برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
رانیری همیشه همینطوری بمبی جلو میره اما بعد افت میکنه تو اخر فصل شاید لستر رو تو رتبه ششم تحویل بده کوپر هم که اقای دومی بود فقط تو والنسیا خوب بود خوشم نمیومد ازش اما از رانیری خوشم میاد
کریستین بروکی مربی خوبیه ؟ o_O بروکی ...... !:D:p این که فقط مربیه جوانانه میلانه غلط کرد بیاد جای میها هر چند که میها هم مالی نیست من دوست دارم پراندلی مربی میلان بشه
ایتالیا همه مربی هاشون به دل می شینه نچسباشون یکی کاپلوئه یکی هم رانیه ری(هر وقت می گن کاپلو یاد رسول کربکندی خودمون میوفتم)
حتی اون پیزوری هاشونم مثل دینو زوف و چزاره مالدینی و حتی عمو تراپ بازم یه سروگردن بالاتر از بقیه ان
ولی به شخصه از اریگو ساچی خوشم میاد که به اونچه حقش بود نرسید یه جام جهانی حداقلش بود چیزی که لیپی خدا رو شکر بهش رسید

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
ایتالیا همه مربی هاشون به دل می شینه نچسباشون یکی کاپلوئه یکی هم رانیه ری
حتی اون پیزوری هاشونم مثل دینو زوف و چزاره مالدینی و حتی عمو تراپ بازم یه سروگردن بالاتر از بقیه ان
ولی به شخصه از اریگو ساچی خوشم میاد که به اونچه حقش بود نرسید یه جام جهانی حداقلش بود چیزی که لیپی خدا رو شکر بهش رسید
اوه اوه چه اختلاف نظری داریم :general509: من عاشق کاپلو هستم :general601: مخصوصا موقعی که کنار زمین شلوغش میکرد :D یعنی به من بگی محبوبترین و بهترین مربی بهت میگم کاپلو معروف به دون فابیو :p
عمو تراپ هم عشقه با اون نشستنهای معروفش کنار زمین متانت و جنتلمنی پراندلی هم خیلی دوست داشتنیه لیپی که پرستیژش عالیه با اون سیگار برگش کنته با اون شور اشتیاقش کنار زمین مانچویه خوشتیپ با اون شال گردنای معروفش کارلتویه با کلاس دونادونی مونتلا همه و همه دوست داشتنی هستند
وجدانا نچسبشون میدونی کیه ؟ الگری ملعون اصلا خوشم نمیاد ازش خیلی نچسبه :general710:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
تیم منتخب اروپا(همون جهان دیگه) در قرن 21 از دیدگاه یوفا...:);):general206:
ultimate_team_of_the_year_the_all-time_xi.jpg

یکی به من بگه کوشن اسکولزی ها،گیگزیها،لمپاردها و...:general206::)
یکی بگه حضرت استیوی❤ چطور اتفاقی تو 11 نفری قرار گرفته که زیدان بزرگ و رونالدینیو تو ذخیره هاشن...:general601:
اینه استیوی،اینه لیاقت حضرت جرارد،با تعصب ترین کاپیتان تاریخ...❤❤❤

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تیم منتخب اروپا(همون جهان دیگه) در قرن 21 از دیدگاه یوفا...:);):general206:

