برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
امسال باید امیدوار بود
برد هم تبریک میگم عالی بود
درسته ایرانی جماعت مربی نمیشن ولی من ترجیح میدم یکی مثله همین مظلومی باشه تا باند بازی و مافیای فوتبال
همیشه استقلالیم در هر حالتی با هر سرمربی و بازیکنی
صبر داشته باشید صبر صبر صبر
حمایت آبی دلان

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
علیرضا بیرانوند (سال 1391-1390) : همه میدانند که من یک استقلالی هستم!:general702:
علیرضا بیرانوند (سال 1393-1392) : من نه استقلالی هستم ، نه پرسپولیسی!:eek:
علیرضا بیرانوند (سال 1395-1394) : همه میدانند که من یک پرسپولیسی هستم!:general502:
علیرضا بیرانوند (سال 1397-1396) : ... ؟؟؟؟:general105:
به نظر من اصلا اهمیتی نداره بیرانوند چی میشه یا کجا میره چون بیشتر از اینکه واقعا گلر خوبی باشه مطبوعات بهش بها دادن درسته دروازبان کم اشتباهیه به نسبت یکی مثل مکانی که اصلا نمیدونم با چه معیاری دروازبان تیم رقیب شده ولی هستن دروازبانهای توی همین لیگ خودمون مثل گلر ذوب آهن یا تراکتور یا همون ذخیره سابق خودمون حسینی که نمیدونم اصلا چی شده که میتونند از بیرانوند هم بهتر باشند و البته کم حاشیه تر و تاثیرگذار تر ما توی استقلال در اکثر مواقع دروازبانهای خوبی داشتیم به لطف سنتی که توی باشگاه هست و امثال رشیدی و بوستانی و بابازاده که واقعا شاید دانش خیلی بالایی نداشته باشند در مقایسه با فوتبال روز دنیا ولی یک الفبایی رو میدونن و میتونن کمک بکنند به دروازبانهای تیم...
در مورد شرایط استقلال در لیگ درسته تیم رقیب باخته به لطف داش علی منصور که البته همین اسطوره خودمون امتیاز از ماهم گرفته و خوب گلایه ای هم نیست از این بابت اون سرمربی تیم نفت و باید تیم خودش رو هدایت کنه ولی ما هم نباید چشممون رو روی ضعف های تیم ببندیم من بازی های این فصل رو دو سه تاش رو دیدم چون واقعا وقت نمیکنم بیشتر ببینم ولی همین دو سه تایی که من دیدم حداقل تیم سازمان یافتگی به خصوصی نداشت دفاع به راحتی آسیب پذیر بود و در گردش توپ و ایجاد موقعیت هم ایده خیلی خاصی نداشتیم بیشتر مواقع به لطف استعداد فردی بازیکنها به گل میرسیم که البته این امر دیگه توی لیگ های سطح بالای دنیا خیلی کار نمیکنه ولی در ایران هنوز استعداد فردی تاثیر داره اما یک تیم اگر مقداری نقاط قوت چند تا بازیکن ما رو خوب بشناسه ما دیگه برنامه ای نداریم و به راحتی کار رو واگذار میکنیم به نظر من حتی در صورت قهرمانی نباید چشم به این واقعیت ها بست هر چند که برای قهرمان شدن هم به یک همت عالی از سمت همین بازیکنها و اینکه مظلومی حرکت خارق العاده ای مثل کارهایی که در بازی با تیم رقیب کرد نکنه احتیاج داریم....

