برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
چه بازیکنی هم برا ارسنال گل زد

ولبکی که مستر فلسفه ردش کرد رفت تا امثال ممفیس رو بذاره تو خط حمله

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
این روزها آنقدر سرم شلوغه آخر هفته هارو هم تو خونه کار میکنم الان که دیگه تقریبا نفسم از کار زیاد در نمیومد گفتم بشینم بازیها رو هایلایتش رو ببینم بازی خودمون که مثل همیشه ولی بازی آرسنالی ها عالی بود حتی اگر قهرمان هم نشن کلی هیجان رو تجربه کردن حسودیم شد بهشون ولی مادیگه الان 3 سالی میشی هفته های پرهیجانی نداشتیم نمیدونم واقعاً دلم برای منچستر قدرتمند تنگ شده اینکه واقعاً توی یک بازی استرس بگیرم و آخرش خوش باشه و ورزشگاه منفجر بشه و ما هر کجای کره خاکی که هستیم از جامون بلند بشیم.....هیچی از اون تیم نمونده خسته شدم آنقدر ثانیه شماری کردیم ونگال بره بعد ونگال بره کی بیاد که نتیجه بگیره و خوب هم بازی کنیم...کلافه شدم از اینکه مدام حرفهای تکراری رو در مورد بد بازی کردنمون بزنیم و بردهای نیم بند که این روزها هیچ کسی رو خوشحال نمیکنند...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خبر تازه ای در مورد یونایتد نیست. نه؟
این فان خال رفتنی نشد ؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خبر تازه اینکه قسمت جنوبی الدترافورد به احترام سر بابی قراره به اسم سر بابی چارلتون استند نامگذاری شه :)
بازی با اورتون رونمایی میشه.

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر تازه، ببخشید شایعه تازه این هستش که میگن هیئت مدیره منچستر میخواد تشکیل جلسه بده و چون از گرفتن سهمیه توسط فن بزغاله نا امید شدن، میخوان قبل از بازی بعدی از شرش خلاص بشن و موو رو جایگزین کنن، قبل از اینکه دیگه همه چیز از دستشون بپره...
ولی خوب من یکی فکر نمیکنم این اتفاق بیوفته، چون وودوارد میخواد تیم و باشگاه رو به فاک بده!!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امیدوارم که زودتر عذر این اقای فلسفه رو بخوان

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان ناراحت نشی یه وقت، اون پست جنبه شوخی داشت... به قول خودت تو این وضعیت بد، یه راهی باید پیدا کرد که کاممون تلخ تر نشه...
نه بابا. راحت باش. من از شوخی‌هات کلی هم کیف میکنم.
حالا تیم ما نوسان داره. یکی میبره یکی میبازه یکی مساوی میکنه. هی این چرخهء سینوسی تکرار میشه.

واسه نتایج لیورپول چه منحنی‌ی رو میشه تعریف کرد؟ سه تا میخوره شیش تا میزنه پنج تا میخوره چهار تا میزنه. کلا همه با کمربند انتحاری میرن تو زمین. احتمالا هواداران هم با قرص زیرزبونی میرن تو استادیوم :D:D

ضمنا دوستان من رو کشتند با این املاشون. اسم نمی‌برم فقط میگم اول اسمشون "میل" داره. عتیغه چیه دیگه؟!!:eek::mad::confused::general312:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نه بابا. راحت باش. من از شوخی‌هات کلی هم کیف میکنم.
حالا تیم ما نوسان داره. یکی میبره یکی میبازه یکی مساوی میکنه. هی این چرخهء سینوسی تکرار میشه.

