برگزیده های پرشین تولز

مشاوره با تمامی عزیزان و نیز نیازمند کاربر محترمی از کرج برای پیگیری مساله ای بسیار مهم

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
با سلام خدمت تمامی عزیزان حاضر

در ابتدا از تمامی همکاران و مدیران این بخش عذرخواهی میکنم که تاپیکی نامربوط در این بخش ایجاد کردم ، در صورت امکان از همکاران محترم میخوام این تاپیک تا پایان ساعت 24 امشب پرجا بمونه

ثانیا دوستان دقت فرمایند این یک تاپیک شکایت نیست و بنده شکایت خودمو فردا صبح از طریق مراجع قانونی و با رعایت مراتب مطرح خواهم کرد پس لطفا کسی به هیچ احدی توهین یا نسبتی نبنده

موضوع مساله :
بنده در تاریخ 23 آبان همین سال از آقای محمد احسان جهانگیری با نام کاربری power of و با شماره تماس 09101801501 تعدادی لوازم شامل لپ تاپ ، کیس ، تبلت و گوشی خریداری نموده و مبلغ یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان به حساب ایشون واریز کردم و قرار بر این شد که ایشون فردای همان روز بسته رو ارسال کنند
فردای اون روز ایشون بهم اس ام اس دادن که نرسیدن که بسته رو ارسال کنند و ارسال توسط دوست ایشون انجام خواهد شد
ولی متاسفانه از روز دوشنبه صبح کلا گوشی ایشون خاموش بوده و حتی در پرشین تولز هم فعالیت خودشون رو متوقف کردند و تا به امروز هیچ بسته ای به دست من نرسیده . با توجه به سابقه بالای عضویت و امتیازات مثبت ایشون و نیز شخصیت محترم و مقبولی که ایشون در هنگام معامله داشتند من تا به این تاریخ صبر کرده و هیچ اقدام عملی برای پیگیری این مورد انجام نداده ام
الان هم چند روزه گوشی ایشون اصلا دسترس نمیده و هیچ راه ارتباطی برای جویا شدن مساله در اختیار ندارم
با مکاتبه ای که با کاربرانی که با ایشون معامله داشتند آدرسی از ایشون دریافت کردم که مشخص شد ساکن مهر شهر کرج هستند
حالا از تمامی عزیزانی که میتونند به نحوی با ارائه جزییات جدیدی من رو در پیگیری این مساله یاری کنند درخواست همفکری و مشورت دارم

در ضمن از تمامی کسانی که بتونند بصورت حضوری در ادرس ایشون مربوط به مهر شهر کرج حضوری مراجعه کرده و پیگیر این مورد باشند نیز درخواست کمک دارم و تمامی هزینه های این مساله رو بنده بطور کامل به عهده میگیرم

ارتباط با من : 09149503834
لینک تاپیک های معامله :

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-تبلت-ایسوس-fonepad-fe-171-cg-16gig-زیر-قیمت.742830/#post-11512451

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-فوری-لپتاپ-hp-620-قیمت-مناسب.742829/#post-11512449

http://forum.persiantools.com/threads/فر-ش-مانیتور-aoc-lcd-17.742828/#post-11512448

G.Skill

Registered User
لایک‌ها
521
درود

بهتره با کاربرانی که قصد پیچوندن خریدار رو دارن برخورد جدی بشه. دادن امتیاز منفی بنظر کافی نیست وباید هرکسی که قصد اذیت کردن ویا احیانا کلاه برداری داشته باشه به کل ممنوع المعامله بشه تا امنیت معامله دربین کاربران بوجود بیاد.
امیدوارم شما هم به حقتون برسید.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
آدرسشو پی ام کن ...