یکی به من بگه کوشن اسکولزی ها،گیگزیها،لمپاردها و...:general206::)
یکی بگه حضرت استیوی❤ چطور اتفاقی تو 11 نفری قرار گرفته که زیدان بزرگ و رونالدینیو تو ذخیره هاشن...:general601:
اینه استیوی،اینه لیاقت حضرت جرارد،با تعصب ترین کاپیتان تاریخ...❤❤❤
یه چیز این ترکیب خیلی مسخره ست. اونم راموسه!!!!! شما کاناوارو و مالدینی رو توی این لیست نذاری بعد راموس رو بذاری.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه چیز این ترکیب خیلی مسخره ست. اونم راموسه!!!!! شما کاناوارو و مالدینی رو توی این لیست نذاری بعد راموس رو بذاری.
جدا از اون، این اسکرین خیلی مسخرست، چون بالاش نوشته Ultimate Team of the year...
اگه حتی به اندازه یه بچه دبستانی انگلیسی سرت بشه، متوجه میشی که نوشته تیم سال...
فکر میکنم دلیل نبود عکس العمل نسبت به این پست رو مشخص میکنه...
فکر میکنم باید تو تاپیک کل یه سری قوانین جدید بزارن که مثلا ورود اشخاص با معلومات پایین ممنوع، یا یه حد معلومات در مورد فوتبال تعیین بشه، که حداقل سطح تاپیک پایین نیاد...
من نمیدونم که کی این اسکرین رو درست کرده و منیعش کجا بوده، ولی همزمان شدن درخشش نستا و کاکا بهمراه رونالدو و مسی و ژاوی و اینیستا و رونالدینیو و جرارد در یک سال؟؟؟
هیچ چیزی به خاطرم نمیاد...

Last edited:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
دادا بی انصافی نکن انصافآ راموس یکی از کامل ترین مدافعین تاریخ فوتبال هست و خود منم با اینکه ریالی هست لایق این ترکیب میبینمش...:)
ویرایش:تنها ایراد کوچیک به نظر من فقط لام هست که بهتر بود مالدینی رو میزاشتن هرچند لام هم عالیه و نمیشه زیاد خرده ای گرفت!!!
----------------------------
:general304::general304::general304:
بله دیگه بازم پروفسور انگلیسی دان بدون یه سرچ ساده و از روی ... لب به سخن گشود ولی بعد از سرچ و دیدن از منابع متعبر ادامه نداد!!!:D:general304:
البته بعیده ایشون نمیدونن همه چیز دقیقآ عین اونی که نوشته میشه کلمه به کلمه معنی نمیشه که باید به پروفسور یاد داد اینو...:eek::general304:
http://www.tarafdari.com/خبر/415943/سوال-روز-تیم-منتخب-قرن-بیست-و-یکم-خود-را-انتخاب-کنید
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2201679.htm
به هر حال یکی به من بگه اسکولزی و گیگزی کجان!؟:general304:کوشن بقیه بچه های فرگی اصلا!!!؟:D

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا شما اگه کسی هم کاری به کارت نداشته باشه نیش و کنایه هات رو میزنی

تو جملاتت که میخونم جایی نیست که اسمی از یونایتد یا یه چیزی مرتبط با اون نبرده باشی

حتی تو بحث هایی که اصلا ارتباطی به یونایتد نداره

البته این خلاف قوانین نیست و شما ازادی در اظهار نظر هات تا جاییکه بد ریپورتی نیاد و کسی از شما شکایتی نکنه که نشه حقو بهش داد

اما دارم فکر میکنم همونقدر که شما لیورپولی هستی من منچستریم
فکر هم میکنم از نظر زمان هم بیشتر از شما طرفدار این تیم هستم چون کلا تو این فروم ۲ ۳ نفر هستند که سنشون از من بیشتره که بعضیاشون مدتی هست که اصلا نیستند

نمیدونم چرا اینقدر که شما در صحبت هات سعی میکنی گریزی به تیم ما بزنی یه متلکی بندازی من همچین حس و حالی ندارم

نمیدونم شاید شما طرفدار ۳ اتیشه هستی و امثال من ۲ اتیشه

به هر حال موضوع جالبیه

من اعتقاد دارم که لیورپول با کلوپ روزهای خوبی رو میبینه البته این به معنی بردن لیگ برتر نیست چون خودت هم میدونی کار خیلی سختیه

اما همین تیم منچستر که شما دائما نیش میزنی بهش با همین سرمربی فعلیش که شیوه بازیش مورد قبول خیلی ها منجمله بنده نیست اما باز هم از نظر هواداراش شانس بردن لیگ رو داره

