برگزیده های پرشین تولز

ملزومات دریافت آپدیت وینفون 8.1 Preview for Developers

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
ملزومات دریافت آپدیت وینفون 8.1 Preview for Developers
هفته گذشته مایکروسافت به صورت رسمی آپدیت ویندوزفون 8.1 رو رونمایی کرد

Preview for Developers چیست ؟؟

این حرکت رو مایکروسافت از سال 2012 همزمان با رونمایی از ویندوزفون 8 شروع کرد و برای دریافت آپدیت های مایکروسافت زودتر از موعد اپراتورها و برند های مختلف که به صورت پیش نمایشی از آپدیت رسمی هستش شروع کرد

این پیش نمایش ها تنها لازمه ای که داره اینه که یه گوشی ویندوزفونی از سری 8 داشته باشین و اولین بار برای آپدیت سوم یعنی GDR3 در دسترس قرار گرفت

21823657565022994861.jpg

آیا این در گوشی من قابل استفاده هستش ؟

بله تمامی گوشی ها و تمامی برند ها از نوکیا و اچ تی سی تا سامسونگ و هواوی قابلیت دریافت این آپدیت رو دارن و جای هیج نگرانی نیست

آیا این یک نوع هک هستش یا به گوشیم آسیبی میرسونه ؟؟

خیر این کار نه هک هستش نه جیلبریک نه به گوشی شما آسیبی میرسونه ! این آپدیت به صورت رسمی از طرف مایکروسافت منتشر میشه و تا حالا هم مشکلی گزارش نشده !

آیا چیزی از گوشیم پاک میشه یا گارانتیش باطل میشه؟

خیر مثل آپدیت های رسمی این آپدیت هیچ گونه برنامه بازی یا اطلاعات شخصی و حتی تنظیمات رو از گوشی شما پاک نمیکنه و همچنین کاری به گارانتی مخصوصآ گوشی های تحت اپراتور نداره

فرق بین این آپدیت با آپدیتی که بعد به صورت رسمی منتشر میشه چیه ؟

آپدیت که از طرف شرکت سازنده منتشر میشه عبارته از یک آپدیت برای سیتم عامل یا همون OS و یک آپدیت هم برای فریمویور firmware که از طرف شرکت های سازنده و اپراتور ها هستش ! شما با دریافت این پیش نمایش تقریبآ میشه گفت بخش عظیمی از آپدیت OS مایکروسافت رو دریافت میکنین و با اومدن آپدیت نهایی هم این پیشنمایش کامل میشه و آپدیت فریمویور هم دریافت خواهید کرد به صورت کامل پس نگران چیزی نباشین !

نحوه ثبت نام رایگان برای دریافت پیش

اگه شما یه دولوپر نیستین جای هیچ نگرانی نیست فقط با مراجعه به سایت appstudio.windowsphone.com و sign in کردین با ایمیل مایکروسافت خودتون در سایت ثبت نام کنین !

حالا تنها چیزی که نیاز دارین اینه که آخرین آپدیت مایکروسافت یعنی GDR3 رو دریافت کرده باشین !

سپس برنامه Preview for Developers رو از استور دریافت کنین !

اطلاعات
info.png
http://www.windowsphone.com/en-us/st...c-038393741e96

برنامه رو اجرا کنین و ایمیل ثبت نام شده رو وارد کنین و Enable Preview for Developers رو تو برنامه فعال کنین

خب همه مراحل انجام شد و تنها میمونه انتشار پیش نمایش که بعد از اون شما میتونین از طریق Settings > Phone Update > Check for updates دریافت کنین !

Via WPC BY MOEIN

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
من ثبت نام دولاپر کردم.نرم افزارشم نصب کردم.الانم یه آپدیت اومد که از دانلود تا نصبش ۲۵ دقیقه طول کشید تقریبا
اما تغییری ندیدم!
چی بود این آپدیته؟؟

Sent from my Nokia lumia 820 italy_232 using Tapatalk

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
هنوز آپدیت در دسترس نیست.شما آپدیت های آخری رو گرفتی .قسمتهای مختلف تنظیمات و سیستمی رو آپدیت کردند برای آماده شدن دریافت 8.1
این ها رو چند وقت پیش من گرفتم.الان برای من میزنه گوشیم آپدیت هست.

Microsoft Blog Confirms WP 8.1 Developer Preview Coming Today! #GetHype

image_thumb49.png

مایکروسافت 100 درصد تایید کرد امروز آپدیت میاد و پیشنهاد کرده هر 5 دقیقه یه بار چک آپدیت رو فشار دهید

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
هنوز آپدیت در دسترس نیست.شما آپدیت های آخری رو گرفتی .قسمتهای مختلف تنظیمات و سیستمی رو آپدیت کردند برای آماده شدن دریافت 8.1
این ها رو چند وقت پیش من گرفتم.الان برای من میزنه گوشیم آپدیت هست.

Microsoft Blog Confirms WP 8.1 Developer Preview Coming Today! #GetHype

image_thumb49.png

مایکروسافت 100 درصد تایید کرد امروز آپدیت میاد و پیشنهاد کرده هر 5 دقیقه یه بار چک آپدیت رو فشار دهید
دق مرگمون کرد خدایی :-D
رام من ایتالیاس،برای همه رام ها تو یک زمان میاد ؟
شما زمان دقیق رو اطلاع نداری؟

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
دق مرگمون کرد خدایی :-D
رام من ایتالیاس،برای همه رام ها تو یک زمان میاد ؟
شما زمان دقیق رو اطلاع نداری؟

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk
این نسخه پیش نمایش هست و فرقی به حال رام ها ندارد. برای همه در دسترس خواهد بود. البته تا آخر امشب.
زمان دقیقش امروز هست.ولی برای ما که ایران هستیم و هر گوشی احتمال داره کمی ساعتش متفاوت باشه :)

اینجا هم سر بزنید :)
http://forum.persiantools.com/threads/کلوپ-گوشی-نوکیا-لومیا-nokia-lumia-820.524239/

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
کشور . زبان رو روی usa قرار بدید تا کورتانا رو هم دریافت کنید.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
٨.١ واقعا عالي شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا