برگزیده های پرشین تولز

"احضاریه دادگاه"

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
تو ایران تو مرحله بازپرسی وکیل نمیتونه پرونده رو ببینه.
و کلا شانس اوردی یا موضوع بی اهمیت بوده و یا قاضی محترمی بهت خورده وگرنه همون اول کار قرار وثیقه میزاشتن تا کارشناسشون بررسی های بیشتر مبنی بر صحت صحبتهای شما ارائه بده
طرف دومین فروخته روش اسپم فروش چیز پی ان بوده بدون هورس و پورس فیش حقوقی زدن تهشم 800 جریمه نقدی. بعد اعتراض داشت که گفتم 300 باید بریزی حساب کارشناس انفورماتیک بررسی کنه

mojtaba29

Registered User
لایک‌ها
49
مگه هنوزم عکسهای پورن و فیلمهاش تو ایران جرمه من فکر کردم دیگه اهمیتی نداره و براشون جز کارای سیاسی این چیزا مهم نیست و عادی شده نگو هنوزم جرمه

esmaeillakzaei

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
داستان از این قراره که من چند سال پیش برای خونه به اسم خودم اینترنت گرفتم و هنوزم فعاله و خانواده ازش استفاده میکنن ولی خودم مدت زیادیه که دیگه ساکن اون شهر نیستم... حالا امروز از طرف خانواده باهام تماس گرفتن که برام احضاریه اومده و باید برم دادگاه!
مشکل اینه که وقتی پیگیر قضیه شدن فهمیده بودن که احضاریه ظاهرا مربوط به یک سری عکس مستهجن هستش که روحمم خبر نداره چون من خودم دو ساله هیچ سایت یا گروهی ندارم که بخوان به این چنین مواردی ربطش بدن و غیر از چند روز عید که پیش خانواده بودم و گاهی ایمیل هام رو چک میکردم استفاده ای از اون خط اینترنت نمیکردم و بقیه هم اوج کارشون با اینترنت به دانلود چند تا فیلم و سریال ایرانی از سایت های مجاز خلاصه میشه و هیچکدوم از چیزشکن و وبمستری و اینا سررشته ای ندارن :(
چون کاری نکردم خیالم راحته که محکوم نمیشم ولی فقط از این میترسم که به موارد مستهجن و از این قبیل ربط داشته باشه و آبروریزی بشه :general503:
متن احضاریه هم به این شکله که ازش سردرنیاوردم:
علت احضار: دسترسی به محتویات مجرمانه در اثر عدم اجرای دستور کارکرده :general405:
اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه :general410:
راستی محل حضور هم دادسرای عمومی و انقلاب رو زده که نمیدونم حوضه کاریش شامل چه پرونده هایی میشه:general712:
سلام دوست عزیز داستانت جالبه ولی مربوط به بخش کسب درآمد نمیشه نمیدونم چرا اینجا قرار دادی!!!!!!!

downloadbax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
کلا پرونده بسته شد یا بازم باس بری دادگاه؟؟
زیاد با روال دادگاه آشنا نیستم ولی قاعدتا باید پرونده رو بفرستن محل سکونت صاحب سایت درسته؟

تو ایران تو مرحله بازپرسی وکیل نمیتونه پرونده رو ببینه.
و کلا شانس اوردی یا موضوع بی اهمیت بوده و یا قاضی محترمی بهت خورده وگرنه همون اول کار قرار وثیقه میزاشتن تا کارشناسشون بررسی های بیشتر مبنی بر صحت صحبتهای شما ارائه بده
طرف دومین فروخته روش اسپم فروش چیز پی ان بوده بدون هورس و پورس فیش حقوقی زدن تهشم 800 جریمه نقدی. بعد اعتراض داشت که گفتم 300 باید بریزی حساب کارشناس انفورماتیک بررسی کنه
به من گفته بودن که فقط وکیل میتونه پرونده رو ببینه وگرنه وکیل نمیگرفتم :general507:
منم سعی کردم چه از نظر تیپ و ظاهر و چه از نظر رفتار خیلی سنگین باشم و قاضی هم محترم بود :general406:
با توضیحاتی که به قاضی گفتم و اون همه مدارکی که همون اول به قاضی دادم به نظرم قانع شد که جرمی انجام ندادم وگرنه خود وکیل هم قبلش بهم گفته بود که حتما ضامن همراه داشته باشم و خودم رو هم برای جریمه آماده کنم که خوشبختانه نیاز نشد.

مگه هنوزم عکسهای پورن و فیلمهاش تو ایران جرمه من فکر کردم دیگه اهمیتی نداره و براشون جز کارای سیاسی این چیزا مهم نیست و عادی شده نگو هنوزم جرمه
درسته این موارد شدیدا پیگیری میشه

downloadbax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
سلام دوست عزیز داستانت جالبه ولی مربوط به بخش کسب درآمد نمیشه نمیدونم چرا اینجا قرار دادی!!!!!!!
چون موضوع به سایت ربط داشت تاپیک رو توی بخش وبمسترها زدم که دوستان هم لطف کردن و راهنمایی کردن و بعدا مدیران زحمت انتقالش رو به اینجا کشیدن

m.babaie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دادنام اولین نیازمندی حقوقی ایران
www.dadnam.com

گروه حقوقی دادنام تقدیم میکند:
-معرفی کامل بهترین و خبره ترین:
وکلا
کارشناسان رسمی
دفاتر رسمی
دفاتر ازدواج و طلاق
شهر تهران با قابلیت انتخاب بر اساس نزدیک ترین به محل سکونت یا کار .
-معرفی فرصت های اشتغال و همکاری برای جامعه حقوقی.
-معرفی موارد اجاره و خرید و فروش و واگذاری امتیاز برای جامعه حقوقی.
-ارائه مقالات و قوانین کاربردی به زبان ساده جهت علاقه مندان به علم حقوق.
- ارائه راهکارهای مناسب به نام توصیه حقوقی دادنام جهت افزایش اطلاعات حقوقی.
-معرفی کامل حوزه های قضایی و انتظامی .

www.dadnam.com

بالا