برای شما ارزوی موفقیت و سلامتی دارم

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دادا بی انصافی نکن انصافآ راموس یکی از کامل ترین مدافعین تاریخ فوتبال هست و خود منم با اینکه ریالی هست لایق این ترکیب میبینمش...:)
ویرایش:تنها ایراد کوچیک به نظر من فقط لام هست که بهتر بود مالدینی رو میزاشتن هرچند لام هم عالیه و نمیشه زیاد خرده ای گرفت!!!
خوش استیله، پا به توپه، گلزنه اما اگه قراره مدافع راست باشه کافو به مراتب از اون بهتر بوده. اگه در جایگاه مدافع میانی نگاش کنیم کاناوارو حرف آخر رو میزنه.
علاوه بر این ندود عالی بوده اما چرا توتی نباید باشه؟!!! به عنوان یه تیفوسی بیانکوچلستی اینو میگم

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
----------------------------
:general304::general304::general304:
بله دیگه بازم پروفسور انگلیسی دان بدون یه سرچ ساده و از روی ... لب به سخن گشود ولی بعد از سرچ و دیدن از منابع متعبر ادامه نداد!!!:D:general304:
البته بعیده ایشون نمیدونن همه چیز دقیقآ عین اونی که نوشته میشه کلمه به کلمه معنی نمیشه که باید به پروفسور یاد داد اینو...:eek::general304:
http://www.tarafdari.com/خبر/415943/سوال-روز-تیم-منتخب-قرن-بیست-و-یکم-خود-را-انتخاب-کنید
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2201679.htm
به هر حال یکی به من بگه اسکولزی و گیگزی کجان!؟:general304:کوشن بقیه بچه های فرگی اصلا!!!؟:D
عزیز، روی اسکرین زده تیم سال...
نه Of All Time، بنده هم همونطوری که شما روی همین اسکرین اومدی منطق ریختی بیرون، جوابتون رو روی همین اسکرین دادم...
1.JPG
مشکل پست شما بوده...
کلا اسم ده ها نفر رو میتونم بیارم که تو این لیست باید باشن، ولی نیستن:
رونالدوی بزرگ، دل پیرو، پیرلو، فیگو، توتی و ... حالا برسیم به کسایی که تو انگلیس بودن که خیلی جالبه کسایی مثل پویول و تری و آنری تو این لیست هستن، ولی کسایی مثل ویدیچ و فردیناند و حتی اشلی کول (البته که خود من میگم که در حد مالدینی و کافو نبودن) و قدیمی تر هم کسایی مثل بابی چارلتون و دنیس لاو و کانتونا تو این لیست نیستن، گیگز و اسکولز و بکهام هم به کنار...
جالبه که گفته Of All Time پس کسانی مثل کرویف، مارادونا، پله ، دی استفانو و ... رو هم تو لیست قرار نداده...
خنده داره...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مساله اینجاست که تعداد اسطوره ها اینقدر زیاد هست که این امکان نیست که فقط یازده تاشون رو انتخاب کنیم.
از دروازه بان گرفته تا خط حمله تو هر پستی بازیکنای بزرگی بودن که تاریخ ساز شدن

از پله و مارادونا گرفته تا کرایوف و دی استفانو و جرج بست و بکمبائر و کلی بازیکن دیگه در تیمهای مختلف

شما رئال رو بگی. بارسا رو بگی. منچستر و لیورپول رو بگی. ارسنال رو بگی. بایرن مونیح . میلان و یوونتوس و از هر لیگی باشگاه های بزرگش رو ببینی
تر هر کدوم بازیکن یا بازیکنای بزرگی هستند که نمیشه کنارشون گذاشت و تحسینشون نکرد

برای همین به نظر من انتخاب تیم قرن و اینا طوریکه عدالت رعایت بشه امکانپذیر نیست. اگه تیمی هم انتخاب بشه سلیقه ای هست.
مثل تو دروازه یکی میگه داسایوف. یکی میگه لئو یاشین. یکی میگه بوفون. یکی میگه کاسیاس. یکی میگه الیورکان
و الی اخر

