برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
هنوز تایید نشده در حد شایعات و احتمالات که چند گزینه روی میز هست تانمایشگاهE3امسال وقت هست اگه تو E3نیاد قضیه منتفی هست
یه کوچولو از شایعه جدی تر هست: http://www.eurogamer.net/articles/d...ystation-4k-is-real-but-why-is-sony-making-it
با حرکتی که مایکروسافت داره روی ایکس وان میزنه، بدون شک سونی بیکار نمیشینه. نسخه ی ارتقا یافته قطعی هست اما سوال اینه که نسخه های فعلی هم قابل ارتقا هست یا خیر؟
نسل جدید پردازنده و پردازنده های گرافیکی ای ام دی، گرد و خاک زیادی خواهد کرد که کنسول ها هم ازش بی نصیب نخواهند ماند.

mahdi 1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
ازاون جهت میگم شایعست که اینکار خیییلی خرج دار و باطبع قیمت کنسول باید بالابر وازاونور باید سازنده ها خرج بیشتری برای بازی کنن که هم یه نسخ براps4بزنن یکی هم برا بعدی ومسلما سونی الان که ps4دار روند رویاییش رو سپری میکنه نمیاد بااینکار یه شکست رو برای خودش رقم بزنه.
درکل باید منتظر E3 بود ببینیم چه اتفاقاتی میفته

Old_snake1995

Registered User
لایک‌ها
124
100% شایعه س
برای ps3 و psVita هم همین بحثا بود ولی هرگز اتفاق نیفتاد...

amirfakhrian

Registered User
لایک‌ها
38
به خاطر فروش بالای این کنسول تا الان این خبر 100 درصد شایعه است مگر اینکه سونی دیوونه شده باشه.

Old_snake1995

Registered User
لایک‌ها
124
فقط یه آپدیت نرم افزاری برای پشتیبانی از 4k هستش...

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
فقط یه آپدیت نرم افزاری برای پشتیبانی از 4k هستش...
جسارته ولی 1080 رو با به سختی ساپورت میکنه، چطوری 4000 رو پشتیبانی میکنه؟ حتی گفته شده که روی نسخه ی 4.5 هم در حد فوق العاده محدود خواهد بود.
اصلا دوستان مقاله ای که لینک دادم رو مطالعه کردن؟!
سونی به صورت رسمی قضیه رو تایید نکرده و به صورت رسمی هم تکذیب نکرده.
یوروگیمر و گیم اسپات و آی جی ان همینطوری به یک شایعه دامن نمیزنن دوستان گلم.
حتی باز یک مقاله ی جداگانه در مورد VR و محدودیت های این نسل و راه حل ارتقای این نسل، رو سایت های معتبر منتشر شده.
پلی 4 هر چقدر هم فروش خوب داشته باشه، اگر ایکس وان با قدرت دوبرابر ظاهر بشه، فروش پلی 4 سقوط بدی خواهدکرد.
تصور من اینه که اسپنسر خوب فهمیده که چنددرصد سهم بازار رو به خاطر چندصد پیکسل از دست داده، الان هم به فکر جبران افتاده و اگر سونی واکنشی نشون نده یقینا عقب خواهد افتاد.

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
حالا اسمشون PS4.5 یا PS4K یا Xbox 1.5 نباشه اما مطمئنا ورژنی جدید از هر دو کنسول با قدرتی بیشتر خواهد اومد و شاید با نام اسلیم چون واقعا سخت افزار فعلی جوابگو نیست

ra_ahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان كم براي دختر 10 سالم ميخوام يه كنسول بگيرم كوندم xbox1 رو بگييرم يا نينتندو U رو؟
كدومشون بازي هاي بيشتري واسه اين سن داره
خودم اهل بازي نيستم
امكان كپي خور شدن كدومشون بيشتره؟
مرسي

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوستان كم براي دختر 10 سالم ميخوام يه كنسول بگيرم كوندم xbox1 رو بگييرم يا نينتندو U رو؟
كدومشون بازي هاي بيشتري واسه اين سن داره
خودم اهل بازي نيستم
امكان كپي خور شدن كدومشون بيشتره؟
مرسي
کسول نیتندو رو که بعید میدونم کپی خور بشه.
امکان کپی خور شدن ایکس وان هم کم هست.
بازی های کودکانه ی وی یو بیشتر هست ولی متاسفانه بازی هاش به راحتی قابل خرید و تعویض نیست.
برتری ایکس وان نسبت به پلی 4 اینه که از خیلی از بازی های کنسول 360 پشتیبانی میکنه و قاعدتا بازی های رده پایین سنی بیشتری در دسترس خواهید داشت.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
قابل توجه دوستانی که قصد خرید پلی 4 در آینده رو دارن:
http://www.giantbomb.com/articles/sources-the-upgraded-playstation-4-is-codenamed-ne/1100-5437/
اسم رمزی نسل فعلی ارتقا یافته NEO میباشد:

rsyu083h7isypn20pirj.jpg

البته توسط سونی هنوز هیچی تایید نشده.

ra_ahmadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کسول نیتندو رو که بعید میدونم کپی خور بشه.
امکان کپی خور شدن ایکس وان هم کم هست.
بازی های کودکانه ی وی یو بیشتر هست ولی متاسفانه بازی هاش به راحتی قابل خرید و تعویض نیست.
برتری ایکس وان نسبت به پلی 4 اینه که از خیلی از بازی های کنسول 360 پشتیبانی میکنه و قاعدتا بازی های رده پایین سنی بیشتری در دسترس خواهید داشت.

اين نينتندو U قيمتش چنده و از كجا ميشه خودش و بازيهاش رو خريد؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
اين نينتندو U قيمتش چنده و از كجا ميشه خودش و بازيهاش رو خريد؟
http://forum.persiantools.com/threa...ِ-95-2-2-حراج-بازی-های-ps4-و-xbox-one.575506/
بازی هاش رو هم باید سفارش بدین براتون بیارن.
البته چون من خودم این کنسول رو ندارم نسبت به جزئیات استفاده ازش بی اطلاعم و بهتره حتما جزئیاتش رو از فروشنده بپرسین.
در کل باز هم من ایکس باکس وان رو به خاطر دردسر کمتر ترجیح میدم.

Ehsansobhani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام ذوستان اگه قصد خرید بازی های حرکتی رو دارید بهتون پیشنهاد میکنم که حتما کنسول ایکس باکس وان رو بگیرید که باندل سه تا بازی داره. چون هم قیمتش عالی و بازی ها تقریبا براتون مفت در میاد و هم کیفیت گرافیکیش عالیه.
برای خرید و قیمت میتونید برید لینک زیر..
قیمت عالیه
http://sobhanshop.ir/shop/game-consoles-and-accessory/microsoft-xbox-one/xbox-one-3-games-bundle/

radep@

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
من میخوام یک کنسول Ps4 بخرم و بصورت آفلاین بازی کنم چندتا سوال داشتم
ببخشید سوالام زیاده اما ممنون میشم جواب کامل بهم بدهید

1- بازیها بر روی خود دستگته ریخته میشه یا هارد اکسترنال؟
2- ریجن دستگاه بر روی ریجن دستگاه تاثیر داره؟ منظور در واقع اینکه اگر ریجن 1 بگیرم همه بازیهای دیگر ریجن هارو هم میتونم داشته باشم؟
3- کدوم ریجن بازیهاش در ایران بیشتر و قیمتش مناسبتر هست؟
4- تفاوت ریجنها در چه موضوعیه اساساً؟
5- این دستگاهی که دوستان اشاره کردند "اسم رمزی نسل فعلی ارتقا یافته NEO میباشد" چه زمانی به بازار می آید چون تی وی من 4k هست؟!
6- کدوم مدل رو بخرم 1216A یا 1216B و یا مدلی غیر اینها مثل 1206 1215 1116؟؟؟ دلیل این اعدا چیه؟ تاریخ ساخته یا چیز دیگریست؟
7- از کجا خرید کنم که هم مطمئن باشه و هم قیمتش مناسب باشه.
8- برای گرفتن بازی باید دستگاه هم حتما باشه؟؟