واسه نتایج لیورپول چه منحنی‌ی رو میشه تعریف کرد؟ سه تا میخوره شیش تا میزنه پنج تا میخوره چهار تا میزنه. کلا همه با کمربند انتحاری میرن تو زمین. احتمالا هواداران هم با قرص زیرزبونی میرن تو استادیوم :D:D

ضمنا دوستان من رو کشتند با این املاشون. اسم نمی‌برم فقط میگم اول اسمشون "میل" داره. عتیغه چیه دیگه؟!!:eek::mad::confused::general312:
@میلان باروش منظورتونه دیگه مسلّماً؟![emoji16]

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
@میلان باروش منظورتونه دیگه مسلّماً؟![emoji16]
تو این وضعیت دیگه کی به املا اهمیت میده علی جان؟
ما عملامون ضیاد جالب نیصط، ولی این یکی رو هغیغطش دیگه خیلی صخط بود، کصی تا هالا ایراد نگرفته بود، فکر میکنم کصی واغعن نمیدونه چجوری نوشطه میشه!!!!!:D:p
ولی دوستان هم کم غلط املایی ندارن ها!!!...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چه بازیکنی هم برا ارسنال گل زد

ولبکی که مستر فلسفه ردش کرد رفت تا امثال ممفیس رو بذاره تو خط حمله

ممفیس؟ ممفیس جای نانی مادر مرده اومد که حداقل حداقلش از جونش واسه تیم مایه میذاشت. درسته بعضی وقتا سوتی های نابود کننده می داد ولی با تمام وجودش واسه یونایتد بازی می کرد و با اینکه در حقش بد کردن ولی هیچوقت حاشیه درست نکرد

جای استاد ولبک هم پروفسور انتونی رو اوردن که با استاد مو نمیزنن ! فقط فرقشون این هست که گرونترین خرید تاریخ یونایتد و انگلستان شدن

و جای رافائل مادر مرده یه گوسفندی به اسم دارمیان رو اوردن. رافائل هم مثل نانی سوتی می داد ولی اونم با تمام وجود و غیرت برای یونایتد بازی می کرد . فرار و سانترهاشم عالی بودن . اما این گوسفند ماست یه سانتر سالم نمیتونه بکنه
همون چند تا بازیکن خوبی رو هم که داشتیم این عنتر خان یا فروخت یا تیم بدن سازش به فنا دادنشون

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
البته روزهایی بوده که بعضی‌ها معتقد بودن تیم اون روز خوب بوده و برخی (مشخصا تو و افشین) هیچ چیز مثبتی تو اون بازی نمی‌دیدید. منم که اصولا مثبت نگاه می‌کنم، و بنابراین اون روز خاص، با اون دوستان هم‌نظر میبودم. اما اینکه تیم خوب نباشه و من بیام بگم به‌به، کم‌لطفیه.
همین دیگه علی خان . اون موقع که من و میلاد اینجا میگفتیم این یارو بدرد نمیخوره انواع و اقسام اتهاما رو به ما زدن ! ما فاقد شعور فوتبالی شدیم ما گلوری هانتر شدیم و ...ولی الان همه دارن وضع تیم رو میبینن و متوجه شدن حق با کی بود

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
همین دیگه علی خان . اون موقع که من و میلاد اینجا میگفتیم این یارو بدرد نمیخوره انواع و اقسام اتهاما رو به ما زدن ! ما فاقد شعور فوتبالی شدیم ما گلوری هانتر شدیم و ...ولی الان همه دارن وضع تیم رو میبینن و متوجه شدن حق با کی بود
لااقل من چنین اتهاماتی رو هیچ‌وقت نزدم و بخصوص در مورد شما دو نفر، چنین اعتقادی هم ندارم. یعنی نخواسته بودم شرایط ادب و احترام رو بجا بیارم. واقعا اینطور فکر نمیکردم.

اما هنوز هم معتقدم روش برخورد و ورود شماها به مباحثی این‎چنینی، عجولانه، احساسی و بنابراین غیرعقلانیه. البته میتونی الان بگی (چنانکه داری میگی) که دیدین حق با ما بود؟ اما این باز هم ناقض حرف من نیست. همیشه میشه یک پدیده رو زیر سوال برد. و شانس درست یا غلط بودنش هم 50/50 هست. حتی همین الان هم کم نیستند هوادارن فنخال که احتمالا از جانب شما، به حماقت متهمند.