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
نه Of All Time، بنده هم همونطوری که شما روی همین اسکرین اومدی منطق ریختی بیرون، جوابتون رو روی همین اسکرین دادم...
مشاهده پیوست 883326
مشکل پست شما بوده...
رونالدوی بزرگ، دل پیرو، پیرلو، فیگو، توتی و ... حالا برسیم به کسایی که تو انگلیس بودن که خیلی جالبه کسایی مثل پویول و تری و آنری تو این لیست هستن، ولی کسایی مثل ویدیچ و فردیناند و حتی اشلی کول (البته که خود من میگم که در حد مالدینی و کافو نبودن) و قدیمی تر هم کسایی مثل بابی چارلتون و دنیس لاو و کانتونا تو این لیست نیستن، گیگز و اسکولز و بکهام هم به کنار...
جالبه که گفته Of All Time پس کسانی مثل کرویف، مارادونا، پله ، دی استفانو و ... رو هم تو لیست قرار نداده...
خنده داره...

الان شما پویول رو با ویدیچ و فردیناندمقایسه کردی!!!!!؟؟؟؟؟:general210::general210::general210::general210:

بیخیال تو رو خدا...

===================

فقط چه بازی کرد بهترین هافبک 20 سال گذشته جهان (قدیمی تر ها رو ندیدم) تو 31 سالگی... رسما خط هافبک رئال رو نابود کرد.

دو سال دیگه بتونه تو همین سطح بمونه به راحتی میشه بهش گفت بهترین هافبک تاریخ...

اینیستا = ژاوی + 70 درصد نبوغ مسی.

===================

و این است لاماسیا و این است سرجی روبرتو... بدون شک بهترین هافبک زیر 23 سال جهان هست... خدا رو شکر پوگبا و وراتی رو نخریدیم.... منتظر جانشین بوسکتس (سرخی سمپر) و جانشین اینیستا (هلیلوویچ) هستم .... دوستان خواهشا دیگه درباره آکادمی باشگاهشون نیاند اینجا صحبت کنند....

البته سمپر و هلیلوویچ و بارترا همین الان میتونند تو همه تیم ها جز بارسا و بایرن فیکس باشند...

==================

با اضافه شدن آردا و ویدال و یه مدافع و مهاجم به درد بخور.... پیش به سوی تکرار سه گانه.... تنها تیم قابل رقابت با ما بایرن هست...

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
خوش استیله، پا به توپه، گلزنه اما اگه قراره مدافع راست باشه کافو به مراتب از اون بهتر بوده. اگه در جایگاه مدافع میانی نگاش کنیم کاناوارو حرف آخر رو میزنه.
علاوه بر این ندود عالی بوده اما چرا توتی نباید باشه؟!!! به عنوان یه تیفوسی بیانکوچلستی اینو میگم

تا اونجایی که من بازیکن ها رو به خاطر دارم بهترین ترکیب چهار نفر دفاعی به نظرم:

لام (تورام) - پویول (کاناوارو) - نستا (هیرو) - کارلوس (مالدینی)

البته با تقدیر از رونالد کومن، بارزی، زانتی، هیرو، کاستاکورتا، لوسیو، استام، دنی آلوز، آبیدال، ماتراتزی و ...

هیچ وقت راموس نزدیک تیم منتخب من نخواهد بود...

====
تیم کامل منتخب از بازیکن هایی که بازیشون دیدم:

-------------------------بوفون------------------------

لام ---------پویول ---------- نستا----------کارلوس

----------------------بوسکتس---------------------

---------------ژاوی---------------اینیستا----------

کینگ دینهو ---- رونالدوی واقعی ------ مسی

Last edited:
  • Like
Reactions: rms

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان شما پویول رو با ویدیچ و فردیناندمقایسه کردی!!!!!؟؟؟؟؟:general210::general210::general210::general210:

بیخیال تو رو خدا...
ببین عزیز، بحث مدافع میانی باز هم نظر شخصی هستش، بنده پویول رو اصلا بعنوان یه مدافع خوب نمیدیدم، بازیکنی که اشتباهات فردی خیلی زیادی داشته باشه و تو آمار دفاعی اینقدر ضعیف بوده باشه، نمیتونه جزو مدافع های برتر تاریخ که هیچ جزو مدافع های برتر زمان خودش هم نبود، تنها دلیلی شما میخوای دفاع کنی ازش، این هستش که تعصب داری روی بارسا، پویول در تیمی بازی میکرد که خیلی افتخار کسب کرد، مثل والدز که دروازه بان جالبی نبود و نیست، ولی به دلیل بازی تو یه تیم فوق العاده، اسم اون هم خیلی بزرگ شد، حتی تری هم خیلی خیلی سر تر هستش...
اما کاستاکورتا و کومن و کارلوس رو هستم...