radep@

Registered User
لایک‌ها
6
و یک سوال دیگه!
برای پخش بلوری باید ریچن دستگاه و دیسک یکسان باشد؟
ریچنی هست که تمام دیسکهارو پخش کنه؟

sniperr

Registered User
لایک‌ها
44
سلام اگر کسی کنسول ایکس باکس وان داره و در شیراز زندگی میکنه به گروه بزرگ ایکس باکس وان شیراز بپیونده برای این کار بهم خصوصی بدید فقط ایکس باکس وان

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
5- این دستگاهی که دوستان اشاره کردند "اسم رمزی نسل فعلی ارتقا یافته NEO میباشد" چه زمانی به بازار می آید چون تی وی من 4k هست؟!
بزودی خبرش تو E3 2016 میاد
شما اگر خرید نکردید دو هفته دیگه صبر کنید برای E3

bigbang001

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان
من قصد خرید یک کنسول بازی را دارم
طبق تحقیقی که کردم با توجه به اینکه بازیهای حرکتی مد نظرم هست تا اینجا به این نتیجه رسیدم که ایکس باکس وان بخرم.
چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
۱. تو سایتهای خارجی زدن که ماکروسافت در E3 تغییر خاصی در ایکس باکس وان نخواهد داد درسته و نیاز به صبر نیست؟
۲. همان ریجن ۲ خوبه؟ ایا غیر از مساله اداپتور تفاوت دیگری در ریجنها هست؟ شنیدم سفارش خاورمیانه هم هست ایا نشونه ای داره؟ یا ریجن متفاوت داره؟
۳. اکبند بودنشو از کجا بفهمم ایا بسته بندیش نشونه ای داره یا میشه مثل محصولات اپل با سریال بشه چک کرد که دستگاه استفاده شده یا خیر؟
۴. با توجه به اینکه نیازم بازی های حرکتی هست ایا همین پکیجی که سه بازی باندل داره rivals zoo forza بهترین انتخابه؟ کلا بکیجهای دیگه فقط تفاوتش در باندل بازی و کینکت هست یا تفاوت دیگری هم داره؟

۵ ایا هارد ۵۰۰ گیگ کفایت میکنه یا بهتره ۱ ترا بخرم؟
۶. اینهایی که میزنه پکیج اکانت گلد ۱۴ روزه داره به چه دردی میخوره؟
۷. گارانتی کدام معتبر هست و ارزش داره؟ بنیان پرتو الکترونیک یا لادیز و ...
۸. تا الان مواردی که دیدم برای خرید:
بامیلو با یکسال گارانتی لادیز پکیج سه بازیه که در بالا گفتم ۱۸۲۰۰۰۰

http://www.bamilo.com/microsoft-xbox-one-500-gbkinect3-game-1842687.html

دیجی کالا سخت افزار مشابه و باندل فقط rivals قیمت ۱۸۰۹
http://www.digikala.com/Product/DKP...زي-مايکروسافت-مدل-Xbox-One-ظرفيت-500-گيگابايت
دیجیکالا همین پکیج با هارد ۱ ترا قیمت ۱۹۰۰

صبحان شاپ پکیج مانند بامیلو ولی گارانتی و اطمینان به فروشنده ندارم با قیمت ۱۶۸۰
http://sobhanshop.ir/shop/game-consoles-and-accessory/microsoft-xbox-one/xbox-one-3-games-bundle/

