برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
عدنان که قضیش فرق داره. رفت دورتموند که بیشتر بهش بازی برسه ولی خوب اونجا نیمکت نشین شد. از بازیکنان اکادمی هم اونایی که رد شدن غالبا بالای 20 سال داشتن مثل تام تورپ که 22 سال داشت یا برادران دوقلوی کین که سال گذشته با 21 سال سن واگذار شدن. تو سن بالای 20 سال بازیکن آکادمی یا به ایم اول میاد یا قرضی میره باشگاههای دیگه و عملکردش توی تیمی که قرضی بازی میکنه سنجیده میشه. تقریبا اکثر بازیکنهایی که فروخته شدن اول قرضی رفتن تیمهای دیگه و بعد از ارزیابی عملکردشون فروخته شدن. از طرفی مطمئنا وقتی بازیکن آکادمی به سن بالای 20 برسه و بدونه به تیم اول راه پیدا نمیکنه ترجیح میده بره تا بتونه توی یک تیم دیگه بازی کنه و پیشرفت کنه. از طرفی همه بازیکنهای آکادمی هم که به تیم اول راه پیدا نمیکنن. تو چند سال اخیر بازیکنهای مثل ویلسون که دیروز قرضی رفت و فن خال گفت هروقت بخوایم میتونیم برش گردونیم، پریرا، عدنان، مکنیر، بلکت، لینگارد و دوسه تا بازیکن جدید هم که اخیرا با تیم اصلی تمرین کردن از آکادمی به تیم اول راه پیدا کردن که آمار کمی نیست. همین تعداد رو مقایسه کن با سایر تیمها.
من که فکر میکنم آکادمیمون پاکسازی شد و جا برای بازیکنهای جوونتر و همچنین خرید بازیکنهای جوون واسه آکادمی باز شد. فکر نکنم هیچ تیمی وجود داشته باشه که همه بازیکنهای آکادمیش به تیم اول راه پیدا کرده باشن.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب برای چندمین بار خبر بستن قرارداد پپ با سیتی بیرون اومده، ولی فکر میکنم این یکی رو باید دیگه باور کنیم...
به سلامتی یه صلوات...:D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب برای چندمین بار خبر بستن قرارداد پپ با سیتی بیرون اومده، ولی فکر میکنم این یکی رو باید دیگه باور کنیم...
به سلامتی یه صلوات...:D
گاردین و دیلی میل این خبر رو کار کردن الان سرچ کردم. والا چند روز پیش گفته میشد با بایرن تمدید میکنه که!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پپ هم سر از سيتي دربياره (كه احتمالا مياره) باز ميشه همون قضيه مويس!
انقد معطل كردن كه وقتي اخراجش كردن دچار ون خال شديم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
صحبت از پیشنهاد سیتی به مسی با حقوق ۸۰۰ هزار پوند هفتگی هست؟

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امشب بازی تیمهای اول و دوم لیگ برتر انگلیس پخش نمیشه بخاطر این بازی ...

مشاهده پیوست 884700
اتلتیکو؟؟!:general710::general607:
مهدی جان من مشکلی ندارم، احتمالا بازی قشنگتری میشه...:D
فکر میکنم که باید به فکر یه ریسک بزرگ باشیم و گیگز رو مربی تیم بکنیم، احتمال نابود شدن گیگز هم وجود داره، دیگه باید گفت که به بازیکنای قدیمی خودمون باید اطمینان کنیم، همون چیزی که خیلی وقته که انتظارش رو داشتیم، باید اتفاق بیوفته، ترکیبی از شاگردای رئیس...
چیزی که همه از گیگز سراغ داریم، یه آدم خیلی آروم، نمیدونم چجوری میخواد مربیگری کنه، بهتر هستش که هر چه زودتر این کار رو انجام بدیم که گیگز بتونه خودش رو بسنجه تا پایان فصل، مطمئن هستم که مشخص میشه که به گیگز میشه اتکا کرد یا نه، حداقل اگه تا آخر فصل بخوایم مربی بزاریمش، کسی روی عملکردش زوم نمیکنه و انتظاری هم ازش نمیره واسه تیمی که هیچ کاره بوده توش...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ونگال‌ مهمترین زمان حضور خودش در یونایتد رو تجربه میکنه اگر این بازی‌ رو ببازه و اروپا هم‌ حذف بشه با یک افتضاح اخراج میشه....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ایکاش گواردیولا رو میاوردن

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
پپ هم سر از سيتي دربياره (كه احتمالا مياره) باز ميشه همون قضيه مويس!
انقد معطل كردن كه وقتي اخراجش كردن دچار ون خال شديم!
اونقدر فلسفی نوشتی که من اصلا نفهمیدم منظورت چیه؟ :general108:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
ایکاش گواردیولا رو میاوردن
من خیلی ازش خوشم میاد. البته نمی‌دونم می‌تونست تو تیم ما موفق بشه یا نه. اما یک چیز هست که انتخابش رو مشکل می‌کنه. اون عملا نشون داده که با هر شرایطی حتی وقتی موفق هم هست و مشکلی هم وجود نداره، نمی‌تونه مدت زیادی یکجا بمونه.
برای منچستر که ترجیح میده (میداده؟) با یک مربی و به مدت طولانی کار بکنه، این خصوصیت اصلا جور در نمیاد.
به هر حال خیلی حیفه که آدم باشخصیتی مثل گواردیولا بره به سیتی. خدمتگزاری قطری‌ها افتخاری نداره. هر چند تو دوره بازیگری‌اش هم این‌کار رو کرد. اما الان که اصلا نیازی نداره. نه به پولش و نه به شهرتش.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
لینک پخش ندارید ؟ طرفداری هم امروز پخش زنده اش تعریفی نداره

خب گل اول رو هم که از لستر خوردن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تو ضد حمله بود، کمی میشه دخیارو مقصر دونست که زاویه بسته لایی خورد...
یه چیز جالب واسه من، تماشاچیای لستر هستن که از این اسباب بازی ها برای تشویق تیمشون استفاده میکنن بجای دست زدن!!!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خط میانی و دفاع هامون، خیلی خیلی کند هستن در مقابل لستری ها...
تیم کلا یه چیزی اونور فاجعه داره بازی میکنه...

بالا