برگزیده های پرشین تولز

از شر یکی تو یاهو میخوام راحت بشم چه کنم ؟؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
ما ایدیمونه به یکی دادیم که نباید میدادیم
حالا دیگه نمیخوام باهام بچته ضمن اینکه نمیتونم بهش مستقیم بگم دیگه نمیخوام بچتم باهات الان باید چیکار کنم ؟

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
توی یاهو بلاکش کن :) اصلا هم نمی فهمه. فکر می کنه دیگه نیومدی یاهو. از کجا هم توی اون تولبار بالای صفحه چت بگردی گزینه Block رو پیدا می کنی.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
همینطور می تونی فقط برای اون شخص Invisible بشی که روی پروفایلش کیک کنی بازم این گزینه رو داره. اما بلاکش کن که دیگه راحت باشی. پیام هاش هم نیاد :)

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
همینطور می تونی فقط برای اون شخص Invisible بشی که روی پروفایلش کیک کنی بازم این گزینه رو داره. اما بلاکش کن که دیگه راحت باشی. پیام هاش هم نیاد :)
منظورت Invisible بیام طرف نفهمه ان هستم ؟ اینطور بدرد نمیخوره کار رو زندگی داریم میخایم دوستان بدونن ان هستیم :D
بلاک منظورت ایگنوره ؟ اگه اره چت رو که باز میکنم گزینه ایگنور غیر فعاله نوشتش خاکستریه o_O هیچ ری اکشنی تداره ؟!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
منظورت Invisible بیام طرف نفهمه ان هستم ؟ اینطور بدرد نمیخوره کار رو زندگی داریم میخایم دوستان بدونن ان هستیم :D
بلاک منظورت ایگنوره ؟ اگه اره چت رو که باز میکنم گزینه ایگنور غیر فعاله نوشتش خاکستریه o_O هیچ ری اکشنی تداره ؟!
برای فعال شدن گزینه ignore باید آیدی اون فرد رو اول Delet کنین و تا وقتی جزو لیست دوستانتون هست نمیشه ایگنورش کرد. وقتی خواستین delet کنین اون تیک حذف از آدرس بوک رو نزنید تا توی آدرس بوک بمونه. بعد وقتی آیدیش رفت تو آدرس بوک اونوقت تو قسمت action و بعد contact options گزینه ignore فعال میشه.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
برای فعال شدن گزینه ignore باید آیدی اون فرد رو اول Delet کنین و تا وقتی جزو لیست دوستانتون هست نمیشه ایگنورش کرد. وقتی خواستین delet کنین اون تیک حذف از آدرس بوک رو نزنید تا توی آدرس بوک بمونه. بعد وقتی آیدیش رفت تو آدرس بوک اونوقت تو قسمت action و بعد contact options گزینه ignore فعال میشه.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
ممنون
بعد طرف نمیفهمه ایگنورش کردم ؟ اخه نمیخوام بفهمه یه سوال دیگه اگه ایگنورش کردم تو ادد لیست طرف وقتی من آن میشم چراغم براش خاموشه دیگه اره ؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
ممنون
بعد طرف نمیفهمه ایگنورش کردم ؟ اخه نمیخوام بفهمه یه سوال دیگه اگه ایگنورش کردم تو ادد لیست طرف وقتی من آن میشم چراغم براش خاموشه دیگه اره ؟
والا من خیلی وقته از آیدی یاهو استفاده نمیکنم. برای جواب سوالتون یک راه حل خیلی ساده هست. همین الان آیدی من رو ادد کنید و همین کارها رو تو چت امتحان کنیم تا نتیجش مشخص بشه. آیدی رو واستون پخ میکنم.

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
اول از اد لیست ات پاکش کن و بعد اینگور کن
برای همیشه آفلاین نشون داده میشی

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
کلیک راست کن روی یوزر مورد نظر و بر روی گزینه
stealth setting
کلیک کن,سپس بر روی گزینه :
appear permanently offline to (username)
کلیک کن تا همیشه فقط برای اون شخص آفلاین دیده بشی . . .

بالا