برگزیده های پرشین تولز

دروغ گویی و کلاه برداری کاربر behzad00 - بهزاد احمدی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48
سلام خدمت مدیران و کاربران پرشین تولز

طبق این تاپیک و فرمایشات این آقا بنده گوشی مدل G8 رو در حد آک خریدم و حاضر به پرداخت 100 هزار تومان زیر قیمت آک این مدل شدم تا گوشی ارسالی در حد اک باشه و در پیغام خصوصی تاکیید کردم و از ایشون سوال کردم گوشی بدون خط و خش و نقطه است؟ ایشون تایید کردند متن پیام خصوصی رو اینجا عینن نقل قول میکنم
پیغام من :
سلام بله عزیز مال من
فقط به شرط هیچ گونه خط و خش و نقطه ریز و هیچگونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری
شماره تماس و شماره حسابتونو بزارین فردا صبح واریز میشه ، همون فردا ارسال کنین .

جواب ایشون :
بازم عرض میکنم گوشی عین آکه میمونه.بدون هیچ مشکلی.
6273533040147148 بانک تجارت.بنام بهزاد احمدی

گوشی حول و حوش ساعت 14:30 بوسیله پست بدست من رسید و بعد از باز کردن جعبه و گوشی متوجه خط و خش و نقطه در گوشی ایشون شدم بلافاصله به شماره ایشون در تلگرام پیام دادم و موضوع رو مطرح کردم و عکس های نقاطی که مشکل دار بود رو براشون ارسال کردم ولی جوابی از ایشون نشنیدم . چون ظهر بود باهاشون تماس نگرفتم تا بعدازظهر که با تماس گرفتن با جفت خطاشون یکیش دردسترس نبود و دیگری خاموش ، اما با یه خطه دیگه که صبح موقع ازسال بهم اس ام اس داده بودن موفق به تماس شدم که گوشی فک کنم مال همکارشون بود تونستم باهاشون صحبت کنم و موضوع رو مطرح کردم که جالبه بدونین گفتن دقیقا کدوم قسمت رو میگین ؟ !!!!! گفتم عکساشو تلگرام کردم براتون گفتن بفرستین تو پیغام خصوصی P.T براشون اینجا فرستادم ( دقیقا پیامی که دادم و جواب شنیدم : )
من :
گوشی به شرط بدون خط و خش و نقطه خریداری شد ، ملاحظه بفرمایین :

ایشون :
داداش با میکروسکوپ نگاش کردی؟!
خوبیش اینه که از همه زوایا عکس گرفتم که مشکلی پیش نیاد.
خدایی با یکی از بچه با سابقه همین انجمن قبل از ارسال از همه زوایا عکس گرفتیم که دوباره مشکل پیش نیاد

چون گوشی رو برای کسی گرفته بودم گفتم برگشت میزنم براتون چون اگر بنا به ضربه و خط باشه 100تومن دیگه میزاره روش آکشو میگیره ، ایشون چیزی نگفتن ، و قرار شد من نشون دوستم بدم اگه مشکلی نبود برداره که بعد از نشون دادن به دوستم ضربه رو بالای سر گوشی متوجه شد که خود منم قبل از اون متوجه نشده بودم ، بالافاصله به ایشون تماس گرفته شد ولی پاسخی داده نشد ، دوباره ، دوباره و دوباره تا با پیام """اس لطفا""" مواجه شدم ، موضوع رو با اس ام اس توضیح دادم و گفتم گوشی رو براتون برگشت میزنم با جواب :
متاسفم داداش بنده پولش رو بابت ودیعه خونه دادم . گوشی بی مشکله داداش ، بنده تو تاپیک ازش عکس گذاشتم ، شما مشکل قیمت داری واسه همین میخوای برگشت بزنی
مواجه شدم . و در پاسخ من که به شرط مگه از شما نخریدم گفتن :
داداش بنده تو تاپیک عکسهای واضح گزاشتم . بنده گوشی عین آک بهتون دادم دیگه بنده جوابگو نیستم داداش. مشکلی داری تو انجمن درج کن شب خوش.
ایشون به من تهمت زدن که از کجا معلوم که خودتون اینکارو نکرده باشم یجوری ایشون منو مریض و روانی فرض کردن .
و الی ماجرا و پیام هایی که رد و بدل شد که اگه بخوام بنویسم 1 صفحه دیگه هست تا اینجام عین چیزی که اتفاق افتاد رو تایپ کردم تمام صحبت هایی که در پیغام خصوصی و اس ام اس رد بدل شده هست و ازشون اسکرین شات گرفته شده اگر کسی خواست پیوستش میکنم