همیشه این خیلی مهمه که نباید چشم ها رو روی واقعیت بست ما بازیکنهای درجه یکی در تیم داشتیم که هر تیمی آرزوی داشتنشون داره مثل رحمتی و حیدری و ... تیم رقیب اول فصل به اسم بازیکنها که نگاه میکردی اسم بزرگی درش دیده نمیشد ولی امسال از لحاظ ساختار تیمی بهتر بود و اگر ما سال بعد یک ساختاری وارد تیممون نکنیم مسلما شرایط سختی خواهیم داشت اونها تیم تقریبا کاملی دارند و ضعف بزرگشون در خط دروازه و دفاعه که بیشتر به کیفیت نفرات برمیگرده این امر با خریدهای هدف دار و مثلا آوردن یک مربی دروازبانان بهتر قابل ترمیمه ولی مشکلی که ما داریم بنیادین تره و ما باید یک ساختار منسجم وارد تیممون کنیم و به امید نفرات و خرید های اول فصل نباشیم کاری که بعید میدونم مظلومی بتونه انجامش بده همون ساختار دادن به تیمه برانکو مربی خیلی بزرگی نیست ولی یک استاندارد نسبی رو داره و میبینیم همین چقدر به تیم اونها کمک کرده اینکه اون با شرایط فوتبالی و فرهنگی ایران میتونه کار کنه و یک توانایی معقولی هم داره برای اونها حرکت رو به جلو هستش البته اگر مدیریتشون تیم رو خراب نکنه...
نتیجه اینکه به نظر من که میتونه درست نباشه ما حتی در صورت قهرمانی باید نگران تیم باشیم ولی تیم رقیب برای سال بعد اگر بتونن نفراتشون رو حفظ کنن نگرانی چندانی ندارن و این خیلی بده چون میتونه مارو به یک خواب فرو ببره و اتفاقات بدی مشابه اتفاقی که در دربی برای ما افتاد بیفته نباید فراموش کرد ما اگر دربی رو خوب بازی میکردم و چهارگل میخوردیم حرفی نبود ولی ما بد بازی کردیم و همش به خاطر نداشتن یک سازماندهی تیمی بود حالا باخت به تیم رقیب آنقدر مهم نبود چون راه درازه و ما به زودی جبرانش میکنیم ولی این یک زنگ خطره بود که به ما نشون داد در مقابل هر تیمی که سازمان دهی داشته باشه ما به مشکل میخوریم....

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
یکی از دلایلی که بیراوند به سمت پرسپولیس چرخید اینه که میدونه با وجود رحمتی در استقلال جایی نداره

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
2 سال پیشم که قهرمان شدیم اواخر فصل تراکتور رو 0-1 تو آزادی بردیم.فکر کنم اخراجی هم دادیم
بازم میتونیم ببریمشون

این تیمی که من می بینم نمیتونه تراکتور رو ببره.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
رحمتی راحت حداقل تا سه سال دیگه میتونه بازی کنه . فقط باید یک دروازه بان ذخیره جوان مثل حسینی بیارن که در کنار رحمتی رشد کنه . با تمام احترام برای طالب لو به نظرم باید سال بعد از استقلال بره . آرش برهانی و طالب لو جا را برای جوانترها باید باز کنند .

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان خیلی جو نباید داده بشه. یادتون باشه که دیروز جلوی تیم از هم گسیخته سایپا با اختلاف یک گل بردیم. بازی های بعد بسیار سخت ترن.
مظلومی قطعا و صد در صد باید آخر فصل بره و با این شرایط که اتفاق افتاد قطعا دایی منصور خیلی راحت سال بعد میتونه برامون قهرمانی رو بیاره.
نشون داد که واقعا مربیه باهوش و با استعدادیه که با وجود وضعیت داغون نفت نشسته یه هفته پرسپولیسو تحلیل کرده و راحت برده.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
الان تراکتور از لحاظ نفر از استقلال خیلی خیلی بهتره ، درسته؟

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
رحمتی راحت حداقل تا سه سال دیگه میتونه بازی کنه . فقط باید یک دروازه بان ذخیره جوان مثل حسینی بیارن که در کنار رحمتی رشد کنه . با تمام احترام برای طالب لو به نظرم باید سال بعد از استقلال بره . آرش برهانی و طالب لو جا را برای جوانترها باید باز کنند .
دقیقا . طالب لو دروازه بان خوبیه و میتونه تو یکی از تیمای لیگ برتری ثابت بازی کنه . رفتنش هم واسه خودش خوبه هم استقلال
یه دروازه بان جوون و متعصب هم بیارن که بقول معروف فوت کوزه گری رو بعد چند سال از رحمتی یاد بگیره

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
سلام
خیلی جالبه رو که نیست سنگ پای قزوینه.
هر بازی که اونا برنده بشن که خوب بودن هربازی هم که ببازن داوری عامل باختشون بوده حالا من به اینش کار ندارم چون اصلا مهم نیست این برای من جالب هست که هربازی که ما برنده بشیم داور غش کرده ولی هروقت ببازیم تیم مقابل خوب بوده الانم که میگن اگه استقلال جام گرفت جام بدن به فدراسیون آخه تیم شما عرضه نداره تو هشت سال جام بگیره تقسیر ما چیه لابد تیمهای سپاهان و فولاد و ذوب هم داور باعث قهرمانیشون شدن، گیریم حرف شما درست (که همه میدونن بهانه ای بیش نیست) خوب تقسیر ما چیه کل داورها با شما مشکل دارن و با هیچ کدوم از تیمهای لیک مشکلی ندارن البته بجز تیمهایی که علی دایی مربی اونها هست.

