برگزیده های پرشین تولز

هزینه نگهداری سایت های پبازدید مثل کلوب آپارات پیکوفایل وبگذر ؟

cup

Registered User
لایک‌ها
111
به نظرتون هزینه نگهداری سایت های پر بازدید مثل
کلوب
آپارات
پیکوفایل
وبگذر
بلاگفا
میهن بلاگ
و...چقدر هست؟

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
همه اینها فکر کنم هزینه فضاشون رایگان هست نگه داری فنیشون هم دیگه بسته به تیمشون داره

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
معمولا اسپانسر دارن.بلاگفا اسپانسر داره. کلوب ، آپارات، میهن بلاگ هم فکر کنم مال میهن وب هاستی ها باشه. میهن دانلود هم همینطور.

cup

Registered User
لایک‌ها
111
معمولا اسپانسر دارن.بلاگفا اسپانسر داره. کلوب ، آپارات، میهن بلاگ هم فکر کنم مال میهن وب هاستی ها باشه. میهن دانلود هم همینطور.
یعنی خودشون اینقدر درآمد ندارند که خودشون را بچرخونند و اسپاسنر دارند؟
کی حاضر میشه بدون نفع اسپانسری یک سایتیرا بپذیره؟
گذشته از اسپانسرو...بالاخره سایت هزینه داره دیگه حالا هرکی میخواد پرداخت کنه منظورم هزینه هاست و ترافیک هست...

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
فکر کنم به طور میانگین 30 میلیون هزینه سرور بندواید و پشتیبانیشون بشه هر ماه
البته سایتهای بزرگ خودشان سرور می خرند و یک فضا تو دیتا سنتر ها اجاره می کنن

cup

Registered User
لایک‌ها
111
فکر کنم به طور میانگین 30 میلیون هزینه سرور بندواید و پشتیبانیشون بشه هر ماه
البته سایتهای بزرگ خودشان سرور می خرند و یک فضا تو دیتا سنتر ها اجاره می کنن
بعید میدونم بلاگفا ماهی 30 میلیون خرج داشته باشه....30 میلیون درامد داره که 30 میلیون هم خرج داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
مدیر سایت دانلود ها توی مصاحبش گفته بود سالی 30 میلیون هزینه سروره.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
هزینه سرور و ترافیک ندارند.

wwwwwwqqq

Registered User
لایک‌ها
67
اگه بخوان واقعا از جیب خودشون خرج کنن مثلا سایتی مثل آپارات که حجم دانلود بالایی داره و سرورهاش هم داخل ایرانه حداقل ماهی 100 ترابایت مصرف داره که می شود حدودا ماهی 25 میلیون فقط هزینه ترافیک مصرفیش! + هزینه حداقل 10 تا سرور که می شود حدود 6 میلیون تومان ماهیانه که می شود حدودا 31 میلیون تومان ماهیانه!

cup

Registered User
لایک‌ها
111
هزینه سرور و ترافیک ندارند.
رو چه حسابی میگی هزینه ندارند؟ اگخ منظورت اسپانسر هست برای اسپانسر چه سودی داره که حاضر شده چنین هزینه سنگینی را متحمل بشه؟؟؟؟؟؟ اسپانسرشون کی هست؟ چه ودی از اسپانسری میبره؟
اگه بخوان واقعا از جیب خودشون خرج کنن مثلا سایتی مثل آپارات که حجم دانلود بالایی داره و سرورهاش هم داخل ایرانه حداقل ماهی 100 ترابایت مصرف داره که می شود حدودا ماهی 25 میلیون فقط هزینه ترافیک مصرفیش! + هزینه حداقل 10 تا سرور که می شود حدود 6 میلیون تومان ماهیانه که می شود حدودا 31 میلیون تومان ماهیانه!
غیر از آپارات که ویدیو هست...آیا سرویس های وبلاگ هم هزینشون ماهیانه زیاد هست؟...با این هزینه ها صرفه داره سایتشون؟؟؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
رو چه حسابی میگی هزینه ندارند؟ اگخ منظورت اسپانسر هست برای اسپانسر چه سودی داره که حاضر شده چنین هزینه سنگینی را متحمل بشه؟؟؟؟؟؟ اسپانسرشون کی هست؟ چه ودی از اسپانسری میبره؟

غیر از آپارات که ویدیو هست...آیا سرویس های وبلاگ هم هزینشون ماهیانه زیاد هست؟...با این هزینه ها صرفه داره سایتشون؟؟؟
از میزان هزینه هاشون اطلاع ندارم ولی مطمئن باش اگه براشون صرفه نداشت این همه سال فعالیت نمی کردند.