LOVEFORLOVE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
281
عحیبه بالاخره یوزر فک کرده که چی یهنی میخاد پول بخوره ولی نمیتونه دوسته گرامی بهتره جواب این بنده خدا رو که بتت اعتماد کرده بدی و گرنه کار به پلیس فتا برسه خودت میدونی ای پی تم هست حسابتم هست امروز بنظرم تکلیف این اقا رو معلوم کن بخاد اقدام کنه برات گرونتر تموم میشه ابرو ریزیشم بکنار به هر حال پلیس فتا پلیسیه که حواسش به همه چیز هست

masoud.vernal

Registered User
لایک‌ها
506
سلام عزیز ان شالله مشکلتون برطرف بشه
دوستان اگه شماره ثابتی چیزی هم دارن و فکر میکنند به درد میخوره در اختیار دوست عزیزمون قرار بدن که زودتر مشکلش حل بشه

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
شكايت به مراجع لزوما كار بدي نيست حتي در صورتي كه اون دوستي كه پول گرفته گرفتار باشه و نتونسته بسته رو ارسال كنه نهايتش همونجا سازش ميكنين،
ولي قبلش سعي كن يه آدرسي ازش پيدا كني و حضوري بري و ازش بخواي ضرر و زيان رو جبران كنه

Sent from my iPad using Tapatalk

erfan1723

Registered User
لایک‌ها
244
فک نمیکنم دیگه کسی به فکر پیچوندن باشه و یابخواد پولی رو بالابکشه بهرحال باوجود پلیس فِتا همه چی پیگیرمیشه و پلیس فَتا پلیسه که حواسش به همه چی هست.
انشالله کاربه اونجاها نکشه

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
ممنون از تمامی دوستانی که حضور پیدا کردند

اگه بتونم آدرس دیگه ای از ایشون پیدا کنم با مقایسه آدرسی که دارم خیلی چیزها برام مشخص میشه

ramin.joudi

Registered User
لایک‌ها
63
دوستان عزیز اینقدر پلس فتا فتا نکنید تو معامله به شدت احتیاط کنید من از سایتی رسمی خرید کردم و کاربر با سابقه در حالی که جنس رو کارکرده فرستادن و تمام مدارک موجوده و شکایت کردم دو ماه گذشته و امروز هم مراجعه کردم گفتن شاید تا عید بگیرنش!!!
در حالی که تمام مشخصات طرف رو دارم لازم به ذکره پلس فتا کرج یه اتاق دوازده متری هستش و هروقت برید اولین کلمه اینه که سرمون خیییلی شلوغه
من خودم لیسانس حقوق هستم و شما اگه هم شکایت کنید انشاله میگیرنش ولی به چه زمان و قیمتی و دردسری خدا ازشون نگذره باید یه فکر اساسی بشه
مثلا زمان ثبت نام کپی کارت ملی و شماره موبایل اجباری باشه برای تایید ثبت نام و ارسال اس ام اس تایید

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
دوست عزیز احتماش هست که مشکلی برای ایشون پیش اومده باشه باز شما صبور باش و سعی کن شماره تماس از منزلی چیزی از کاربر های دیگه گیر بیاری ، انشااالله که خیره

persia88

Registered User
لایک‌ها
15
احتمالش کمه کلاهبرداری نباشه.تو این دوره زمونه ادم به برادرشم نمیتونه اعتماد کنه

s.alireza

Registered User
لایک‌ها
186
آقا وقتی امتیاز منفی افراد براحتی پاک میشه،دیگران از کلاهبرداریهای فرد مورد نظر با خبر نمیشن که؛دوبار اینجا دوتا حرامزاده سرم کلاه گذاشتن،امتیاز منفی هم بعد از چند روز توسط مدیران انجمن پاک شد؛جالب اینکه دیدم چند نفر دیگر هم به دفعات به این افراد منفی دادن و باز هم به هفته نرسیده پاک شده؛ پشت دستمو داغ کردم اینجا معامله کنم؛هر قیمتی هم میدن رفتم بیرون تو بازار ارزونتر بود.
اعتماد رو سلب میکنن و رونق رو از بین میبرن؛تا چند وقت مرتبا تاپیک شکایت ببینیم؟! چرا معامله کنیم که بعدا چوبش رو بخوریم؟!
همین دوست عزیز که تاپیک زده آیا جرات میکنه دیگه با کسی اینجا معامله کنه؟با اینکه همکار انجمنه؟ والا بعید میدونم.

بالا