برگزیده های پرشین تولز

فروش تیونینگ چیپ دراگون

persianboys85

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
من این چیپ رو حدود 3 ماه پیش خریدم و فقط در حد تست ازش استفاده کردم (حدود 100 کیلومتر رو ماشین بود) و بعدش دیگه ازش استفاده نکردم .
قیمتی که خودم خریدم 95000 تومن بود و اینم لینک سایتی که ازش خریدم که با پست برا خودم 100 تومن تموم شد.
در مورد کارایی هم تو همون لینک توضیحات داده شده و 100% بعده چند روز یا حدود 100 الی 200 کیلومتری که رو ماشین باشه تاثیرش رو می بینید .
قیمتی هم که من برای فروش میذارم 70 تومن هست و هزینه ارسال پست سفارشی هم 5 تومن هست که با خریداره

tuningteam_160820-1300678!1.jpg
tuningteam_160820-1300678!4.jpg

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
نام کاربریش کو؟

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
من مشکلی ندارم /قرار هم نیست مشکل داشته باشم/
یه امتیاز منفی داری بدون نام کاربری هم که گذاشتی
هرخریداری یه نگاه میندازه میره /
همینو بس
حالا شما بگرد دنبال مشکل

persianboys85

Registered User
لایک‌ها
46
اون منفی هم که نتیجه معامله با نیو یوزر بود .
اگه دنبال امتیازم بودم حداقل سه برابر اون عدد الان من تو این سایت وسیله خرید و فروش کردم .

DSC_0089.jpg

persianboys85

Registered User
لایک‌ها
46
داداش دلیل فروش؟
دلیل خاصی نداره و ازش استفاده نمیکنم . اما از نظر سالم بودن و داشتن تاثیر خیالت راحت باشه . من اینو بیشتر برای رفع کپ ماشین گرفتم که روی رفع اون مشکل تاثیری نداشت

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
محض اطلاع این چیپ ایرانیه! و اون سایت مثلا خارجیش هم کلا کار دوستان ایرانیه! و از شاهکارشون هم همینه که هاست رو از سرویس دهنده ایرانی گرفتن! آخر تابلو!
/
با تمام تفاسیر من دوست دارم تستش کنم! آخرش چند؟:p

mg4515

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان.
آقا من هرچه تحقیق کردم نشانه ای از ایرانی بودن سایت dragonchips.us ندیدم. دامین که به نام و مشخصات یک آمریکایی ثبت هست. هاست هم که خارج از ایرانه. میشه ما را هم راهنمایی کنید؟

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
سلام به همه دوستان.
آقا من هرچه تحقیق کردم نشانه ای از ایرانی بودن سایت dragonchips.us ندیدم. دامین که به نام و مشخصات یک آمریکایی ثبت هست. هاست هم که خارج از ایرانه. میشه ما را هم راهنمایی کنید؟
هاستشون از سرویس دهنده ای به نام hostpro هست!
این دی ان اس های سایت چیپ دراگون هست!
NS50.TOPHOST.PRO
و حالا کافیه سایت تاپ هاست رو ببینید!
http://www.tophost.pro/
به همین راحنی:D

behmanesh novin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من این چیپ رو حدود 3 ماه پیش خریدم و فقط در حد تست ازش استفاده کردم (حدود 100 کیلومتر رو ماشین بود) و بعدش دیگه ازش استفاده نکردم .
قیمتی که خودم خریدم 95000 تومن بود و اینم لینک سایتی که ازش خریدم که با پست برا خودم 100 تومن تموم شد.
در مورد کارایی هم تو همون لینک توضیحات داده شده و 100% بعده چند روز یا حدود 100 الی 200 کیلومتری که رو ماشین باشه تاثیرش رو می بینید .
قیمتی هم که من برای فروش میذارم 70 تومن هست و هزینه ارسال پست سفارشی هم 5 تومن هست که با خریداره

سلام - هنوز موجود هست ؟؟

persianboys85

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان هنوز موجوده و قیمتش هم هر قیمتی مد نظر دوستان هست پیشنهاد منطقی بدن .
از لحاظ اصل و فرع بودن هم نمیدونم والا الان همه همینو دارن میفروشن و یوتیوب هم نگاه کنید دقیقاً همین شکلیه و دی ان اس رو من چک کردم اون چیزی که دوستمون گفت نبود
من فقط 2 روز رو ماشینم بوده از روزی که خریدمش و از اون موقع تو پکش هست . تاثیر هم بعده 100 کیلومتر کاملا حس میشه

Last edited:

Lf620 1.6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من میخرم شمارتو بزار حتما خریدارم حتما حتما

1mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان این چیپ توسط بنده خریداری شده و کار واریزی را انجام دادم ومنتظر ارسال از دوست عزیزمون هستم با تشکر.

1mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از دوست خوبمون تشکر میکنم فروشنده قابل اعتماد کالا دستم رسید امیدوارم بخوبی کار کنه.

بالا