مدیران پیگیری کنن تا در تاپیکشون بعد از گفتن موضوع ، بنده رو (که در پایین نقل قولشو گزاشتم) با کمال پررویی نامرد خطاب نکنن تا مشخص بشه کی نامرد و دروغ گو و کلاه بردار هست :
اینبار دیگه این حقه جدید بعضی کاربران نامرد نمیتونه نام بنده رو خراب کنه.
مدیران گرامی توجه کنید بنده قبل از ارسال از تمامی زوایا عکس گرفتم و سه نفر از کاربران رو شاهد گرفتم که به دقت به گوشی نگاه کنن که دیگه نتونن بهم تهمت بزنن.

اینجا این موضوعات رو گفتم تا کسه دیگه ای گول همچین افرادیو نخوره و موضوع واسه همه روشن بشه

اما از ایشون بخاطر تهمت زدن و کلاه برداری در پلیس فتا شکایت خواهد شد تا بفهمن مملکت قانون داره و حرف زور نمیتونن بزنن چون راه دوره یا بهشون دسترسی نیست و حاضرم از پول گوشی بزنم تا این فرد و به سزای اعمالش برسونم.

در اخر عکس های خط و خش و ضربه که گرفتم و براشون ارسال کردمو میزارم ( قابل توضیحه این عکسهارو شاید بیش از 10 بار گرفتم تا بتونم مشکل رو نشون بدم که ایشون مدعی گزاشتن عکس تو تاپیکشونه ) عکسم که باز میکنید بی زحمت زوم کنید و قسمتی که دایره کشیدم رو ملاحظه کنید .

فایل های ضمیمه

• photo_2016-02-09_15-47-39.jpg
    photo_2016-02-09_15-47-39.jpg
    114 KB · نمایش ها: 123
  • photo_2016-02-09_15-47-54.jpg
    photo_2016-02-09_15-47-54.jpg
    107.6 KB · نمایش ها: 131
  • photo_2016-02-09_15-48-00.jpg
    photo_2016-02-09_15-48-00.jpg
    120.8 KB · نمایش ها: 118
  • photo_2016-02-09_15-48-06.jpg
    photo_2016-02-09_15-48-06.jpg
    136.7 KB · نمایش ها: 122
  • photo_2016-02-09_22-47-30.jpg
    photo_2016-02-09_22-47-30.jpg
    129.3 KB · نمایش ها: 114
  • photo_2016-02-09_22-47-57.jpg
    photo_2016-02-09_22-47-57.jpg
    134.7 KB · نمایش ها: 110
  • photo_2016-02-09_22-48-02.jpg
    photo_2016-02-09_22-48-02.jpg
    149.3 KB · نمایش ها: 118
  • photo_2016-02-09_22-48-07.jpg
    photo_2016-02-09_22-48-07.jpg
    112.4 KB · نمایش ها: 111
  • photo_2016-02-09_22-48-11.jpg
    photo_2016-02-09_22-48-11.jpg
    124.8 KB · نمایش ها: 113
  • photo_2016-02-09_22-48-15.jpg
    photo_2016-02-09_22-48-15.jpg
    95 KB · نمایش ها: 114

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
عزیز قبول داری خودت اشتباه کردی؟
مگه امتیاز منفی ایشون رو ندیدی؟ مگه توضیحات کاربر
saasn رو ندیدی؟
شما نمیتونی شکایت کنی بابت خرید گوشی دست دوم ! چون در حد اک از نظر هر کسی یجوری امکان تعریف براش هست!
بخاطر یک کلمه نامرد که مستقیم هم به شما گفته نشده بازم نمیتونی شکایت کنی
بهتره با خودشون به توافق برسید
البته از تایپیک شما ممنون منم جدیدا میخواستم یک گوشی ( در حد اک) خریداری کنم که تقریبا منصرف شدم

