برگزیده های پرشین تولز

سایتی معتبر با درآمد بیت کوین بالا

rezavbvbfsd99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها من بیکارم و شغلی ندارم
از دیروز وارد مقوله بیت کوین شدم و در تعدادی سایت خارجی معروف عضو شدم و روی تبلیغات کلیک کردم و بیت کویین وارد حسابم شده اما سوالم اینه که ایا این بیت کوین قابل تبدیل به تومان هست یا خیر ؟ درامد بطور میانگین در ماه چقدره به تومان ؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
بچه ها من بیکارم و شغلی ندارم
از دیروز وارد مقوله بیت کوین شدم و در تعدادی سایت خارجی معروف عضو شدم و روی تبلیغات کلیک کردم و بیت کویین وارد حسابم شده اما سوالم اینه که ایا این بیت کوین قابل تبدیل به تومان هست یا خیر ؟ درامد بطور میانگین در ماه چقدره به تومان ؟
بله قابل تبدیل به تومان هست صرافی های اینترنتی و صرافی های شهر این ارز را میخرن و بهتون تومان میدن
همچنین میتونید خرید های اینترنتی انجام بدید
در بلوک چین دلارش مشخصه ضربدر قیمت دلار کنید مقدار تومانش مشخص میشه

Last edited:

rezavbvbfsd99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیزم مثلا من میتونم در ماه بدون زیر مجموعه گیری حدود سیصد هزار تومان دربیارم یا خیر ؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
عزیزم مثلا من میتونم در ماه بدون زیر مجموعه گیری حدود سیصد هزار تومان دربیارم یا خیر ؟
بدون زیر مجموعه گیری روزانه اگه خوب کار بشه میشه 1 دلار درآورد در 30 روز میشه 30 دلار که میشه حدود 90 هزار تومن درآورد
ولی نمیدونم چرا همه این دید رو دارن که باید از بیت کوین مقدار بالا درآورد این درآمد یکجور پول جیبی حساب میشه
درواقع نقطه قوت این درامد اینه که وقت زیاد هم نمیخواد میشه کارهای دیگه انجام داد و موقع اینترنت بودن بیت کوین هم درآورد

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
ییخشید، شما روش خاصی دارید که این عددا میاد!؟؟ من قبلا یه ماه با این سایت و چنتا سایت دیگه کار کردم و همشم کمترین مقدارو میبردم! بعدشم که چون کل درآمدم کمتر از 0.5دلار شد ادامه ندادم!

الان یه روشی پیدا کردم که مطمئن تر و ساده تره! تو روزم 0.2دلار میده! البته تنها خروجیش بیت کوین نیست! قبلنم تاپیکشو زدم! اگه خواستید بگید لینکشو پیدا کنم!

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
نه دوست من اگه روش خاصی بود که سایت بسته بود و رفته بود
راز موفقیت در هر کاری این نیست که ول کنیم و بریم تلاش و استمراره
در کنار کار های دیگه میشه از این هم درآمد داشت و ما رو محدود نمیکنه

illia2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام الان دو روزه بلاک چاین تراکنشهای من و کانفیرم نکرده میگن به دلیل ترافیک بالاس میخوام ببینم این وضع چقدر طول میکشه از دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه دارند!!!!؟

Sent from my NokiaX2DS using Tapatalk

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
سلام الان دو روزه بلاک چاین تراکنشهای من و کانفیرم نکرده میگن به دلیل ترافیک بالاس میخوام ببینم این وضع چقدر طول میکشه از دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه دارند!!!!؟

Sent from my NokiaX2DS using Tapatalk
ارسال بیت کوین باید همراه با کارمزد مناسب باشه وگر نه ممکنه از 24 ساعت تا مادام العمر طول بکشه و هیچ وقت کانفریم نشه

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
سایت FreeBitcoin برای مدت 24 ساعت مینیمم جایزه خودش را با 50 درصد جایزه بیشتر میده

بالا