برگزیده های پرشین تولز

خرید Xbox one

renegad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان گرامی
دنبال خرید Xbox one هستم، دوستانی که تمایل به فروش کنسول خودشون دارن من در خدمتم.ترجیحا تهران و به صورت حضوری
با تشکر از شما

renegad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام مجدد
همچنان خریدار کنسول Xbox one هستم!!
اگر کسی از دوستان قصد فروش داشت من در خدمتم

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز
فکر نکنم کسی حاضر بشه کنسولش رو بفروشه چون از اونجایی بازی ها کرک نشدن مجبوره برای کنسولش بازی اصل بخره اگرم بخواب بفروشه مجبوره بازی هاش رو هم بفروشه
اگر به دنبال قیمت پایین کنسول هستید به اینجا مراجعه کنیدhttp://forum.persiantools.com/threa...-پایینترین-قیمت-در-سراسر-ایران.538384/page-10

renegad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز
فکر نکنم کسی حاضر بشه کنسولش رو بفروشه چون از اونجایی بازی ها کرک نشدن مجبوره برای کنسولش بازی اصل بخره اگرم بخواب بفروشه مجبوره بازی هاش رو هم بفروشه
اگر به دنبال قیمت پایین کنسول هستید به اینجا مراجعه کنیدhttp://forum.persiantools.com/threads/واردات-و-فروش-wii-u-playstation-4-xbox-one-titan-fall-pack-پایینترین-قیمت-در-سراسر-ایران.538384/page-10

با سلام
خیلی ممنون که پاسخ دادید،دقیقا حق با شماست متاسفانه 2و3 بار تا پای معامله هم رفتیم حتی تو یه مورد پول رو هم واریز کردم(البته بنده خدا پول رو پس داد) ولی دوستان ما رو پیچوندن!!

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
راستی یکم بین PS4 , XBOX تحقیق و برسی کنید کاری به امتیازات و فروش هر کدام در ایران نداشته باشید
ولی اگه صرفا برای گیم میخواید PS4 بهتره منم اوایل میخواستم XBOX بگیرم که نظرم عوض شد 2ماه دیگه به احتمال خیلی زیاد PS4 میگیرم کلی گفتم که بعدا پشیمون نشید !:)

جنس دست دو دردسرش خیلی زیاده اگه بعد خرید یه اتفاقی براش به افته برای آدم شر می شه کسی که اهل گیم و بازی هست می ره اصل می گیره خیال خودشو راحت می کنه

renegad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی یکم بین PS4 , XBOX تحقیق و برسی کنید کاری به امتیازات و فروش هر کدام در ایران نداشته باشید
ولی اگه صرفا برای گیم میخواید PS4 بهتره منم اوایل میخواستم XBOX بگیرم که نظرم عوض شد 2ماه دیگه به احتمال خیلی زیاد PS4 میگیرم کلی گفتم که بعدا پشیمون نشید !:)

جنس دست دو دردسرش خیلی زیاده اگه بعد خرید یه اتفاقی براش به افته برای آدم شر می شه کسی که اهل گیم و بازی هست می ره اصل می گیره خیال خودشو راحت می کنه

والا من خودم PS 4 دارم،یک ماهی میشه دنبال Xbox one هستم
به قول شما جنس آک قطعا خیلی بهتره و منطق حکم میکنه تو این جور موارد جنس نو بخریم ولی با خودم گفتم از نظر مالی خیلی ضرر نکنم شاید کنسول دسته دو تمیز با قیمت پایین تر گیرم بیاد

Alone.Man

Registered User
لایک‌ها
46
یکی دارم دست دو در حد آک،۱۵۵۰
بدون بازی

بالا