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
دوستان بنده عکسهای واضح گذاشتم.بنده پس از اون مورد قبلی که اشتباه از بنده بود عکس از بغلهاش نگرفته بودم سر این معامله از همه زوایا عکس گرفتم و گوشی رو به چند همکا نشان دادم که اتفاقا دوتاشون از بچه های همین انجمن هستند که دیگه کسی نتونه بنده رو خراب کنه.بنده به شدتن پای این معامله می ایستم که ثابت کنم کاربری که 9 سال تو این انجمن زندگیش رو گذرونده و حدود 100 معامله داشته به راحتی نمیتونه بدنام بشه.الان دقیقا 5 نفر شاهد حی و حاضر دارم که خداوکیلی همشون عینا و دقیقا گوشی رو قبل از ارسال دقیقا دیدن و اماده شهادت هستند.

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48
عزیز قبول داری خودت اشتباه کردی؟
مگه امتیاز منفی ایشون رو ندیدی؟ مگه توضیحات کاربر
saasn رو ندیدی؟
شما نمیتونی شکایت کنی بابت خرید گوشی دست دوم ! چون در حد اک از نظر هر کسی یجوری امکان تعریف براش هست!
بخاطر یک کلمه نامرد که مستقیم هم به شما گفته نشده بازم نمیتونی شکایت کنی
بهتره با خودشون به توافق برسید
البته از تایپیک شما ممنون منم جدیدا میخواستم یک گوشی ( در حد اک) خریداری کنم که تقریبا منصرف شدم

بله قبول دارم اشتباه کردم ، اشتباهمم از اعتمادی بود که کردم .
اما درمورد شکایت ، کسی به خاطر بکار بردن کلمه نامرد نمیخواد شکایت کنه ، توی یه معامله وقتی کتبی نوشته بشه گوشی بدون این ایرادات ( خط و خش و نقطه ) و به این شرط خریداری بشه و اینطور نباشه خیلی ساده ایشون دروغ گفتن پس این معامله فسخه ، مگه میشه رو هوا کسی یه حرفی بزنه ؟؟؟ اگه اینجوری بود که دیگه شکایت و این حرفام معنیم داشت؟ :) ، این اولین محکومیت ایشون
و اما دومیش ایشون به من اتهام زدن که خودم گوشی رو اینجوری کردم ، خیلی ساده به راحتی هرچه تمام تر به آسانی آب خوردن شکایت میکنم و جوری دستشو بند میکنم که تو پیغام خصوصی با من این اینجوری صحبت نکنه (عکسشو آپلود کردم) که اولا عذرخواهی کنم و بعدم وایسم تا گوشی رو بفروشه و من به پولم برسم .

فایل های ضمیمه

• 22222222222222222222.jpg
    22222222222222222222.jpg
    81.8 KB · نمایش ها: 99

saasn

Registered User
لایک‌ها
216
دوستان بنده عکسهای واضح گذاشتم.بنده پس از اون مورد قبلی که اشتباه از بنده بود عکس از بغلهاش نگرفته بودم سر این معامله از همه زوایا عکس گرفتم و گوشی رو به چند همکا نشان دادم که اتفاقا دوتاشون از بچه های همین انجمن هستند که دیگه کسی نتونه بنده رو خراب کنه.بنده به شدتن پای این معامله می ایستم که ثابت کنم کاربری که 9 سال تو این انجمن زندگیش رو گذرونده و حدود 100 معامله داشته به راحتی نمیتونه بدنام بشه.الان دقیقا 5 نفر شاهد حی و حاضر دارم که خداوکیلی همشون عینا و دقیقا گوشی رو قبل از ارسال دقیقا دیدن و اماده شهادت هستند.
سلام لاشی
سلام کفتار صفت
سلام پر->رو
سلام نترس
به امضام مراجعه کن

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
حالا که اینجوری شد بنده هم همین امروز میرم ازتون شکایت میکنم به جرم تهمت زدن به بنده،استفاده نابجا از اکانت جیمیل بنده(کلی مخاطب و عکس تو اکانت بنده بود)و مزاحم شدن از طریق تلفن.با کلی مدارک ازقبیل عکسهای موجود در سایت با نام کاربری،5نفر شاهد که 2تاشون رو نمشناسم مشتری مغازه بود.بنده خیلی تلاش کردم که با حرف خوش به توافق برسیم ولی خودتون نخواستید.

onemohsen

Registered User
لایک‌ها
48
حالا که اینجوری شد بنده هم همین امروز میرم ازتون شکایت میکنم به جرم تهمت زدن به بنده،استفاده نابجا از اکانت جیمیل بنده(کلی مخاطب و عکس تو اکانت بنده بود)و مزاحم شدن از طریق تلفن.با کلی مدارک ازقبیل عکسهای موجود در سایت با نام کاربری،5نفر شاهد که 2تاشون رو نمشناسم مشتری مغازه بود.بنده خیلی تلاش کردم که با حرف خوش به توافق برسیم ولی خودتون نخواستید.

شاهد شاهد نکن من 100 تا شاهد برات میارم ، فک کردی با بچه معامله کردی ؟؟ در مورد عکس ها هم که هی اعلام میکنی من تو تاپیکم گزاشتم زوایایی که شما عکس گزاشتی اصلا نقاطی رو که من مشخص کردم داخلش نیست اینم از این خودم واسه مشخص کردن نقاط بیش از 10 بار عکس گرفتم تا بتونم نشون بدم .

خداوکیلی ببینید من با کی معامله کردم دوستان :
حالا که اینجوری شد بنده هم همین امروز میرم ازتون شکایت میکنم به جرم تهمت زدن به بنده!!!!!!!!!!!!!!!!!،استفاده نابجا از اکانت جیمیل بنده(کلی مخاطب و عکس تو اکانت بنده بود)!!!!!!!!!!!!!!و مزاحم شدن از طریق تلفن!!!!!!!!!!!.با کلی مدارک ازقبیل عکسهای موجود در سایت با نام کاربری!!!!!!!!!

آدم خندش میگیره

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام همشهری
بدون اینکه بخوام قضاوت کنم نظرم را میدم :
به نظرم شما باید میرفتید فلکه احمد آباد و اونجا گوشی میخرید تا خیالتون هم راحت باشه .
نمیدونم قیمت این مدل چقدر هست ولی هیچوقت برای کمی ارزونتر سراغ خرید اینترنتی و گوشی کارکرده نرید .
کلا هر چی گوشی گرونتر بگیرید بیشتر هم سرتون کلاه میره ! حالا چه از مغازه بگیرید و چه از این فروم .
من یکماه قبل رفتم احمد آباد ، از اول لباس فروشی ها تا بعد بانک قیمت گرفتم و به شرط گوشی خریدم .
شرطم این بود : مهلت تست حداقل 24 ساعته
خیلی از همون مغازه دارها میگفتند قانون این هست که مهلت تست فقط شامل آنتن دهی میشه !
خیلی هاشون هم میگفتند چیزی به نام مهلت تست نداریم !
بالاخره یک مغازه پیدا کردم و طرف گفت مهلت تست 48 ساعته میدم ، من هم پرسیدم شفاهی یا کتبی ؟
طرف جا خورد ، گفت کتبی مینویسم داخل فاکتور ، من هم از همون خریدم .
الان یکسری دلال هستند داخل همین فروم ، گوشی در حد را سریع میخرند و یه فوت میکنند و جای آکبند به یه بدبخت میفروشند !
شما وقتی میخوای گوشی تمیز و بدون مورد بگیری باید حتما بری از مغازه بگیری همونجا نگاه کنی و تست کنی و بعد پول بدی .
یه نکته را هم میگم که شاید خودتون بدونید :
قیمت گوشی غرب کشور با اصفهان خیلی فرق داره ، دوستی داشتم در سقز که از همین موبایل فروش های احمد آباد و بازار کامپیوتر طالقانی سفارش میگرفت . گوشی را مثلا میخرید 800 از بانه و به موبایل فروش ها میداد 830 ، همون گوشی را اینجا 1150 تا 1200 میفروختند در اصفهان ! همین موبایل فروش ها فقط با اتوبوس جنس خریداری شده را تحویل میگرفتند و نه با پست !
برای همین میگم هر چی گوشی گرونتر باشه مشتری بیشتر سرش کلاه میره .
پس حداقل حضوری بخرید که دو طرفه ضرر نکنید ، حداقل اگر گرون میخرید ولی مطابق خواسته ی شما باشه .
شما یک گوشی در حد را مثلا میخرید 900 تومن از یک نفر در غرب کشور و فکر میکنید 100 تومن به نفعتون شده ( با سایت های اینترنتی مقایسه میکنید ) ولی همون گوشی آکبندش را در غرب کشور 800 دارن میفروشن ! برای همین شما ضرر میکنید نه طرف مقابل .
این بار گذشت و بهتر هست با هم کنار بیائید ولی هیچوقت گوشی گرون قیمت را اینترنتی نخر همشهری .

