برگزیده های پرشین تولز

با این وضع اینترنت ایران میشه آنلاین FPS بازی کرد؟

mohammad1091

Registered User
لایک‌ها
15
سلام خدمت همه اساتید گیمر.
مدتیه میخوام یه CD-Key بخرم و بشینم بتلفیلد 4 آنلاین بزنم. ولی میترسم بدلیل پینگ نا مناسب نتونم درست بازی کنم.
کسی هست الان انلاین بازی کنه؟
قبلا با game ranger و 4D1 کال میزدم که سرورشون داون شد. البته game ranger هست هنوز ولی punk buster دیگه از کال 4 پشتیبانی نمیکنه.
من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم.
ممنون میشم راهنمایی کنین.
از کجا بفهمم پینگم با سرورای origin حدودا چنده؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
حقیقت اینه که من خیلی درگیر بازی های آنلاین نیستم ولی یه اطلاعاتی دارم.

تا اونجایی که می دونم بازی ها هم مثل وب سایت ها توسط یه سرور، حالا فیزیکی یا مجازی، باید میزبانی بشه، که اگر داخل کشور باشه، قاعدتا پینگ شما هم نسبت به اون سرور پایین هست.
شما میتونین آیپی سرور مورد نظرتون رو از این سایت پیدا کنین و داخل command prompt پینگ کنین. درسته نتیجه دقیق نیست و بسته به سرویس و عوامل دیگه این پینگ تایم ثابت نیست، اما میشه رقم تقریبی رو به دست آورد.
شما الان هم می تونین با استفاده از برنامه ی Xfire، مدرن 1 رو آنلاین بازی کنین بدون نیاز به هیچ سی دی کی و نسخه ی اوریج. فقط کافیه داخل وبسایت xfire ثبت نام کنین و آخرین پچ مدرن 1 رو نصب کنین.
فکر می کنم پینگ تایمتون نسبت به سرور های ایرانی دو رقمی باشه.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
حقیقت اینه من خیلی مدرن 1 رو آنلاین بازی نکردم، بیشتر کال 2 رو با اون اسلحه هاش به خاطر جنبه ی فان قضیه بازی می کنم، فکر می کنم صرف نظر از پانک باستر، که باید فعال باشه تا بتونی به اکثر سرورها کانکت بشی، بیشتر سرور های معتبر همیشه یکی دو تا ادمین آنلاین دارن که به محض اینکه کسی چیت بزنه، واسه یکی دو ساعت می فرستنش مرخصی.
هر چند بیشتر ادمین های سرورهای انگشت شمار ایرانی خیلی اخلاق درست حسابی ندارن.
برام چند بار اتفاق افتاده که تو سرورهای مجارستان یا آلمان، بقیه ی گیمرها به خاطر پینگ تایمم بهم گیر میدادن و می گفتن از سرور بکش بیرون ولی ادمین می خوابوندشون:D

بالا