برگزیده های پرشین تولز

کمپین حمایت از حیات وحش

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
سلام
میگم حالا که همه نوع دوستای پی تی اینجا جمعن یه فکری هم به حال این پرنده زبون بسته بکنین.طرف یه فلامینگو رو معلوم نیست از کدوم تالابی گرفته اومده تو سایت دیوار گذاشته برای فروش. آگهی فلامینگو روی دیوار
f0ucJ9bT.jpg

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
سلام
میگم حالا که همه نوع دوستای پی تی اینجا جمعن یه فکری هم به حال این پرنده زبون بسته بکنین.طرف یه فلامینگو رو معلوم نیست از کدوم تالابی گرفته اومده تو سایت دیوار گذاشته برای فروش. آگهی فلامینگو روی دیوار
مشاهده پیوست 468048

به چندجا ایمیل میدم ببینم چکار میشه کرد

دوستان هم پیگیری کنن
http://arw.ir/?page_id=4 دیده بان حقوق حیوانات- ایران

yasijiro

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه تیکه چوب به طول 85 سنتیمِـتِـرز بردار یه پارچه ی کهنه ببند بالاش ، نفت بریز روی پارچه و آتشش بزن. میشه مشعل
کاپشن بپوش و کلاه کاسکت بزار سرت
مشعل رو با زوایه ی 45 درجه بگیر دست راستت ، برو جلو
از آتش میترسه حمله نمیکنه
بچه هاشو بردار بده بغلش ، بگو از اینجا ببرشون
198.gif
Who the hell are you people? You are brutal, violent and savage

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
Who the hell are you people? You are brutal, violent and savage
اگر با استاندارد اروپایی قیاسش میکنید حق با شماست
ولی در ایران و در مقایسه با رفتاری که مردم کشور ما با حیوانات دارند، چیزی که من گفتم بسیار مسالمت آمیز و مهربانانه بود
اینجا حیوون زنده رو تو باغ وحش آتیش میزنن! کجای کاری عمو

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
دختره اومده مغازه و می گه آقا ژامبون مرغ خوب دارید؟ که نیم کیلو بدهید؟
فروشنده جواب مثبت می دهد و در حال وزن کردن که دختره پرسید آقا مطمئنی جنسش خوبه؟ اعتماد کنم؟
فروشنده می گوید بله کیفیتش عالیه من خودم از همین محصول برا بچه هام می برم و تو خونه از همین می خوریم
بعد رو کرده به خانم و می گه 700 گرم شد همینو بدهم؟
دختره گفت نه همون 500 گرم رو بده- برا سگم می خواهم زیاد بخوره چاق می شه!!!!

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
از نیمه آبان ماه سال گذشته که خبر خودداری دامدار لرستانی در شلیک به پلنگی که گله‌اش را دریده و ضرر و زیان زیادی به وی آورده بود مخابره شد، تا روز گذشته که چک خسارت وارد آمده به وی در بوروکراسی سازمان محیط زیست صادر شد، اینقدر اخبار مرتبط با پلنگ کشی مخابره شد که بتوانیم پی به ارزش اقدام این دوست دار محیط زیست ببریم اما این پایان حکایت نبود.

روز گذشته زمانی که «نوروز حیدری» در اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان حضور یافت تا چک معادل قیمت 44 دام تلف شده‌اش را دریافت کند، همه چیز برای ختم به خیر شدن ماجرا فراهم بود اما نوروز خسارت را نپذیرفت و به ازایش خواسته‌ای مطرح کرد که جز اثبات دوباره بزرگی اش، نام دیگری نمی‌توان بر آن نهاد.

او تصمیم گرفته بود تا مبلغ خسارتش را برای احداث پاسگاه محیط بانی در منطقه زادگاهش واگذار کند و چنین کرد، در حالی خودش به آن مبلغ احتیاج مبرمی داشت و می‌توانست آن را صرف بهبود دام داری خود کند.