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
سلام همشهری
بدون اینکه بخوام قضاوت کنم نظرم را میدم :
به نظرم شما باید میرفتید فلکه احمد آباد و اونجا گوشی میخرید تا خیالتون هم راحت باشه .
نمیدونم قیمت این مدل چقدر هست ولی هیچوقت برای کمی ارزونتر سراغ خرید اینترنتی و گوشی کارکرده نرید .
کلا هر چی گوشی گرونتر بگیرید بیشتر هم سرتون کلاه میره ! حالا چه از مغازه بگیرید و چه از این فروم .
من یکماه قبل رفتم احمد آباد ، از اول لباس فروشی ها تا بعد بانک قیمت گرفتم و به شرط گوشی خریدم .
شرطم این بود : مهلت تست حداقل 24 ساعته
خیلی از همون مغازه دارها میگفتند قانون این هست که مهلت تست فقط شامل آنتن دهی میشه !
خیلی هاشون هم میگفتند چیزی به نام مهلت تست نداریم !
بالاخره یک مغازه پیدا کردم و طرف گفت مهلت تست 48 ساعته میدم ، من هم پرسیدم شفاهی یا کتبی ؟
طرف جا خورد ، گفت کتبی مینویسم داخل فاکتور ، من هم از همون خریدم .
الان یکسری دلال هستند داخل همین فروم ، گوشی در حد را سریع میخرند و یه فوت میکنند و جای آکبند به یه بدبخت میفروشند !
شما وقتی میخوای گوشی تمیز و بدون مورد بگیری باید حتما بری از مغازه بگیری همونجا نگاه کنی و تست کنی و بعد پول بدی .
یه نکته را هم میگم که شاید خودتون بدونید :
قیمت گوشی غرب کشور با اصفهان خیلی فرق داره ، دوستی داشتم در سقز که از همین موبایل فروش های احمد آباد و بازار کامپیوتر طالقانی سفارش میگرفت . گوشی را مثلا میخرید 800 از بانه و به موبایل فروش ها میداد 830 ، همون گوشی را اینجا 1150 تا 1200 میفروختند در اصفهان ! همین موبایل فروش ها فقط با اتوبوس جنس خریداری شده را تحویل میگرفتند و نه با پست !
برای همین میگم هر چی گوشی گرونتر باشه مشتری بیشتر سرش کلاه میره .
پس حداقل حضوری بخرید که دو طرفه ضرر نکنید ، حداقل اگر گرون میخرید ولی مطابق خواسته ی شما باشه .
شما یک گوشی در حد را مثلا میخرید 900 تومن از یک نفر در غرب کشور و فکر میکنید 100 تومن به نفعتون شده ( با سایت های اینترنتی مقایسه میکنید ) ولی همون گوشی آکبندش را در غرب کشور 800 دارن میفروشن ! برای همین شما ضرر میکنید نه طرف مقابل .
این بار گذشت و بهتر هست با هم کنار بیائید ولی هیچوقت گوشی گرون قیمت را اینترنتی نخر همشهری .
قوربون آدم چیز فهم.خدایی بهترین نظر رو دادید.البته بنده دلال نیستم این گوشی دست خودم بوده.