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
کلا شما اگه کسی هم کاری به کارت نداشته باشه نیش و کنایه هات رو میزنی

تو جملاتت که میخونم جایی نیست که اسمی از یونایتد یا یه چیزی مرتبط با اون نبرده باشی

حتی تو بحث هایی که اصلا ارتباطی به یونایتد نداره

البته این خلاف قوانین نیست و شما ازادی در اظهار نظر هات تا جاییکه بد ریپورتی نیاد و کسی از شما شکایتی نکنه که نشه حقو بهش داد

اما دارم فکر میکنم همونقدر که شما لیورپولی هستی من منچستریم
فکر هم میکنم از نظر زمان هم بیشتر از شما طرفدار این تیم هستم چون کلا تو این فروم ۲ ۳ نفر هستند که سنشون از من بیشتره که بعضیاشون مدتی هست که اصلا نیستند

نمیدونم چرا اینقدر که شما در صحبت هات سعی میکنی گریزی به تیم ما بزنی یه متلکی بندازی من همچین حس و حالی ندارم

نمیدونم شاید شما طرفدار ۳ اتیشه هستی و امثال من ۲ اتیشه

به هر حال موضوع جالبیه

من اعتقاد دارم که لیورپول با کلوپ روزهای خوبی رو میبینه البته این به معنی بردن لیگ برتر نیست چون خودت هم میدونی کار خیلی سختیه

اما همین تیم منچستر که شما دائما نیش میزنی بهش با همین سرمربی فعلیش که شیوه بازیش مورد قبول خیلی ها منجمله بنده نیست اما باز هم از نظر هواداراش شانس بردن لیگ رو داره

برای شما ارزوی موفقیت و سلامتی دارم

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
ربطی به بقیه چیزهایی که گفتی نداره فقط ارتباطش این بود بعضیها استیوی جی رو در حد گیگزها و اسکولزها نمیدونستن گفتم بپرسم گیگز،اسکولز و بقیه شاگردان بهترین مربی تاریخشون کجان!!!:general601:
چطور شده استیون جراردی که در حد اونا نبود بالاتر از زیدان و کاکا و رونالدینیو تو ترکیب بهترین تیم قرن 21 قرار گرفته!؟:)
------------------------------------------------------------------------------
با احترام کسی که این منچستر رو مدعی قهرمانی بدونه جای بحثی باهاش نیست...:|
مشاهده پیوست 883326
مشکل پست شما بوده...
خنده داره...
بدون شک بعد از دیدن همچین خبری یه سرچ ساده خیلی عاقلانه تره تا قضاوت کلی از روی عکسی که فقط صرفآ جهت مشاهده ترکیب گذاشته شده...:general601:
برای پایین بردن ارزش این ترکیب هم بیخودی اسم بهترین ترکیب تاریخ فوتبال رو بهش ندین چون چیزی که مشخصه بهترین ترکیب قرن 21 هست نه تمام ادوار فوتبال که انتخابش غیر ممکن و حتی فکر کردن بهش احماقانه هست...:general210:
هنوزم معتقدم راموس یکی از کاملترین مدافعان فوتباله و کسی مثل کافو در جلوی زمین هیچ وقت نمیتونست به گرد پای راموس برسه...
بی انصافی هست کافو که سهله حتی زانتی رو جای راموس تو این ترکیب گذاشت!!!
ولی بازم میگم مالدینی و حتی کارلوس بدون شک میتونستن جای لام باشن ولی باز به اینم نمیشه خرده ای گرفت چون لام هم عالیه...
الان شما پویول رو با ویدیچ و فردیناندمقایسه کردی!!!!!؟؟؟؟؟attachFull883480attachFull883481attachFull883482attachFull883483

بیخیال تو رو خدا...
بیخی دادا،از کسی که استیوی جی رو به خاطر نداشتن pl در حد بازیکنایی مثل گیگز و اسکولز و لمپارد ندونه همچین مقایسه های خنده داری هم بعید نیست...
اون پست هم صرفآ جهت ..دهنی به همین افراد بود...:);)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919

بیخیال تو رو خدا...