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
مدیر سایت دانلود ها توی مصاحبش گفته بود سالی 30 میلیون هزینه سروره.
نمیدونم مصاحبه ای که شما خوندید مربوط به کی هست از وقتی سرورهاشو آورده روی هاست دی ال فک کنم 300 تومن هم نده:general210:هاست دی ال میگه بالای 15 ترابایت در روز دانلود بشه از سایتت هرچقدر فضا خواستی اسپانسری بهت میدم پهنای باندم که نامحدوده...من موندم چه گیرشون میاد از این اسپانسری کردن سایت ها....
دوستان وب مستر چرا tracert اپارات رو میگیرم از روتر های وب عبور میکنه :| مگه های وب میزبان سایتشه؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
من تو این آپارت موندم مگه میشه سود ده باشه ؟
یوتیوب با این عظمتش ضرر ده هست

wwwwwwqqq

Registered User
لایک‌ها
67
خیر سرویس های وبلاگ هزینه شون خیلی کمتره شاید حدودا 2 تا 5 میلیون تومان ماهیانه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
نمیدونم مصاحبه ای که شما خوندید مربوط به کی هست از وقتی سرورهاشو آورده روی هاست دی ال فک کنم 300 تومن هم نده:general210:هاست دی ال میگه بالای 15 ترابایت در روز دانلود بشه از سایتت هرچقدر فضا خواستی اسپانسری بهت میدم پهنای باندم که نامحدوده...من موندم چه گیرشون میاد از این اسپانسری کردن سایت ها....
دوستان وب مستر چرا tracert اپارات رو میگیرم از روتر های وب عبور میکنه :| مگه های وب میزبان سایتشه؟
شرکت هایی مثل هاست دی ال ، حتما با ISP ها یک قرار دادی چیزی دارن ، الان هر چقدر کاربرها از میزبان های ایرانی دانلود کنن ، پهنای باند خارجی کمتری مصرف میشه ، اینطوری ISP ها پول پهنای باند خارجی کمتری میدن ، از اون ور هم از کاربرها پول پهنای باند خارجی رو میگرن !

wwwwwwqqq

Registered User
لایک‌ها
67
من تو این آپارت موندم مگه میشه سود ده باشه ؟
یوتیوب با این عظمتش ضرر ده هست
اگه از جایی ازش حمایت مالی نشه صددر صد ضرر ده هست البته برای تبلیغاتش هم پول خوبی میگیره ولی باز هزینه اش خیلی زیاده

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
هرکدام از این سایت ها وضعیت مصرف پهنای باند و سرور مورد نیازش فرق میکنه
ولی درکل برخی شرکت های isp اینترنت سرور رایگان و پهنای باند رایگان به سایت های پربازدید میدن هیچ پولی هم نمی گیرن به دو دلیل
1- صرفا یه بنر یا فوتر بزارن که توسط فلان شرکت میزبانی شده
2- پهنای باند داخل ایران با پهنای باند خارج ایران (بین الملل) هزینه اش فرق میکنه این شرکت وقتی حجم زیادی پهنای باند داخل ایران رو بتونه جذب کنه سودش از پهنای باند مصرفی به مراتب بالاتر میره ! فرضا از شما هر گیگ 4000 تومن میگیره اگر شما این 1 گیگ رو از خارج ایران دانلود کنی برای شرکت هزینه بیشتری داره و سود کمترولی اگر از داخل شبکه ایران و بهتر از داخل شبکه همون شرکت 1 گیگ رو مصرف کنی هزینه بسیار کمتر و سود فوق العاده بیشتر ...

درکل وارد جزئیات نشیم معمولا هزینه سرور و پهنای باند روی میشه به مراتب کاهش داد ... راه داره :)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

cup

Registered User
لایک‌ها
111
هرکدام از این سایت ها وضعیت مصرف پهنای باند و سرور مورد نیازش فرق میکنه
درکل وارد جزئیات نشیم معمولا هزینه سرور و پهنای باند روی میشه به مراتب کاهش داد ... راه داره :)
شما خودتون سایت فروش فایل دارین چه طوری میتونین از پس هزینه ها بر بیاین؟؟
خیلی از کاربرها میاند فایل های حجیم را آپلود میکنند بدون اینکه فروشی داشته باشند یا اینکه فروششون نسبت به فضای ی اشغالی توجیحی داشته باشه...چگونه میتوانید از پس حجم بربیاید؟

بالا