نکنند و نظر ندن، فقط خریدار واقعی pm بده، یا علی

farhadk

Registered User
لایک‌ها
35
عزیز جان قیمت این باند در سایت پایونیر 180 دلار هست که اگر قیمت دلار هم 3 تومن بگیریم میشه 540 تومن نه 300 تومن، در هیچ سایت دیگه هم قیمت کمتر از 300 دلار ندیدم که به پول ما میشه 900 تومن
لطفا دیگه دوستان راجع به قیمت بحث نکنند و نظر ندن، فقط خریدار واقعی pm بده، یا علی
دوست عزیز ربطی ندارزه..اولا اجناس با دلار 3 تومن نمیاد ثانیا قیمت عمده شرکت میاره ارزونتر میاد...180 دلار دقیقا پای قیمت 6902 پایونیرم خورده چرا 300 تومنه تو ایران یا امپ 6604؟من این دوتارو مثال زدم چون دقیقا قیمت خروجیش یکیه با این باند..خوبه شما وارد کننده نیستی وگرنه اینارو 480 میدادی!!!!!!!!!!!!!
پس فرا فکنی نکن

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
اقا اصلا قیمت اون سایت رو به داخل ایران ربط ندید ، همونجا 80prs رو 350 دلار زده ، اینجا 1 تومنه ، حالا همین باندو زده 180 دلار ، یه ذره بیشتر از نصف ، یعنی با این اوصاف ارزش آکبندش 500 تومنه ...پس انقد تاپیکو داغون نکنید ، هر کس می خواد قیمتشو پیشنهاد بده ، همین !!!

farhadk

Registered User
لایک‌ها
35
اقا اصلا قیمت اون سایت رو به داخل ایران ربط ندید ، همونجا 80prs رو 350 دلار زده ، اینجا 1 تومنه ، حالا همین باندو زده 180 دلار ، یه ذره بیشتر از نصف ، یعنی با این اوصاف ارزش آکبندش 500 تومنه ...پس انقد تاپیکو داغون نکنید ، هر کس می خواد قیمتشو پیشنهاد بده ، همین !!!
اولا 80 prs قیمتش 880 تومنه نه 1 میلون..ثانیا ربطی که من دادم این مدل ربطی که شما دادی نبود ..من گفتم قیمت این دستگاه 180 دلار خورده تو سایتش تو همون ساین پایونیر دو کالای 180 دلاری دیگه هم هست که تو ایران 300 تومنه...حرفم حرفه منطقه ..شما اومدی قیمت پخش prs رو تو ایران 120 تومن بالاتر میگی بعد میگی نصف اون یه ذره کمتر...این چه حسابیه..داداش حساب دو دوتاست
جنسی که اونور 180 دلار شرکتش اعلام کرده و همون شرکت حنس دیگش (6902 و 6604 ) همون قیمت اعلام کرده تو ایران باید یه قیمت باشن تو همه جای دنیا باید یه قیمت باشن...اگه اون دوتا 300 تومنه اینم 300 تومنه...کجای حرفم مشکل داره الان؟

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
والا نمیدونم این قیمتا از کجا میاد
410 تومن حتی تاجر هم نمیتونه بگیره
بهترین قیمتش 448 بوده رو تعداد

mhazizi

Registered User
لایک‌ها
12
یک بار دیگه سر قیمت دوستان نظر بدن به مدیر گزارش تخلف میدم، هرکسی خریدار هست pm بده
من نمیدونم چرا انقد بحث الکی میکنی آقای farhadk
من جنسی رو خریدم و دوست دارم با این قیمت بفروشم، هرکس دوست داشت میخره هرکسم دوست نداشت نمیخره
تذکر آخر بود

mhazizi

Registered User
لایک‌ها
12
قیمت جدید 450، 50 تومن زیر قیمت بازار و بهرام شاپ
دیگه با این قیمت 7100 میدن که این خیلی سرتر از 7100 هست

reza3faz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش آخرین قیمتتون چنده میخوام از اینا بخرم ممنون میشم فقط صد در صد یکم از قیمتش کم کنید مرسی. پاسختونم بی زحمت به ایمیلم ارسال کنید.

بالا