برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید تبلت تا 300 تومان - تجربه خرید مدلهای معرفی شده

mili.rekava

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان میخوام برای برادرم یه تبلت تا سقف 300 تومان خریدرای کنم که با این قیمت مشخصه باید به فکر تبلت های چینی باشم... البته بنده بهش پیشنهاد دادم با این قیمت گوشی خریداری کنه اما حرف گوش نمیکنه :general107:
کلا داداشم زیاد از تبلت و اینجور چیزا اطلاعی نداره پس زیاد مهم نیست که کیفیت صفحه نمایش یا امثال اون دلچسب نباشه، بیشتر تبلت رو برای بازی و درصوت امکان ارسال و دریافت sms میخواد:general208:
امکاناتی که مورد انتظاره از تبلت ایناست:
درصورت امکان سیمکارت خور باشه
otg پشتیبانی کنه
دوربین داشته باشه
امکانات ارتباطی مثل بلوتوث داشته باشه
ترجیحا رم تبلت 1 باشه (کلا سخت افزار مناسب باشه برای بازی)

خودم دوسه مدل پیدا کردم ، دوستانی هم که این تبلتها رو داشتن و یا کلا از این برند ها تبلت داشتن نظرشون رو بگن چطوره؟ ازیناس که مثل پیرکاردین بعد یه مدت سیم میذاری هنگ میکنه ؛ یا نه!

1. حایر پد 712 .. لینک تبلت از دیجی کالا که البته سیمکارت خور نیست اما سخت افزار نسبتا قابل قبولی داره
2. تبلت های هات پد چطوره؟ یکی از دوستان مدل h920 رو بهم پیشنهاد داد اما هرچقد میگردم تو نت پیدا نمیکنم!!! نمیدونم درست گفته مدلو یا نه
3. یه تبلت ztc هم هست که اصلن از برندش اطلاعی ندارم و بهم پیشنهادش دادن، لینک معرفی تبلت که البته رم این تبلت 512 هست
دوستان اگر این مدل هارو داشتید و یا کلا از این سه برند تبلت داشتید یا دارید، خوشحال میشم تجربتون رو با بنده به اشتراک بذارید:general601:

درضمن باتوجه به توضیحات اگر مدل دیگه میشناسید خواهش میکنم معرفی کنید;););)
سپاس:)

Last edited:

new word

Registered User
لایک‌ها
66
سلام داداش
توی این رنج قیمت که پیشنهاد دادی تبلت خوبی اونم سیم کارت خور گیرت نمیاد بهت توصیه می کنم از برند های غیر معروف هم چیزی نخری چونکه مشاهده شد در کوتاه مدت خرابی داشتن
اما توی قیمتی که عرض کردید یه نمونه از تبلت از کمپانی acer به نامAcer-Iconia-B1-16GB

Tablet-Acer-Iconia-B1-16GB8d8f81.jpg

با قیمت 369 وجود داره از مشخص های این تبلت میشه
به پردازنده های دو هسته ای اون یعنی Mediatek MT8317T Dual-Core Cortex-A9 اشاره کرد
همچنین صفحه نمایش 7 اینچی با فناوری TFT LED-backlit LCD
اشاره کرد که واقعا تبلتی با این قیمت بسیار گزینه ایی ایده آل میرسه
البته مدل سیم کارت خوره این تبلت با نام acer Iconia B1-711 هست که یه 100 تومنی از مدل بالایی گرون تره

اما یه پیشنهاد دیگه دارم و اون اینکه با صرف 100 تومن هزینه ی بیشتر تبلت فوق العاده ی
asus memo pad HD 7-me173x

Tablet-Asus-Memo-Pad%20HD%207-ME173X-8GB0a788b.jpg

تهیه کنید
این تبلت از سری پردازنده های 4 هسته ایی MT8125 Chipset Quad-Core Cortex-A7 بهره میبره
و صفحه ی نمایش 7 اینچی با پنل IPS و تراکم پیکسلی 216 مجهز است که در رنج قیمت 435 هزارتومن(شایدم کمتر ) عالی هست
و جالبه بدونید که قابلیت پخش انواع بازی و فیلم های HD رو هم دارد
اما ظاهرا کابل otg رو ساپورت نمی کنه
نکته ی مهم تر اینکه شارژدهی این تبلت فوق العاد است

به نظر من اگه میخواهید توی همون رنج 300 تومن هزینه کنید مدل ایسر بهترین گزینه برای شماست : )

بالا