نظرتون چیه؟

Sent from my iPad Air

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام دوستان
من قصد خرید یک کنسول بازی را دارم
طبق تحقیقی که کردم با توجه به اینکه بازیهای حرکتی مد نظرم هست تا اینجا به این نتیجه رسیدم که ایکس باکس وان بخرم.
چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
۱. تو سایتهای خارجی زدن که ماکروسافت در E3 تغییر خاصی در ایکس باکس وان نخواهد داد درسته و نیاز به صبر نیست؟
۲. همان ریجن ۲ خوبه؟ ایا غیر از مساله اداپتور تفاوت دیگری در ریجنها هست؟ شنیدم سفارش خاورمیانه هم هست ایا نشونه ای داره؟ یا ریجن متفاوت داره؟
۳. اکبند بودنشو از کجا بفهمم ایا بسته بندیش نشونه ای داره یا میشه مثل محصولات اپل با سریال بشه چک کرد که دستگاه استفاده شده یا خیر؟
۴. با توجه به اینکه نیازم بازی های حرکتی هست ایا همین پکیجی که سه بازی باندل داره rivals zoo forza بهترین انتخابه؟ کلا بکیجهای دیگه فقط تفاوتش در باندل بازی و کینکت هست یا تفاوت دیگری هم داره؟

۵ ایا هارد ۵۰۰ گیگ کفایت میکنه یا بهتره ۱ ترا بخرم؟
۶. اینهایی که میزنه پکیج اکانت گلد ۱۴ روزه داره به چه دردی میخوره؟
۷. گارانتی کدام معتبر هست و ارزش داره؟ بنیان پرتو الکترونیک یا لادیز و ...
۸. تا الان مواردی که دیدم برای خرید:
بامیلو با یکسال گارانتی لادیز پکیج سه بازیه که در بالا گفتم ۱۸۲۰۰۰۰

http://www.bamilo.com/microsoft-xbox-one-500-gbkinect3-game-1842687.html

دیجی کالا سخت افزار مشابه و باندل فقط rivals قیمت ۱۸۰۹
http://www.digikala.com/Product/DKP-148004/Microsoft-Xbox-One-500GB-Bundle-Game-Console/مجموعه-کنسول-بازي-مايکروسافت-مدل-Xbox-One-ظرفيت-500-گيگابايت
دیجیکالا همین پکیج با هارد ۱ ترا قیمت ۱۹۰۰

صبحان شاپ پکیج مانند بامیلو ولی گارانتی و اطمینان به فروشنده ندارم با قیمت ۱۶۸۰

نظرتون چیه؟

Sent from my iPad Air
سلام
شما یه هفته صبر کن تا E3 تموم بشه و بعد برای خرید اقدام بکن.
و اینکه به جز چندتا عنوان انگشت شمار نه چندان جالب، بازی حسگر حرکتی درست و حسابی نیومده و مایکروسافت هم اونطور که انتظار می رفت، از کینکت پشتیبانی نکرده.
من حدود دو سه هفته پیش یه ایکس باکس باندل کینکت سه بازی خریدم 1600 تومن البته بدون گارانتی.
به جز رایوال اون دو گزینه ی دیگه خیلی جالب نیست، فورزا که بازی کینکتی نیست، اون باغ وحشه هم به دردنخوره.
ریجن دستگاه اهمیت خاصی نداره، ریجن پروفایل مهم هست. فقط مطمئن شو که دستگاه برای سه ماه آخر 2015 به بعد باشه، نشونش جک هدفون 3.5 روی دسته هست.
وقتی میتونی دیتای بازی رو روی هارد اکسترنال یو اس بی 3 نصب کنی، حجم دستگاه اهمیت زیای نداره.
اکانت گلد، به جز امکان آنلاین بازی کردن یک سری امتیازها مثل بازی های رایگان ماهانه و تخفیف و غیره داره.
در نظر داشته باش که بازی های پلی4 خیلی زیادتر و خیلی راحتتر قابل تعویض هست.
از اون دو تا فروشگاه اینترنتی خرید نکن، یه جورایی گرون میفروشن. بچه های معتبر بازارچه اینجا قیمت منصفانه تری دارن.

blue.s5

Registered User
لایک‌ها
21
بالا