برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای وارد شدن به منوی ریکاوری مد تبلت Pierre Cardin

.Nicolas.

Registered User
لایک‌ها
91
کسی نمیدونه یا کسی نمیخواد بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
داداش فکر کنم ملت نمیدونن
تبلت آنچنان شناخته شده ای هم نیست که آخه :eek:

sampler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
میشه بپرسم برای چی میخواید برید به ریکاوری؟

hesam1009

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
دوستان کسی مدونه در تبلت های Pierre Cardin رو چجوری باید برد تو منوی ریکاوری مد؟؟؟؟
سلام. برای پیر کاردین باید تبلت رو خاموش کنی دکمه ی ولوم مثبت رو نگه داری در همین حالت دکمه ی پاور رو فشار بدی و نگه داری 3 ثانیه که گذشت بدون اینکه دکمه پاور رو ول کنی دکمه ولوم مثبت رو ول کن و دوباره پشت سر هم دکمه ولوم مثبت رو فشار بده (10-15 بار که فشار بدی تبلت روشن میشه). تبلت که روشن شد هم به این کار ادامه بده تا آرم اندروید که دراز کشیده و یه مثلث قرمز رو شکمش میاد رو ببینی (اینو که دیدی دستت رو از رو دکمه ها بردار). حالا پاور رو بگیر و زود دکمه مثبت ولوم رو بزن منوی ریکاوری ظاهر میشه. (تست شده پس اگه اولین بار نتونستی بری تبلت رو خاموش کن دوباره این مراحل رو امتحان کن. خودمم اینجوری وارد ریکاوری میشم)

pooryam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پدرم دراومد بابا،5 ساعته دارم زور میزنم،آخرش از طریق cmd ریکاوری رو نصب کردم بعد با همین روش شما البته با دکمه ولوم داون وارد ریکاوری شدم

sat2020

Registered User
لایک‌ها
4
فایل های فریمور همه ی مدل های پیرکاردین رو کجا میشه پیدا کرد؟

mehdibash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. برای پیر کاردین باید تبلت رو خاموش کنی دکمه ی ولوم مثبت رو نگه داری در همین حالت دکمه ی پاور رو فشار بدی و نگه داری 3 ثانیه که گذشت بدون اینکه دکمه پاور رو ول کنی دکمه ولوم مثبت رو ول کن و دوباره پشت سر هم دکمه ولوم مثبت رو فشار بده (10-15 بار که فشار بدی تبلت روشن میشه). تبلت که روشن شد هم به این کار ادامه بده تا آرم اندروید که دراز کشیده و یه مثلث قرمز رو شکمش میاد رو ببینی (اینو که دیدی دستت رو از رو دکمه ها بردار). حالا پاور رو بگیر و زود دکمه مثبت ولوم رو بزن منوی ریکاوری ظاهر میشه. (تست شده پس اگه اولین بار نتونستی بری تبلت رو خاموش کن دوباره این مراحل رو امتحان کن. خودمم اینجوری وارد ریکاوری میشم)
داداش دمت گرم من این روش رو روی تبلت اسمارت تاچ مدل TB8015116 امتحان کردم جواب داد!
واقعا مطلب مفیدی بود...%
"مهدی هستم از سبزوار"
ممنون...

بالا