payam_kh

Registered User
لایک‌ها
365
بنده این آقا بهزاد رو میشناسم و ادمی نیست که برای پول بخواد حق رو ناحق کنه حالا تو این معاملات اینترنتی ملاک عمل اعتماد و صداقت هست من این گوشی رو قبل از ارسال ندیدم الان بهزاد میگه گوشی در حد بوده شما میگی نبوده این رو باید چطور اثبات کرد !!! ایشون شاهد داشته شما هم داشتی فقط یک چیز میمونه اینکه خودتون حلش کنید به شخصه برای 100 تومن این ور اونور حاضر نیستم همچین بحثی پیش بیارم ادم تنش سالم باشه این پولا میاد و میره خودتون با هم قضیه رو حل کنید ;););)

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
بنده این آقا بهزاد رو میشناسم و ادمی نیست که برای پول بخواد حق رو ناحق کنه حالا تو این معاملات اینترنتی ملاک عمل اعتماد و صداقت هست من این گوشی رو قبل از ارسال ندیدم الان بهزاد میگه گوشی در حد بوده شما میگی نبوده این رو باید چطور اثبات کرد !!! ایشون شاهد داشته شما هم داشتی فقط یک چیز میمونه اینکه خودتون حلش کنید به شخصه برای 100 تومن این ور اونور حاضر نیستم همچین بحثی پیش بیارم ادم تنش سالم باشه این پولا میاد و میره خودتون با هم قضیه رو حل کنید ;););)
ازاین بدم میاد که ایشون نوشتن بنده کلاهبردار و دروغگو هستم!
خدایی 9 ساله تو این انجمن هستم تاحالا کاری نکردم کسی اینجوری بهم تهمت بزنه و توهین کنه.
خود مدیران انجمن هم درجریان کار بنده حتما هستن که تاحالا بالای 100 معامله داشتم ولی همیشه با افتخار تو این انجمن معامله کردم و همیشه معامله تو این انجمن رو افتخار میدونستم.

روزبه طبرزدی

Registered User
لایک‌ها
37
بنده چند بار با اقا بهزاد معامله کردم بسیار خوش حساب و ادم راستگویی هستن اصلا هم اهل حقه بازی نیست دوست عزیز چه جوری به خودت اجازه میدی اینجوری تهمت بزنی ؟ واقعا پول ارزش این همه تهمت زدن رو داره ؟ اقا بهزاد قبل از فروش ظاهرا عکس از تمام جهات گوشی رو قرار دادن که مشکلی نداره چند نفر هم شاهد داره که گوشی در حد آک بوده هر ادمی برای خودش شخصیتی داره شما اجازه نداری اینجوری کسی رو بد نام کنی اگه مشکلی داری دو نفری حل کنید این همه شلوق بازی نداره

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
بنده چند بار با اقا بهزاد معامله کردم بسیار خوش حساب و ادم راستگویی هستن اصلا هم اهل حقه بازی نیست دوست عزیز چه جوری به خودت اجازه میدی اینجوری تهمت بزنی ؟ واقعا پول ارزش این همه تهمت زدن رو داره ؟ اقا بهزاد قبل از فروش ظاهرا عکس از تمام جهات گوشی رو قرار دادن که مشکلی نداره چند نفر هم شاهد داره که گوشی در حد آک بوده هر ادمی برای خودش شخصیتی داره شما اجازه نداری اینجوری کسی رو بد نام کنی اگه مشکلی داری دو نفری حل کنید این همه شلوق بازی نداره
روزبه جان اون روز خودت تو پاساژ بودی و شاهرخ و شورش و فرید و حمید و خالد(خیاط) و سامان همشون دقیقا قبل از ارسال گوشی رو با دقت دیدن و اتفاقا پیشنهاد خرید هم دادن ولی چون به ایشون قول داده بودم گفتم فروخته شده.
خود شورش مشتری بود با فرید چند بار با دقت نگاش کردن و پیشنهاد 840 هم داد ولی گفتم فروختم

