برگزیده های پرشین تولز

فکر می کنی چقدر گوشی باز باشی ؟؟ ---- یا چقدر از دنیای تعمیرات و کلاهبرداریهای بازار خبر داری ؟؟؟

g-killer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آدمیزاده دیگه !

یروزی از همه علاقش، از همه عشقش می بُره !

تقصیر کسی نباید انداخت، اما آدمها هم کم دخیل نیستند...

کانال تلگرامی رو راه انداختم تا تجربیات چند سالمو در میون بذارم، و سوالات شما رو جواب بدم !

خوشحال میشم شمارو با کلاه برداری ها و ترفندهای این بازار آشنا کنم !

لینک کانال: https://telegram.me/joinchat/BXFQVT-KvNwrEAW9EvFbjQ

راستی قبل از اومدن هم اینو میتونید بخونید :

سلام...✋

شاید کمی سخت باشه اگر روزی بخوای از علاقت و همه انگیزه هایی که روز اول داشتی توی کارت بگذری و خیلی غمگین به روزهایی که گذشت فکر کنی. فکر کنی که با چه نیتی اومدی و ساعتهای اول رو با چه ذوقی گذروندی. شاید مثل یک قایق سوار میمونه که راهی یک اقیانوس میشه ولی از اقیانوس هیچ دیدی نداره. نمیدونه شاید فردا به ساحل بعدی رسیده و یا شاید کیلومترها زیر اقیانوس جسد بی جونش رو کوسه ها جشن میگیرند...

من یک تعمیرکار موبایل هستم، یعنی بودم...

من یک پسر 20 ساله بودم که با انگیزه بهترین تعمیرکار ایران شدن پا گذاشتم به بازار، خواستم صنعت بسازم و اصلا متحول کنم صنف تعمیرکارها رو. سوادشو هم داشتم یاد می گرفتم و بعد از مدت کمی شدم تعمیرکار حرفه ای موبایل ! اما چه سود...

روز اولی که مجبور شدم کار 10 دقیقه ای خودم رو 3 روزه جلوه بدم و یا اینکه قطعه 5 هزارتومنی خودم رو 100هزارتومن فاکتور کنم فهمیدم قافیه رو باختم... فهمیدم محافظ صفحه رو از روی گوشی ها قیمت میذارند، یعنی برای گوشی 2 میلیونی 100 تومن و همون جنس برای گوشی 500 هزاری 20تومن قیمت داره، فهمیدم قیمت پرت دادن یعنی چی یا سر همکار کلاه گذاشتن چه شکلیه... من بدجور قافیه رو باختم رفیق، بدجور...

القصه !!

من بعد از 9 سال توی این بازار بودن، دیگه خسته ام... خسته ام از هرچی دروغ، از هرچیزی که دوستان من اسمشو میذاشتند زرنگی. اعتراف میکنم نتونستم زرنگ باشم و بزور دو دو تام شد 5تا ! بزور می خواستم کاسبی این شکلی رو هضم کنم اما نشد که نشد...

و اومدم اینجا که شاید رسالتمو انجام بدم...

بازار موبایل یا بهتر بگم بازار آشفته موبایل هر روز پر میشه از دروغهای شاخدار و هفت رنگی های جدید تر...

من اینجام برای اینکه :

1.سوال های شمارو جواب بدم در همه زمینه های موبایل و تبلت

2.از خاطرات عبرت آمیزم حرف بزنم که خیلی حرفها دارم...

3.هشدارها بدم و راهنمایی هایی بکنم در مواجهه با این بازار آشفته.

4. بررسی هایی در زمینه موبایل و فروشندگان موبایل ارائه بدم...

هستم در خدمتتون.

والسلام...

@gooshiz

بالا