شماها چند تا دلیل و نشونه میگذاشتید روی میز و میگفتین به این دلیل، یارو بزغاله است. همون موقع من که هیچ (عددی نیستم) رئیسمون میگفت باید صبر کنیم و بهش وقت بدیم تا به نتیجه برسه. من البته فکر میکنم پروژهء فنخال در منچستر به پایان رسیده و متاسفانه دورهء ناموفقی بوده. فاجعه نمی‌بینمش، اما انتظار خیلی بیش‌تری ازش داشتم.
اما حتی هنوز هم نه تنها سر الکس، بلکه هیچ یک از بازیکن‌ها، نه تنها حرفی بر علیه فنخال نمیزنند، بلکه مثلا رونی صراحتا ازش حمایت میکنه. فکر هم نمیکنم رونی از ترس این کار رو بکنه.

شرمنده افشین جان، من سواد فوتبالی سرالکس رو از تو یا میلاد بیشتر میبینم. البته شماها بچه‌های باحال‌تری هستین. و اگر قرار به معاشرت باشه، حتما شماها رو انتخاب می‌کنم. (البته در هوای آزاد ;)).

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یکدفعه بگو داری در مورد یک باغ‌وحش صحبت میکنی دیگه؟
باغ وحش کامل نیست، ولی خوب یه تیم فوتبال خوب به شیر تشبیه میکنن، افتضاح هاش هم میشن، بزغاله، گوسفند، گربه، خوک و ...:D