===================

فقط چه بازی کرد بهترین هافبک 20 سال گذشته جهان (قدیمی تر ها رو ندیدم) تو 31 سالگی... رسما خط هافبک رئال رو نابود کرد.

دو سال دیگه بتونه تو همین سطح بمونه به راحتی میشه بهش گفت بهترین هافبک تاریخ...

اینیستا = ژاوی + 70 درصد نبوغ مسی.

===================

و این است لاماسیا و این است سرجی روبرتو... بدون شک بهترین هافبک زیر 23 سال جهان هست... خدا رو شکر پوگبا و وراتی رو نخریدیم.... منتظر جانشین بوسکتس (سرخی سمپر) و جانشین اینیستا (هلیلوویچ) هستم .... دوستان خواهشا دیگه درباره آکادمی باشگاهشون نیاند اینجا صحبت کنند....

البته سمپر و هلیلوویچ و بارترا همین الان میتونند تو همه تیم ها جز بارسا و بایرن فیکس باشند...

==================

با اضافه شدن آردا و ویدال و یه مدافع و مهاجم به درد بخور.... پیش به سوی تکرار سه گانه.... تنها تیم قابل رقابت با ما بایرن هست...
:general601:
سمپر استعداد برجسته ایه. بوسکتس یه هافبک دفاعی مدرن محسوب میشه، سمپر نمونه ای مدرن تر از بوسکتس
روبرتو که این فصل ترکوند. توی دفاع راست به راحتی جز 3 مدافع برتر اروپا تا اینجای فصل بوده. توی خط هافبک و پاسهای گلش که جایی برای بحث نذاشته. کاپلو حرف خوبی زد. بارسلونا باید خوشحال باشه که مسی مصدوم شد :D

پویول با 178 سانتی متر قامت یکی از بهترین مدافعان تاریخه بدون شک. برای قضاوت در مورد پویول به فینال 2006 بارسا آرسنال برید خواهید دید که با آنری فوق آماده چه استارت هایی میزد.
کلکسیون افتخاراتش که....بیش از 14 جام داخلی، 3 سی ال، جام باشگاه های جهان، سوپرکاپ اروپا، 2 تا یورو، 1 جام جهانی، تمام افتخارات تیمی رو درو کرده
6 دوره تو تیم سال یوفا بوده. در ازاش ریو فردیناند 1 بار هم توی تیم منتخب نبوده. ویدیچ هم به همین شکل .
کسایی که با این تیم منتخب مشکل دارن به این ویکی سر بزنن تا متوجه بشن بر چه اساسی این ترکیب چیده شده
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Team_of_the_Year
آمار جالبی داره.

این لینک هم واسه مطالعه آزاد خوبه:
تیم منتخب اروپا با نظر رسانه ها و ورزشی نویسان
https://en.wikipedia.org/wiki/European_Sports_Media#ESM_Team_of_the_Year