Last edited:

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

علی۹۵

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دیروز از بالای راه پلمون صدای بچه گربه میومد اونجا هم یکم اغال زیاده((کارتون) هر چی گشتم نبود می خوساتم برگردم دیدم بازم صدا اومد رفتم خوب گشتم دیدم گربه ی نامرد رفته تو کارتون اسپیکر 4 تا بچه گذاشته سر کارتون هم داده بود طرف دیوار!!!
برداشتمش گذاشتمش تو حیاط شب که رفتم دیدم ننشون اومده و از دیشب تا حالا همونجا خوابیده!
به تظر شوما کی میره؟
نمیشه نزدیک گربه هم بشی!
بیش از حد که نزدیک میشم صداش در میاد میخاد حمله کنه فک کنم الان از سگ هار هم هار تر باشه!!:D
چیکارش کنم؟
zg3gtz4jldyf6f016by.jpg
خو برادر من یکی بیاد از خونت زا براهت کنه تو بدتر از اون گربه رفتار میکنی!!!!میذاشتی زندگیشو میکرد.خودش کم کم جمع میکرد میرفت.حیوونکی گناه داره.بیچاره الان مونده بی خونه با چنتا عئله نون خور چیکار کنه.اونم نوزاد

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان من 28 سالمه
و بیکارم
خیلی دوست دارم شغلم مرتبط با حیوانات باشه , راهی میشناسید بتونم همچین شغلی پیدا کنم؟
حالا شغل هایی که مربوط به حیوانات بشه چه محیط بانی و جنگل بانی - فروشگاه ها پت شاپی - نگهبان مراکز در پاکرها ملی و ................

setyia6621

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
زایمان طبیعی حیوانات در طبیعت چجوری انجام میشه!!
شاید براتون جالب باشه که حیوانات چجوری وضع حمل میکنن؟انسان ها در موقع زایمان طبیعی بیمارستان ،استراحت ،دکتر ،....اگه کنجاوید بدونید حیون ها چجوری وضع حمل میکنن این ویدئو رو حتما ببینید.
زایمان طبیعی حیوانات

alone_musketeer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دیروز از بالای راه پلمون صدای بچه گربه میومد اونجا هم یکم اغال زیاده((کارتون) هر چی گشتم نبود می خوساتم برگردم دیدم بازم صدا اومد رفتم خوب گشتم دیدم گربه ی نامرد رفته تو کارتون اسپیکر 4 تا بچه گذاشته سر کارتون هم داده بود طرف دیوار!!!
برداشتمش گذاشتمش تو حیاط شب که رفتم دیدم ننشون اومده و از دیشب تا حالا همونجا خوابیده!
به تظر شوما کی میره؟
نمیشه نزدیک گربه هم بشی!
بیش از حد که نزدیک میشم صداش در میاد میخاد حمله کنه فک کنم الان از سگ هار هم هار تر باشه!!:D
چیکارش کنم؟
zg3gtz4jldyf6f016by.jpg
سلام دوست عزیز گربه و هر حیوان دیگه ای ذاتش همینه شما نباید به حریمشون وارد بشید اگر هم میخواید بهشون غذا بدید اون رو داخل یک ظرف قرار بدبد و بذارید نزدیکشون و خودتون هم برید تا با آرامش بخورن

abc2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
166
دلم شکسته هیچ کس نیست کنارم باهاش حرف بزنم . کسی هم تو این دنیا ندارم . دارم برای خودم اینجا مینویسم
دوساله به یک سگ غذا میدم چند وقت پیش چندتا توله زایید . امروز جسد مادرو دیدم .
شهرداری **** مقدس اومده و مادر سگا رو کشته . این سگ مظلوم که می نشست گوشه خیابون و با هیچ کسیم کاری نداشت .
چرا کشتینش؟ چی کار کرده بود؟ جرمش چی بود ؟ این همه دزد تو این کشور که با اسلام و نماز و ولایت همه چیو خوردن و بردن . این زبون بسته چه گناهی کرده بود؟ توله هاش دورش جمعن الان . من چه خاکی تو سرم کنم الان ؟ چجور شیرشون بدم ؟ بی شرفا خدایی نیست که اگه بود شما اشغالای بی همه چیز الان نبودین . حاضرم تک تک تونو با دستام بکشم . لعنت به این سرزمین نفرین شده.
حالم خرابه خیلی

behnamkkk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به تظر شوما کی میره؟
نمیشه نزدیک گربه هم بشی!
چیکارش کنم؟
zg3gtz4jldyf6f016by.jpg
یکم غذا واسش بزار اونجایی که می خوای بره و برگردد . همین
اجاره ماشین عروس
car rental iran

بالا