برگزیده های پرشین تولز

نظر شما درباره ی گرافیک سایت

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
سلام.
من به تازگی یک psd برای سایتم طراحی کرده ام و می خوام تبدیل به کد کنم ولی هنوز نظرم قطعی نشده و تصمیم بر این گرفتم که نظرات دوستان را در پرشین تولز بپرسم.
اکه بشه نظر خودتون رو کامل درباره ی عکس زیر بگید و نقاط ضعف و قوت را هم بگویید و من رو در اصلاح اون یاری کنید

آدرس تصویر قالب : http://upload7.ir/u/action?q=download&filename=cb7b6krM.png

مرسی از همه دوستان و اساتید محترم .

alamshahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام کار خوبیه بیشتر اشکالات توی فاصله‌گذاری‌ها هست (Spacing) مثل فاصله باکس‌های سمت راست از همدیگه (عمودی)، عدم فاصله‌گذاری یکسان در کادر اول زیر کادر تبلیغات (فاصله ویدیو از راست با لبه کادر با فاصله آرم آی‌ام‌دی‌بی از کادر یکسان نیست. در همون کادر یک اشاره‌گر به بالا وجود داره که براش دلیلی نیست. رنگ‌بندی باکس تبلیغات (هم خاکستری و هم سبز چمنی کم‌رنگ) خوب نیست. خط نارنجی زیر باکس‌های وسط خیلی بی‌ربط هست و بهتر بود سایه می‌شد. لوگو از بالا و پایین فاصله مناسبی نداره و به لبه‌های هدر چسبیده. آیکون ستاره در باکس‌های سمت چپ با بقیه‌ی آیکون‌ها هماهنگی نداره و اگر قراره این‌طوری بمونه بهتره کوچک‌تر بشه.

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
سلام کار خوبیه بیشتر اشکالات توی فاصله‌گذاری‌ها هست (Spacing) مثل فاصله باکس‌های سمت راست از همدیگه (عمودی)، عدم فاصله‌گذاری یکسان در کادر اول زیر کادر تبلیغات (فاصله ویدیو از راست با لبه کادر با فاصله آرم آی‌ام‌دی‌بی از کادر یکسان نیست. در همون کادر یک اشاره‌گر به بالا وجود داره که براش دلیلی نیست. رنگ‌بندی باکس تبلیغات (هم خاکستری و هم سبز چمنی کم‌رنگ) خوب نیست. خط نارنجی زیر باکس‌های وسط خیلی بی‌ربط هست و بهتر بود سایه می‌شد. لوگو از بالا و پایین فاصله مناسبی نداره و به لبه‌های هدر چسبیده. آیکون ستاره در باکس‌های سمت چپ با بقیه‌ی آیکون‌ها هماهنگی نداره و اگر قراره این‌طوری بمونه بهتره کوچک‌تر بشه.

سلام.
ممنون بابت پاسختون.نظر شما کاملا مفید واقع شد و بزودی سعی می کنم اصلاح کنم.امیدوارم بهتر بشه.البته راج به باکس تبلیغات درمورد نظر شما کاملا موافق نیستم .به نظر خودم باید یه رنگ ویژه باشه که اونو از قسمت محتوا جدا و متمایز کنه

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
نسبتا خوب شده اما مطمئنم با یکم تمرین بیشتر خیلی بهتر از این میتونی طراحی کنی.

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
نسبتا خوب شده اما مطمئنم با یکم تمرین بیشتر خیلی بهتر از این میتونی طراحی کنی.
حرف شما رو به شدت تایید می کنم.
خودم که به نمونه کار های دیگم نگاه می کنم ، تفاوت و افزایش کیفیت رو می بینم

AfroDesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
طرح خوب ، شیک و ساده ای شده .
می تونی از سایت های خارجی هم الهام بگیریم برای ترکیب رنگ و ...
پیشنهاد من اینه که رنگ فونت منو رو سفید کنی . یا اگه می خوای تیره باشه ، نارنجی تیره باشه ( رنگ بکگراند دکمه ی جستجو ) که به رنگ منو بیاد .
اگه برای مطالبت هم دکمه ی لایک بذاری جذابیت مطالب بیشتر میشه

موفق باشی

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
طرح خوب ، شیک و ساده ای شده .
می تونی از سایت های خارجی هم الهام بگیریم برای ترکیب رنگ و ...
پیشنهاد من اینه که رنگ فونت منو رو سفید کنی . یا اگه می خوای تیره باشه ، نارنجی تیره باشه ( رنگ بکگراند دکمه ی جستجو ) که به رنگ منو بیاد .
اگه برای مطالبت هم دکمه ی لایک بذاری جذابیت مطالب بیشتر میشه

موفق باشی
سلام.مرسی از تعریفتون و پیشنهاد های خوبتون.حتما رنگ منو رو اعمال می کنم.پیشنهادتون راجع به دکمه لایک رو بهش فکر نکرده بودم ولی پیشنهاد خوبیه.احتمالا دکمه لایک رو توی ادامه مطلب قرار میدم

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
البته توی ادامه مطلب امتیاز دهی ستاره ای گزاشتم

alamshahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.
ممنون بابت پاسختون.نظر شما کاملا مفید واقع شد و بزودی سعی می کنم اصلاح کنم.امیدوارم بهتر بشه.البته راج به باکس تبلیغات درمورد نظر شما کاملا موافق نیستم .به نظر خودم باید یه رنگ ویژه باشه که اونو از قسمت محتوا جدا و متمایز کنه
درسته باید متمایز باشه، منظور من این بود که رنگ خوبی نیست. بهتره رنگ دیگه‌ای استفاده بشه.

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
به نظرم اگه دکمه ادامه مطلب یک سمت و بازدید و نظرات سمت دیگه باشه جالب تر میشه (یکم کوچکتر) مثلا یه شکلی باشه که داخلش تعداد نظر ها باشه یا با ماوس اَور نشون بده تعداد رو

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
درسته باید متمایز باشه، منظور من این بود که رنگ خوبی نیست. بهتره رنگ دیگه‌ای استفاده بشه.
رنگ نارنجی و آبی هم استفاده کردم ولی خوب نشد.اگه میشه کد رنگی که مدنظرتون هست رو بهم بدید.مرسی
به نظرم اگه دکمه ادامه مطلب یک سمت و بازدید و نظرات سمت دیگه باشه جالب تر میشه (یکم کوچکتر) مثلا یه شکلی باشه که داخلش تعداد نظر ها باشه یا با ماوس اَور نشون بده تعداد رو
حالا یه طرح خاصی در این رابطه تازه به فکرم رسیده ولی چه شکلی باشه و چه افکت هایی داشته باشه یکم ذهنم رو مشغول کرده.حالا یکم فکر می کنم ببینم چه طوری اینکار رو بکنم

erfanmax

Registered User
لایک‌ها
153
همچنان منتظر نظرات شما عزیزان هستم

بالا