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ربطی به بقیه چیزهایی که گفتی نداره فقط ارتباطش این بود بعضیها استیوی جی رو در حد گیگزها و اسکولزها نمیدونستن گفتم بپرسم گیگز،اسکولز و بقیه شاگردان بهترین مربی تاریخشون کجان!!!:general601:
چطور شده استیون جراردی که در حد اونا نبود بالاتر از زیدان و کاکا و رونالدینیو تو ترکیب بهترین تیم قرن 21 قرار گرفته!؟:)
------------------------------------------------------------------------------
با احترام کسی که این منچستر رو مدعی قهرمانی بدونه جای بحثی باهاش نیست...:|
بحثی نداریم. اما خب چیزی نگید که بعد اگه خلافش اتفاق افتاد روتون نشه در فروم حضور داشته باشید. من قبول دارم که منچستر با این مدل بازی کردن خب شایستگی قهرمانی رو نداره. اما شانس قهرمانی رو داره.
در ضمن ممکنه در اینده مدل بازی کردنشون عوض بشه. از اون طرف هم ممکنه باز هم افت کنن و رتبه اونها در جدول از اینی هم که هست پایین تر بره.
اینکه حالا بحثی ندارید با کسانیکه منچستر رو مدعی قهرمانی میدونن اهمیتی نداره. جدول و زمان مشخص میکنه. روی کاغذ و با این تعداد بازی باقیمونده حتی لیورپول هم شانس قهرمانی داره.
بدون شک بعد از دیدن همچین خبری یه سرچ ساده خیلی عاقلانه تره تا قضاوت کلی از روی عکسی که فقط صرفآ جهت مشاهده ترکیب گذاشته شده...:general601:
برای پایین بردن ارزش این ترکیب هم بیخودی اسم بهترین ترکیب تاریخ فوتبال رو بهش ندین چون چیزی که مشخصه بهترین ترکیب قرن 21 هست نه تمام ادوار فوتبال که انتخابش غیر ممکن و حتی فکر کردن بهش احماقانه هست...:general210:

هنوزم معتقدم راموس یکی از کاملترین مدافعان فوتباله و کسی مثل کافو در جلوی زمین هیچ وقت نمیتونست به گرد پای راموس برسه...
بی انصافی هست کافو که سهله حتی زانتی رو جای راموس تو این ترکیب گذاشت!!!
ولی بازم میگم مالدینی و حتی کارلوس بدون شک میتونستن جای لام باشن ولی باز به اینم نمیشه خرده ای گرفت چون لام هم عالیه...

بیخی دادا،از کسی که استیوی جی رو به خاطر نداشتن pl در حد بازیکنایی مثل گیگز و اسکولز و لمپارد ندونه همچین مقایسه های خنده داری هم بعید نیست...
اون پست هم صرفآ جهت ..دهنی به همین افراد بود...:);)
استیوی جی هم بازیکن بزرگی بوده و هست. کسی که در نبودش لیورپول صدمه خورد. مثل صدمه ای که منچستر بدون گیگز و اسکولز خورده.
اینجا هم جای .... زدن به همدیگه نیست. بحث ازاده تا جاییکه این مدل حرف زدن پیش نیاد. چون وقتی بحث کش دار میشه باز ما مجبور میشیم دست به کار بشیم که اصلا جالب نیست.

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بحثی نداریم. اما خب چیزی نگید که بعد اگه خلافش اتفاق افتاد روتون نشه در فروم حضور داشته باشید. من قبول دارم که منچستر با این مدل بازی کردن خب شایستگی قهرمانی رو نداره. اما شانس قهرمانی رو داره.
در ضمن ممکنه در اینده مدل بازی کردنشون عوض بشه. از اون طرف هم ممکنه باز هم افت کنن و رتبه اونها در جدول از اینی هم که هست پایین تر بره.
اینکه حالا بحثی ندارید با کسانیکه منچستر رو مدعی قهرمانی میدونن اهمیتی نداره. جدول و زمان مشخص میکنه. روی کاغذ و با این تعداد بازی باقیمونده حتی لیورپول هم شانس قهرمانی داره.
هنوز نیم فصل هم نشده و مسلمآ لیورپولی که در غیبت استوریج و کاپیتانش(حالا 3 4 تا مصدوم دیگه به کنار!) اینجوری بازی میکنه با بازگشت اونا شانس بیشتری نسبت به یونایتدی که به امید ده خیا و گل به خودی حریف وارد زمین میشه خواهد داشت...:)
ولی خدای نکرده اگه بازم این مصدومیتهای لعنتی دست از سر بازیکنای کلیدیمون برندارن بله امکانش هست حتی بین بیگ4 هم نتونیم قرار بگیریم ولی در شرایط ایده آلِ هر 2 تیم شانسِ لیورپول بالاتر خواهد بود...:general601:(حتی با توجه به جدول فعلی و اختلاف 7 امتیازی!)
ویرایش:البته یورو لیگ و بازیهای 5شنبه شبش هم دردسر اضافه لیورپول هست که به نظرم بین این 2 کلوپ یکیشو انتخاب میکنه چون موفقیت در هر دو به خاطر زمان بد بازیهای یورو لیگ کار خیلی خیلی سختیه...:|

