برگزیده های پرشین تولز

نیازمند قالب فروشگاهی لوازم یدکی ماشین برای وردپرس

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
سلام دوستان
همونطور که از عنوان مشخصه یه قالب فروشگاهی وردپرس برای لوازم یدکی خودرو نیاز دارم
پیش نمایش از قالب اگه داشته باشین خیلی خوبه و برام پخ کنین
همینطور قیمت طراحی یه همچین قالبی رو
ممنون

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
برا من هرچی کمتر باشه بهتره
میخوام ببینم با کمترین قیمت چه کیفیتی رو میتونم داشته باشم و همینطور با بالاترین قیمت چطور و یکی رو بین این دو انتخاب کنم

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
برا من هرچی کمتر باشه بهتره
میخوام ببینم با کمترین قیمت چه کیفیتی رو میتونم داشته باشم و همینطور با بالاترین قیمت چطور و یکی رو بین این دو انتخاب کنم
والا متاسفانه یا خوشبختانه توی کار وب هرچقدر پول بدی همونقدر نتیجه میگیری. و البته در خیلی از مواقع کار کپی و null شده و Rip شده رو به مشتری قالب میکنند دوستان.
خلاصه اینکه خیلی باید مراقب باشید.

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
بله من خودم هم یه مدتی تو کار طاحی بودم حدود 5 سال پیش که دیگه ادامه ندادم و کلا بیخیال این کارا شدم

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سلام دوستان
همونطور که از عنوان مشخصه یه قالب فروشگاهی وردپرس برای لوازم یدکی خودرو نیاز دارم
سلام
منظورتون از قالب لوازم یدکی چیه؟
مسلما از هر قالب فروشگاهی می تونین استفاده کنین. چیزی که قالب رو به لوازم یدکی یا هر محصول دیگه ای مرتبط می کنه، عکس های استفاده شده در سایت + تصاویر محصولات هستش.
و اینکه شما صرفا قالب رو می خواین؟ (یعنی یه فایل زیپ)
یا اینکه می خواین قالب براتون نصب بشه و دقیقا شبیه دمو ارائه بشه؟ (که البته این دیگه نمی شه درخواست قالب، می شه درخواست طراحی سایت)

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
سلام
منظورتون از قالب لوازم یدکی چیه؟
مسلما از هر قالب فروشگاهی می تونین استفاده کنین. چیزی که قالب رو به لوازم یدکی یا هر محصول دیگه ای مرتبط می کنه، عکس های استفاده شده در سایت + تصاویر محصولات هستش.
و اینکه شما صرفا قالب رو می خواین؟ (یعنی یه فایل زیپ)
یا اینکه می خواین قالب براتون نصب بشه و دقیقا شبیه دمو ارائه بشه؟ (که البته این دیگه نمی شه درخواست قالب، می شه درخواست طراحی سایت)
سلام دوست عزیز
درسته اما یه قالبی مصلا شبیه سایت دیجی کالا مسلما برای یه سایت فروش لوازم یدکی یه ماشین خاص خیلی زیادیه منظور من این بود که سایت جمع و جوره و تنوع محصول بالا نیست
اکثر قالبهای وردپرس اتو ستاپ دارن تا جایی که من میدونم دوست عزیز

x460

Registered User
لایک‌ها
702
اکثر قالبهای وردپرس اتو ستاپ دارن تا جایی که من میدونم دوست عزیز
اتو ستاپ یا همون ایمپورت کردن sample data، صرفا بخش های دمو رو تو سایت وارد می کنن و عملا برای کاربر قابل استفاده نیست. مگر اینکه کاربر دونه دونه بخش ها رو با مقایسه صفحه اصلی پیدا کنه و مطالب خودش رو جایگزین کنه که باز هم خیلی بخش ها فقط page و post نیست. و البته توضیحات بیشتر صرفا تاپیک رو با حاشیه می کشه.
اما با توجه به توضیحات شما، اگر یه فایل زیپ قالب می تونه کارتون رو راه بندازه، پیشنهاد می کنم یه سری به themeforest بزنین و یه قالب بخرین. قیمت قالب های ووکامرس ساپورتش معمولا رو رنج 60 دلاره که می شه حدود 210-220 تومن (البته این قیمت رو کسانی که با اکانت paypal خرید می کنن می دن.)
این قالب ها علاوه بر اتو ستاپ ;) ، documentation + support دارن که برای نصب قالب کمکتون می کنه.

captain_malaki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
584
اتو ستاپ یا همون ایمپورت کردن sample data، صرفا بخش های دمو رو تو سایت وارد می کنن و عملا برای کاربر قابل استفاده نیست. مگر اینکه کاربر دونه دونه بخش ها رو با مقایسه صفحه اصلی پیدا کنه و مطالب خودش رو جایگزین کنه که باز هم خیلی بخش ها فقط page و post نیست. و البته توضیحات بیشتر صرفا تاپیک رو با حاشیه می کشه.
اما با توجه به توضیحات شما، اگر یه فایل زیپ قالب می تونه کارتون رو راه بندازه، پیشنهاد می کنم یه سری به themeforest بزنین و یه قالب بخرین. قیمت قالب های ووکامرس ساپورتش معمولا رو رنج 60 دلاره که می شه حدود 210-220 تومن (البته این قیمت رو کسانی که با اکانت paypal خرید می کنن می دن.)
این قالب ها علاوه بر اتو ستاپ ;) ، documentation + support دارن که برای نصب قالب کمکتون می کنه.

خیلی خیلی ممنون از توضیحات و پیشنهاداتون دوست عزیز لطف کردین

amirhamzh

Registered User
لایک‌ها
51
شما بهتر است سرچ کنید اسکریپت سایت دی جی کالا
یا قالب سایت دی جی کالا و از اون قالب ها استفاده کنید و هزینه ای هم ندید سوالی بود در خدمتم

بالا