لااقل من چنین اتهاماتی رو هیچ‌وقت نزدم و بخصوص در مورد شما دو نفر، چنین اعتقادی هم ندارم. یعنی نخواسته بودم شرایط ادب و احترام رو بجا بیارم. واقعا اینطور فکر نمیکردم.
البته علی خان، کسی که توهین کرد، جزو بچه های کلوب نبود و نیست، ولی به نوعی خود شما و خیلی از دوستان دیگه هم تاییدش کردین در خیلی از حرفاش، نه فقط یک بار و دو بار، خیلی بیش از اینها...
اما هنوز هم معتقدم روش برخورد و ورود شماها به مباحثی این‎چنینی، عجولانه، احساسی و بنابراین غیرعقلانیه. البته میتونی الان بگی (چنانکه داری میگی) که دیدین حق با ما بود؟ اما این باز هم ناقض حرف من نیست. همیشه میشه یک پدیده رو زیر سوال برد. و شانس درست یا غلط بودنش هم 50/50 هست. حتی همین الان هم کم نیستند هوادارن فنخال که احتمالا از جانب شما، به حماقت متهمند.
علی خان، نکنه میگی که فصل دیگه هم مربی بمونه که فصل آخر قراردادش هم هستش؟؟o_O اونوقته که با اطمینان میگم شما Hater هستی و نه طرفدار منچستر...:general602: همین الان هم خیلی از طرفدارای منچستر هستن که فکر میکنن فن خال باید بمونه(اکثرا سنشون بالای 70 هستش!!!) چرا؟؟؟ چون تو خواب و خیالات هستن و دنبال معجزه، فکر میکنن که یه سر الکس فرگوسن دیگه در میاد از فن بزغاله، که من میگم که این طرفدارا توهم دارن و انگار تو این مدت 30 سال مربیگری فرگوسن از دنیای فوتبال هیچ خبری ندارن، فکر میکنم یکی از دلایل اصلی اینکه هیئت مدیره تا حالا فن بزغاله رو اخراج نکرده همین آدم ها هستن که به اسم طرفدار دارن باشگاه رو نابود میکنن، وقتی مدیر ببینه که تماشاچی از مربی حمایت میکنه(هرچند تعدادشون زیاد نباشه، ولی باز هم باعث میشه که بین طرفدارها دودستگی باشه) نمیتونه تصمیم درستی بگیره، البته در مورد مدیر درسته حسابی داشتیم که همچین مشکلی پیش نمیاد، اگه بایرن بود که خیلی راحت همین الان بحث برکنار کردن گورادیولا هستش و هیچ کدوم از تماشاچی های تیمشون حتی ناراحت هم نمیشن واسه این قضیه، چون به مدیریت تیمشون اطمینان دارن و میدونن که هر کاری که انجام بدن برای موفقیت باشگاه هستش و نه برای کسب درآمد و ترس از فروش لباس تیم و یا ضرری که باید بابت اخراج مربی پرداخت بشه بهش...
شماها چند تا دلیل و نشونه میگذاشتید روی میز و میگفتین به این دلیل، یارو بزغاله است. همون موقع من که هیچ (عددی نیستم) رئیسمون میگفت باید صبر کنیم و بهش وقت بدیم تا به نتیجه برسه
همین دلایلی که میاوردیم، از هزاران ادعای دیگه محکم تر بود، راستش فکر میکنم که رئیس آخرای فصل پیش بود که فقط یک بار گفت به فن خال وقت بدن و اول فصل(بعداز 6-5 بازی) هم گفت که فن خال برای منچستر میتونه EPL رو بگیره، ولی همه گفتیم حتی خود شما، که رئیس هم آدم هستش و اشتباه هم میکنه، مثل انتخاب مویس...
اما حتی هنوز هم نه تنها سر الکس، بلکه هیچ یک از بازیکن‌ها، نه تنها حرفی بر علیه فنخال نمیزنند، بلکه مثلا رونی صراحتا ازش حمایت میکنه. فکر هم نمیکنم رونی از ترس این کار رو بکنه.
چه دلیلی داره که برعلیهش حرف بزنن؟؟ اون از روخو، والدز، دیماریا، هررا و ماتا و ولبک که مورد غضب قرار گرفتن و یا به هر نحوی نابودشون کرد فن بزغاله... بگذریم که برای خیلی های دیگه از تیم کنار گذاشته شدن و خیلی هاشون هم مثل دیماریا و چیچا چقدر وضعیت بهتر شد واسشون وقتی که از تیم رفتن...
البته باز هم هررا و ماتا هم کم مصاحبه نکردن که فلان و فلان، البته اعتراضشون مستقیم نبود هیچ وقت، رونی هم که این همه دوستان حرف نثارش کردن در طول فصل و همه میگفتن که باید بازنشسته بشه(البته فن خال سپر بلاش کرده بود و ازش حمایت میکرد، قضیه پشتم رو بخارون تا پشتت رو بخارونم، (Scratch my back and i scratch urs) ولی الان حرف رونی شده حرف مهم؟؟؟ جالب هستش...
الان هم مهمترین شایعه ها در مورد ماتا و هررا هستش که آخر فصل از تیم جدا میشن، بعلاوه دخیا، مشخصا موو رو هم که دارم میبینم داره میگرده دنبال بازیکن واسه منچستر از چند وقت پیش و بیکار ننشسته، ولی میترسم که باز هم به CL نرسیم که احتمالش خیلی زیاد هستش، که باید زودتر از دست این بی شرف خلاص بشیم، اگه میخوایم به CL برسیم...
راستی نیکی بات هم رئیس آکادمی باشگاه شد...
یه مقایسه هم بکنید دیپای رو با فیرمینو که اول فصل گفتم:
دیپای خرید خوبی هستش، ولی آیا نمیتونست بجاش کسی مثل کندی یا ناتان یا جرسون یا فرمینو رو بگیره؟؟؟(شاید در حدش نباشن، ولی عملکرد فصل نشون میده)
صفحات، 1778 و 1779 رو نگاه میکردم، واقعا حرفای دوستان زجر آور هستش، درصد دوستانی که موافق فن بزغاله و کارهاش هم بودن، چقدر زیاد بود، انگار که خیلی هاشون الان به حقیقتها پی برده باشن...
البته یه تعدادی از دوستان هم که کلا انگار طرفدار فن خال بودن و با نتایج ضعیفش، تیم رو هم فراموش کردن...