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حالا اینکه شما نیت و امید تیم ما رو میدونی که جای بسی تفکر داره. شاید علم غیب دارید که میدونید تیم ما به چه امیدی وارد زمین میشه
فعلا که اختلاف امتیاز باعث شده جایگاه تیم ما بالاتر بشه. بازی رو در رو هم حساب کنیم بازی رفت رو ما بردیم.

مسلما اختلاف امتیاز 7 تایی در این لحظه لیگ حاشیه امنیتی برای هیچ تیمی نیست. حتی بارسلونا (تیم محبوب شما) که الان کیفش کوکه و 6 تا از رئال فاصله داره میتونه ته فصل قهرمان نشه.
سیتی و یونایتد و لیورپول و ارسنال هم مستثنی نیستند.

گفتید مصدومیت. این رو نگید که اگه اخر فصل اون نتیجه ای رو که مد نظرتون هست بدست نیاوردید بهانه و دستاویزی بشه براتون
مصدومیت برای همه تیمها هست. ما هم لوک شاو رو به اون شکل از دست دادیم. الانم 5 6 تا مصدوم داریم.
بارسلونا هم مسی رو 2 ماه از دست داد. یا رافینیا
ارسنال هم که یه لشگر مصدوم داره
حتی رئال مادرید و بایرن مونیخ هم مصدوم دارند

اما در مورد کلوپ - به نظر من کلوپ باید روی لیگ کار کنه که بتونه برای فصل بعد سهمینه لیگ قهرمانان رو برای لیورپول بگیره. لیگ اروپا وقتی به مراحل حذفی میرسه خب هر اتفاقی ممکنه بیفته. قهرمانی هم خب اسون نیست. اما قرار گرفتن در بین 4 تیم اول در لیگ به نظر من برای کلوپ و لیورپول شدنی هست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
:general601:
بوسکتس یه هافبک دفاعی مدرن محسوب میشه...
روبرتو که این فصل ترکوند. توی دفاع راست به راحتی جز 3 مدافع برتر اروپا تا اینجای فصل بوده. توی خط هافبک و پاسهای گلش که جایی برای بحث نذاشته. کاپلو حرف خوبی زد. بارسلونا باید خوشحال باشه که مسی مصدوم شد :D
پویول با 178 سانتی متر قامت یکی از بهترین مدافعان تاریخه بدون شک. برای قضاوت در مورد پویول به فینال 2006 بارسا آرسنال برید خواهید دید که با آنری فوق آماده چه استارت هایی میزد.
کلکسیون افتخاراتش که....بیش از 14 جام داخلی، 3 سی ال، جام باشگاه های جهان، سوپرکاپ اروپا، 2 تا یورو، 1 جام جهانی، تمام افتخارات تیمی رو درو کرده
6 دوره تو تیم سال یوفا بوده. در ازاش ریو فردیناند 1 بار هم توی تیم منتخب نبوده. ویدیچ هم به همین شکل .
واقعا که حرفه ای ترین هستش:
d3e43e4e8bdd0040c43fa8dbece48109bf9543a28d0c9acbf18da1df25635196.jpg
در مورد افتخارات صحبت میکنی، انگار فردیناند کمتر از پویول جام داخلی داره؟؟؟
جام اروپاییش رو دوتا فینال به بارسا باخته، که شانس ما هم ریو و هم ویدا با مصدومیت و زور آمپول به فینال رسیدن، اگه یکیش رو هم برده بود، الان جامهای خارجیش هم بیشتر از پویول بود...
خوشم میاد خوب بازیکنهاتون رو بزرگ میکنی، اگه روبرتو جزو بهترین مدافع های اروپا بوده، لینگارد هم بهترین هافبک راست و پریرا هم بهترین هافبک اروپا بودن...:D:D:D

بالا