برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

armstyle

Registered User
لایک‌ها
35
سلام . بنده چندین ماهه ( حدود 5 ماه ) که مکمل مصرف میکنم . الان این مکمل هارو دارم . چطور میتونم بدون قطع کردنشون پاک سازی کنم ؟ ایا نیازی هست ؟ از لحاظ تغذیه تقریبا تمام ویتامین ها و چربی های سالم و مینرال ها و اینارو میخورم و مصرف مکملم خیلی زیاد نیست .
پروتیین وی ایزوله ایزو سنسیشن 93
کازئین کامبت ماسل فارم .
CLA NUTREX
MULTI VITAMIN

mohammadjavad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
سلام من دمبل میخوام بخرم کسی داره دمبل 7.5 کیلویی جفت و یا دمبل 10 کیلویی جفت پیام خصوصی بدین خریدارم

mohammadjavad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
پرس سینه دمب بیشتر فشار میاره یا دمبل
مربی گفت دمب بهتره سریع تر باا میاد درسته

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
سلام . بنده چندین ماهه ( حدود 5 ماه ) که مکمل مصرف میکنم . الان این مکمل هارو دارم . چطور میتونم بدون قطع کردنشون پاک سازی کنم ؟ ایا نیازی هست ؟ از لحاظ تغذیه تقریبا تمام ویتامین ها و چربی های سالم و مینرال ها و اینارو میخورم و مصرف مکملم خیلی زیاد نیست .
کازئین کامبت ماسل فارم .
CLA NUTREX
MULTI VITAMIN
به غیر از cla و مولتی ویتامین که قرص و کپسولاشون روکش منیزیم دارن بقیه هیچکدوم احتیاج به پاکسازی ندارن.یک ماه cla مصرف نکن .همین

Last edited:

mohammadjavad1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
دوستان 19 سالمه و قدم 176 دلم میخواد قدم افزایش پیدا کنه ایا هنوز وقت دارم
پیش چه دکتری برم
چه راه حلی پیشنهاد میکنیین
چند جا خوندم که باید برم عکس بگیرم ببینم صفحه رشدم بسته شده یا نه
و در اخر شنیدم با سوما قد افزایش پیدا میکنه
چند تا سوما باید زد و چه مدت و هزینه هر سوما چنده
ممنون از اینکه لطف میکنین و جواب میدین
(هر کس در این تاپیک شرکت کنه ازش تشکر میشود)

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان سلام
من الان 5 ساله که مرتب تمرین می کنم البته الان چند ماهه که 3 روز در هفته کیک بوکس میرم و 3 روز در هفته بدنسازی .
سال اول که شروع کردم به جرات میتونم بگم بدن خیلی خیلی خشک و زیبایی داشتم جوری که هرکی میدید میگفت چند ساله کار میکنی در صورتی که 1 سال هم نشده بود .
تا اینکه خریت کردم و رفتم سمت هورمون و این آشغالا
حالا الان باز میخوام تمام تلاشم رو بکنم که بدنم رو خیلی خشک کنم مثل روز اول .
1 ساله هورمون نزدم و دیگه هم تصمیم ندارم اصلا بزنم
اما این 2 ماهی که تا سال جدید مونده میخوام تمام زور و جونم رو بزارم که بدنم رو زیبا کنم باز و میدونم میشه اما راهنمایی هم لازم داره .
اول اینکه تو ذهنم بود که فقط پروتئین استفاده کنم (مکمل) یک عدد Iso و یک عدد Whey معمولی
هر روز حداقل 15 دقیقه رو تردمیل هم میدووم یا تند راه میرم و در آخر مثل چی عرق میکنم .
میخواستم بدونم دوستان راهنمایی چیزی ندارن بکنن ازش بتونم استفاده کنم تو انجام این پروسه ؟
مثلا شاید الپتیکال بهتر باشه یا دوچرخه ؟ یا ... و .... ؟ شاید 15 دقیقه کم باشه یا هرچی که بتونم ازش استقاده کنم
رژیمم هم کلا تصمیم دارم کربو هیدارت رو قطع کنم و سبزیجات و پروتئین مصرف کنم این 2 ماه رو

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان سلام
من الان 5 ساله که مرتب تمرین می کنم البته الان چند ماهه که 3 روز در هفته کیک بوکس میرم و 3 روز در هفته بدنسازی .
سال اول که شروع کردم به جرات میتونم بگم بدن خیلی خیلی خشک و زیبایی داشتم جوری که هرکی میدید میگفت چند ساله کار میکنی در صورتی که 1 سال هم نشده بود .
اما این 2 ماهی که تا سال جدید مونده میخوام تمام زور و جونم رو بزارم که بدنم رو زیبا کنم باز و میدونم میشه اما راهنمایی هم لازم داره .
اول اینکه تو ذهنم بود که فقط پروتئین استفاده کنم (مکمل) یک عدد Iso و یک عدد Whey معمولی
هر روز حداقل 15 دقیقه رو تردمیل هم میدووم یا تند راه میرم و در آخر مثل چی عرق میکنم .
میخواستم بدونم دوستان راهنمایی چیزی ندارن بکنن ازش بتونم استفاده کنم تو انجام این پروسه ؟
مثلا شاید الپتیکال بهتر باشه یا دوچرخه ؟ یا ... و .... ؟ شاید 15 دقیقه کم باشه یا هرچی که بتونم ازش استقاده کنم
رژیمم هم کلا تصمیم دارم کربو هیدارت رو قطع کنم و سبزیجات و پروتئین مصرف کنم این 2 ماه رو
کربو هیدرات رو به هیچ عنوان قطع نکن فقط کمترش کن و از 6 عصر به بعد دیگه کربو مصرف نکن.یه **** درست بگیر.احتیاجی به وی نداری در کنار ایزو.همون ایزو رو بگیر.همراه با گلوتامین .بنده ایزو دایماتز رو پیشنهاد میکنم.
مولتی ویتامین هم بگیر و در کنارش در ورز 2 وعده میوه و سبزی مصرف داشته با.تمرینات هوازی از دقیقه 20 به بعد بدن شروع به چربی سوزی میکنه .شما همون 35 تا 40 دقیقه هوازی کار کنی کافیه.در هفته 5 روز تمرین داشته باش و 2 روز رو 100 درصد استراحت و ریکاوری.6 روز هم برای شما زیاده.احتیاجی نیست خیلی به خودت فشار بیاری.برای تمرینات با وزنه و بدنسازی هم از یه مربی خوب کمک بگیر یا در سایت بادی بلدینگ دات کام بهترین برنامه ها رو بر اساس فیزیک فردی و هدف گذاشته استفاده کن.تمرینات هوازی رو پیشنهاد میکنم در هوای آزاد انجام بدی نه داخل محیط باشگاه یا با استفاده از تریدمیل و .....مهمترین نکته در هوازی تغذیه درست اکسیژن و بازدم نیتروژن و ....هستش.

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
سلام ببخشید یه سوال داشتم
خیلیا میگن بدنسازی برای قد بده و از این جور چیزا
من 17 سالمه الان
دو سال پیش یک ماه رفتم بدنسازی بعدا ولش کردم به خاطر این حرفا
الان خواستم ببینم تو این سن برم دیگه ربطی به قد نداره؟؟؟
و بهتره چه حرکاتی بزنم
مرسی

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان 19 سالمه و قدم 176 دلم میخواد قدم افزایش پیدا کنه ایا هنوز وقت دارم
پیش چه دکتری برم
چه راه حلی پیشنهاد میکنیین
چند جا خوندم که باید برم عکس بگیرم ببینم صفحه رشدم بسته شده یا نه
و در اخر شنیدم با سوما قد افزایش پیدا میکنه
چند تا سوما باید زد و چه مدت و هزینه هر سوما چنده
ممنون از اینکه لطف میکنین و جواب میدین
(هر کس در این تاپیک شرکت کنه ازش تشکر میشود)
بهترین راهی که شما داری انجام ورزشهای کششی خصوصا بسکتبال و طنابو بارفیکس + روزی 3 لیوان شیر

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کازئین کامبت ماسل فارم .
CLA NUTREX
MULTI VITAMIN

به هر حال به دلیل مصرف پروتئین باید به کبد استراحت بدید ( افزایش آلکالین فسفات ) ( کلیه ها هم که نقش اساسی ایفا می کنند )
برای روکش ها هم حتما باید معده و روده شست و شو بشه

عرق کاسنی + سیلی مارین حتما برای دوره پاکسازی 2 هفته ای خریداری بشه .

بعد از 2 دوره مصرف مکمل هم حتما از داروخانه سوربیتول خریداری کنید ( روده )

موفق باشید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام ببخشید یه سوال داشتم
خیلیا میگن بدنسازی برای قد بده و از این جور چیزا
من 17 سالمه الان
دو سال پیش یک ماه رفتم بدنسازی بعدا ولش کردم به خاطر این حرفا
الان خواستم ببینم تو این سن برم دیگه ربطی به قد نداره؟؟؟
و بهتره چه حرکاتی بزنم
مرسی

درود این موضوع که دیگه از نظر برخی از دانشمندان منسوخ شده با این حال توصیه میشه فعلا از انجام این حرکات خودداری کنید ( پرس پا - انواع حرکات اسکوات ) و در کل حرکات با وزنه های سنگین
بله می تونید تمریناتتون رو شروع کنید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان سلام

در بدنسازی تداوم در انجام حرکات موجب شکوفایی ورزشکار میشه نه یک ماه 2 ماه 3 ماه حتی با مصرف انواع پپتاید و استروئیدها هم چنین چیزی غیر ممکنه
اینکه صبر کنی 2 ماه قبل از عید بیای باشگاه واسه خوشتیپ شدن و ... کار عاقلانه ای نیست
توصیه ای هم ندارم شاید عزیزان بتونند راهنمایی کنند
در ضمن به خودتون آسیب می زنید ( انجام تمرینات هوازی اون هم با این شدت به صورت روزانه تمام ذخایر گلیکوژنی شما رو نابود می کنه )
آسیب هایی که به قلبتون میرسه هم انکار ناپذیر هست.

موفق باشید

light67

Registered User
لایک‌ها
282
بچه ها من 27 سالمه ، قدم 180 ، وزن 86 (نزدیک 10 کیلو اضافه ورزن و چربی شکم دارم)
بدنسازی از 0 شروع کنم میتونم اب کنم چربی و اضافه وزن رو ؟

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
بچه ها من 27 سالمه ، قدم 180 ، وزن 86 (نزدیک 10 کیلو اضافه ورزن و چربی شکم دارم)
بدنسازی از 0 شروع کنم میتونم اب کنم چربی و اضافه وزن رو ؟
شما هر وقت و توی هر سنی شروع کنی با هر شرایطی بله میتونی.
اوایل بهتره از حرکات ترکیبی که هوازی هم باشه استفاده کنید.در کنارش تغذیه و **** درست و اصولی و داشتن اراده.در طول 3ماه خیلی راحت میتونید 10 کیلو کم کنی.

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
داداش یه برنامه میدی برای شروع بدنسازی
بعدچندسال میخوام دوباره شروع کنم
تقریبا بدنم مثل گذشته که تو لینک پایین هست مونده عکس سال 85 یه 10سالی گذشته ولی قالیه کرمونم هرچی گذشته بهترشدم!!!
http://forum.persiantools.com/threads/عکس-بدنسازی-کاربران-سایت-دوستان-بدنساز-نظر-بدن.625286/page-4
فقط یه خورده زیرشکمم دو تا ماهیچه پایینی نزدیکه نیم سانت چربی زده //ازونجایی ک چاغ نمیشم میتونم زود آبش کنم
قد189/وزن76

دمت گرم

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
داداش یه برنامه میدی برای شروع بدنسازی
بعدچندسال میخوام دوباره شروع کنم
تقریبا بدنم مثل گذشته که تو لینک پایین هست مونده عکس سال 85 یه 10سالی گذشته ولی قالیه کرمونم هرچی گذشته بهترشدم!!!
http://forum.persiantools.com/threads/عکس-بدنسازی-کاربران-سایت-دوستان-بدنساز-نظر-بدن.625286/page-4
فقط یه خورده زیرشکمم دو تا ماهیچه پایینی نزدیکه نیم سانت چربی زده //ازونجایی ک چاغ نمیشم میتونم زود آبش کنم
قد189/وزن76

دمت گرم
بهترین برنامه های دنیا رو همراه با مشخصات کامل شامل آموزش تصویری حرکات ،مکمل ها مصرفی در دوره،**** غذایی رو کلا در این لینک ببینید.با توجه به قد و وزن و فیزیک بدنیتون و هدفتون یکی از برنامه ها رو برای دورتون انتخاب کنید.
http://www.bodybuilding.com/guides

cd3

Registered User
لایک‌ها
106
همتون دارید اشتباه میزنید:cool:
شما بیا درست تش روبگو....
بهترین برنامه های دنیا رو همراه با مشخصات کامل شامل آموزش تصویری حرکات ،مکمل ها مصرفی در دوره،**** غذایی رو کلا در این لینک ببینید.با توجه به قد و وزن و فیزیک بدنیتون و هدفتون یکی از برنامه ها رو برای دورتون انتخاب کنید.
http://www.bodybuilding.com/guides
بابت ذکر این سایت از شما ممنون...

بالا