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
واقعا رو دارن!!
تو دربی که داور دمار از استقلال دراورد لال بودن
همین جو سازیها رو می کنن هفته بعد باز طارمی شیرجه بزنه داور براشون الکی پنالتی بگیره

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
مشکلات داوری همیشه بوده باید جنبه باخت داشته باشی .....
برن اون موقه هایی که به سودشون شده رو ببینن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من نمیدونم داستان چی بوده ولی همین داوری بود که در دو بازی رفت و برگشت امسال بازی رو برای پرسپولیس در آورد. دیگه کثافت کاری هم حدی داره. پرسپولیس خودش رو به هر دری میزنه تا به کثیف ترین شکل ممکن به موفقیت پوشالی برسه. دیگه همه میدونن رییس کل مافیا کسی نیست جز امیر عابدینی . همین آشغال دیروز داورا رو تهدید کرده بود که اگه در بازی های آینده به نفع پرسپولیس سوت نزنند ، بد می بینند! لحن صحبت هاش کم از تهدید جانی نداشت!

Last edited:

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
جالبی مساله اینجاست که 99 درصد مواقع داوری به نفع اون تیمه 1درصد مواقعم داور یک انسان شریفه که زیر بار تبانی نمیره و عادلانه سوت میزنه!
شاهکار رسانه ای اینجاس که اون 1 درصد و تو بوق و کرنا میکنن که گند تبانیاشون درنیاد...

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
در ادامه پست های دوستان باید بگم زمانی که پرسپولیس چسبیده بود به ته جدول و استقلال بالای جدول بود . اینقد چو دادن که داوری علیه پرسپولیس هست که داوری هم ناخواسته به نفع شون شد
کسی آمار داره چندتا از گل های طارمی پنالتی بوده و چند امتیاز از طریق پنالتی به دست آوردن ؟؟

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
آمار و تعدادش از دستم خارجه از بس زیاد بوده. مردکه تا میره تو 18 دایو میکنه.
اینا باز شروع کردن به جوسازی. میدونن که فوتبالی نمیتونن چیزی بشن. همون کثافت کاری هایی که سالای قبل هم میکردن امسال هم میخوان بکنن. 7 دقیقه وقت اضافه معرف و اون داور حروم لقمه رو هم که یادتون هست؟
آره دقیقا

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
این بیراوند چی خودش رو تحویل میگیره! برو بابا نکبت!!! تو در حد تاج آسیا نیستی! اون عابده زاده ای که میگی با تاج قهرمان ایران و آسیا شد! بعد رفت به تیم مقابل! کل افتخارات آسیاییش در رده باشگاهی با تاج و استقلال بوده جوری که همین الان هم باهاش مصاحبه میکنن نمیگه من پرسپولیسی ام! میگه سخته گفتنش! دو بار خودم فقط مصاحبه ش رو دیدم تلویزیونی که حاضر نشد بگه استقلالیه یا پرسپولسی! اون وقت تو واسه ما دم در آوردی میگی عابد زاده از استقلال رفت عقاب آسیا شد؟ :general304::general304: الان ناصر حجازی کی بوده؟؟
انگشت کوچیک رحمتی هم نیستی! سیکتیر کن همون ور!

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
بیرانوند فعلا داره پاچه میخارونه تا پرسپولیس بگیرتش! کلا هم بازیکن پرحاشیه ای هست ازش اصلا خوشم نمیاد

بگو لامصب تو چیکاره ای تو فوتبال ایران ؟ بهترین دروازه بان داخلی که رحمتیه . دروازه بان تیم ملی هم حقیقیه . مانوئل نویر اندازه این ادعا نداره!

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
خدا به سوشا مکانی طول عمر با عزت بده

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
اوهههههههههههههههههههههه33 امتیاز با لطف داوری.این طور که من میبینم باید رده 15 جدول قرار میگرفتند.
بیراوند را جدی نگیرید اینها جزو اکثریت حزب باد هستند.اینم میشه یکی مثل سوشا و یا میثاق

بالا