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
کسی که توهین کرد، جزو بچه های کلوب نبود و نیست، ولی به نوعی خود شما و خیلی از دوستان دیگه هم تاییدش کردین در خیلی از حرفاش، نه فقط یک بار و دو بار، خیلی
اگر منظور فرهاد، فرزاد؟؟ هست، درسته. من یکی از نوشته‌هاش رو که تحلیلی از کارهای فنخال بود، تایید کردم و بنظرم خیلی خوب بود. هنوزم فکر نمیکنم حرفش غلط بود. یکسری کارهایی بود که انجام شده بود و مثبت بود.
اتفاقا به سهم خودم تلاش کردم که اون فعالیتش رو در همین راستا، معقول، مستدل و نکته‌بینانه ادامه بده. و اصلا هم مهم نیست که نظر همهء ما مثل هم باشه. متاسفانه مطالبی که بعدا به اون شکل متعصبانه، و نامعقول نوشته شد باعث شد که نیومده، رفت.
من با اولین اهانت، در ذم اینگونه برخوردها نوشتم. هر چند در موافقتش با فنخال، بیشتر با او هم نظر بودم تا در مخالفت تو.
طبعا نه از اونچه که او نوشت و من پسندیم شرمسارم و نه وقتی (به ظاهر هم جبهه با من) فحاشی به مخالفینش رو شروع کرد، بدون تردید مخالفتم رو اعلام کردم. بر خلاف خیلی از شماها، اهل بلاک کردن هم نیستم. بنابراین همیشه میخونم که هر کس چی میگه. این از این.

چه برای اون شخص و چه برای تو و کلا همه، همیشه گفتم که منچستر، این صفحه ... محل خوبیه برای تمرین صبوری و بردباری. متاسفانه حرفم هنوز خریداری پیدا نکرده. از ما گفتن بود. پس فردا که یک پفیوزی تو محل کار بهت گفت: همین که من گفتم. و چون اتفاقا اون پفیوز، رئیست بود(!!) خواهی فهمید که این تمرین (نکرده) چقدر به درد میخورد :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
با همه انزجاری که نسبت به ون حال دارم و‌ به معنی واقعی کلمه بدم‌میاد ازش، وقتی میام میبینم‌همه اینجا دارن به زمین و زمون فحس میدن دوستان حس بدی بهم دست میده،
اشتباه برداست نشه، درباره خیلی موارد با افشین و‌ میلاد موافقم ‌من هم، ولی به نظرم جلوه قشنگی نداره بعضی حرفا...
حالا فقط واسه اینکه نظرم رو هم گفته باشم :D
Martial >>>>>> Welbeck
Darmian >> Rafael
ولی ممفیس رو قبول دارم که اصلا خوب نبوده! اصلا! کلا هم از اعتماد به نفس کاذب و قرتی بازیاش بدم میاد!
ولی یه نیمچه امیدی دارم شاید با مربی بعدی بتونه خودی نشون بده،
ولی اینکه شماره هفتی تاریخی باشه... بیچِز، پلیــــز :D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
راستی منظورتون از Hater چیه؟ همون مخالف‌خوان؟
ببخشید دیگه. من با بعضی ادبیات بچه‌های امروز آشنا نیستم اصلا اینجا هستم واسه یاد گرفتن :)

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با همه انزجاری که نسبت به ون حال دارم و‌ به معنی واقعی کلمه بدم‌میاد ازش، وقتی میام میبینم‌همه اینجا دارن به زمین و زمون فحس میدن دوستان حس بدی بهم دست میده،
اشتباه برداست نشه، درباره خیلی موارد با افشین و‌ میلاد موافقم ‌من هم، ولی به نظرم جلوه قشنگی نداره بعضی حرفا...
حالا فقط واسه اینکه نظرم رو هم گفته باشم :D
Martial >>>>>> Welbeck
Darmian >> Rafael
ولی ممفیس رو قبول دارم که اصلا خوب نبوده! اصلا! کلا هم از اعتماد به نفس کاذب و قرتی بازیاش بدم میاد!
ولی یه نیمچه امیدی دارم شاید با مربی بعدی بتونه خودی نشون بده،
ولی اینکه شماره هفتی تاریخی باشه... بیچِز، پلیــــز :D

دقیقا!
علاقه ای برای ورود به این بحث ها ندارم فقط نمی دونم چرا دوستان دنبال شخصی کردن مسائل و تسویه حسابشون با هم هستن!

بالا