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
ازاین بدم میاد که ایشون نوشتن بنده کلاهبردار و دروغگو هستم!
خدایی 9 ساله تو این انجمن هستم تاحالا کاری نکردم کسی اینجوری بهم تهمت بزنه و توهین کنه.
خود مدیران انجمن هم درجریان کار بنده حتما هستن که تاحالا بالای 100 معامله داشتم ولی همیشه با افتخار تو این انجمن معامله کردم و همیشه معامله تو این انجمن رو افتخار میدونستم.
شما نوشتی بدون نقطه و هیچ خط و خشی . اگه این کلاه برداری نیست پس چیه ؟
شما وقتی ایشون ازتون سوال کرد خط و خش و نقطه داره باید میگفتید بله تا حساب کار خودش رو بکنه .
دوم خریدار هم مقصره که برای چندرغاز میره گوشی دست دوم میخره اونم اینترنتی که تو روز روشن سر آدم کلاه میزارن چه برسه به اینترنتی که هیچی توش نیست و تازه به امتیاز منفی طرف هم توجه نمیکنه !

saasn

Registered User
لایک‌ها
216
بنده آقا بهزادو میشناسم ، بنده آقا بهزادو میشناسم
اصلا شما همسایه روبروی خونه ش
اصلا شما برادرش
نه اصلا شما پدرش

دیگه شما این وسط چی میگی باو
قبل ارسال گوشی گفتش گوشی بی خطو خش و در حد آک
ولی دست خریدار ک میرسه مبینه در حد اک نیست و جای ضربه داره.این یعنی ربا و غش در معامله
از رو باد شکم میان حرف میزنن ب هوای پشتیبانی
بنده آقا بهزادو میشناسم ، بنده آقا بهزادو میشناسم ،بنده نمیدونمم چی چی
جمع کن باو

payam_kh

Registered User
لایک‌ها
365
بنده آقا بهزادو میشناسم ، بنده آقا بهزادو میشناسم
اصلا شما همسایه روبروی خونه ش
اصلا شما برادرش
نه اصلا شما پدرش

دیگه شما این وسط چی میگی باو
قبل ارسال گوشی گفتش گوشی بی خطو خش و در حد آک
ولی دست خریدار ک میرسه مبینه در حد اک نیست و جای ضربه داره.این یعنی ربا و غش در معامله
از رو باد شکم میان حرف میزنن ب هوای پشتیبانی
بنده آقا بهزادو میشناسم ، بنده آقا بهزادو میشناسم ،بنده نمیدونمم چی چی
جمع کن باو
اولا تربیت داشته باش این انجمن شده جای 4 تا مثل تو مگه من با تو صحبت کردم که جواب میدی من فقط گفتم میشناسم درضمن اگه گوشی دست خریدار اینطور شده باشه چی؟ اینکه دلیل نمیشه همیشه فروشنده مقصر باشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

saasn

Registered User
لایک‌ها
216
اولا تربیت داشته باش این انجمن شده جای 4 تا مثل تو مگه من با تو صحبت کردم که جواب میدی من فقط گفتم میشناسم درضمن اگه گوشی دست خریدار اینطور شده باشه چی؟ اینکه دلیل نمیشه همیشه فروشنده مقصر باشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
اولا تو نه ، شما
من شمارو تو خطاب نکردم ک میگی تو
لایق همون شما هم نیستی مردک
ثانیا وقتی میای اینجا اظهار فضل میکنی از رو باد شکم به هوای هواداری از اون لاشی بایدم جواب هم بشنوی
(میشناسم ، ایشونو میشناسم.یعنی چی ک میشناسی ،یه بار باهاش معامله کردی یعنی دیگه کامل میشناسیش چه ادمیه؟!!)
تربیتم داریم ، میدونیم هم خرج چه ادمایی کنیم تربیت و فرهنگمونو. لیاقتت همون مردک گفتنه
اتفاقن باید از شما امتیاز بالا دارا باید ترسیدو نگران شدو احتیاط کرد ک فکر میکنین دیگه هرچی ، هر کاری کنین کسی جیکش در نمیاد و هواتونو دارن تو سایت
ثالثا پس یا حرف نزن یا وقتی میزنی تحمل جوابشم داشته باش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا