برگزیده های پرشین تولز

400/000/000 میلیون تومان پول بصورت ناگهانی و هدیه بدستم رسیده ، باهاش چی کار کنم؟ پیشنهاد بدید لطفا

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
چقدر به صورت خودجوش از من دعوت به عمل اومده بود :D

با 400 میلیون یکی از پرسودترین و کم ریسک ترین کارها واردات ماشینه

مگه با 400 میلیون میشه تو کار واردات ماشین شد ؟ میخوای سرمایه سرکاری استارتر به طور ناگهانی بپره !

پ ن :افتک خیلی طرفدار داری ... خب کم کم تاپیک بسته میشه و دوباره افتک بن میشود !

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
به نظر من یه چیزی هم بذار رو اون 400 میلیون هدیه رو عوض بده به خود طرف . . . شماها اینطوری بهم دیگه هدیه میدین ؟

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
مگه با 400 میلیون میشه تو کار واردات ماشین شد ؟ میخوای سرمایه سرکاری استارتر به طور ناگهانی بپره !

پ ن :افتک خیلی طرفدار داری ... خب کم کم تاپیک بسته میشه و دوباره افتک بن میشود !

بله. سرمایه مناسب برای واردات ماشین آدمهای عادی در همین حده. بین 300 تا 800 میلیون. بیشتر از این جلب توجه میکنه. نمیپره . ریسکش در حد صفره

پ.ن: دوستان لطف دارن ، البته تهرانیها همشون طرفدار دارن :D

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
برین تو پول بره ... این چرک کف دست را

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
به نظر من یه چیزی هم بذار رو اون 400 میلیون هدیه رو عوض بده به خود طرف . . . شماها اینطوری بهم دیگه هدیه میدین ؟

احسنت. روایت هست که هدیه را با هدیه احسن پاسخ بدید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

همین الان 400 میلیون تومان پول بصورت ناگهانی و اتفاقی بصورت یک هدیه البته کاملا حلال بدستم رسید.که خنده را بار دیگر بر لبانم نشاند :) خیلی فکرکردم تا ببینم چی کارش کنم چون خیلی اتفاقی بدستم رسید ! و تصمیم گرفتم پس از مدت ها بار دیگر به پرشین تولز بیام و با دوستان مشورت کنم و بهترین راه رو برگزینم ! حالا دوستان لطف کنند پیشنهاد بدند که با این 400 میلیون چی کار کنم؟ چی کار میشه کرد؟

باتشکر

به نظر من برو با این پول دنبال خرید یک آپارتمان باش :) ندادن اجاره توی زندگی خیلی به آدم کمک میکنه و جلو میندازه آدمو.
به نظر من برای خودت آپارتمان ، یا خونه (تو بعضی از مناطق میشه) بخر ، حتی اگه میتونی و درامدی داری قرض و وام هم بگیر بذار روی این پول در صورت لزوم.
ارزش داره این کار ، اجاره نمیدی یا اگه الان جایی ساکنی میتونی اجاره بگیری.
پیروز باشی

porjectone

Registered User
لایک‌ها
67
من نمیدونم این وسط چرا منو بن کردند
افتک اون یارو که از تو بدش میومد ، دیگه ازت بدش نمیاد / گیر داده به من!!!

محمد ملکی سابق

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
من نمیدونم این وسط چرا منو بن کردند
افتک اون یارو که از تو بدش میومد ، دیگه ازت بدش نمیاد / گیر داده به من!!!

محمد ملکی سابق
این دفعه تو قربانی شدی
من که اگه بن بشم دیگه پی تی نمیام

sr.rezaei65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ایشالا به هر کاری میزنی برات خیر و برکت داشته باشه.
خدا هم به ما از این شانسا بده :)
دیشب مالیدم به یه 206 اس دی هیچیشم نشد،طرف کارخونه سنگبری داره اول صبح پیغام داده خرجش 50 تومنه اینم شماره کارتم:general406:

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868

من اگه جای شما بودم همه ی 400 میلیون تبدیل میکردم به سکه های 50 تومنی بعدش آقا شیرجه میزدم توشون شنا میکردم حالشو میبردم .
:general406:

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
اه شماها تو چه فکری هستین؟الان استارتر داره با پولش تو جزایر بورا بورا خوش میگذرونه:general304: ،شما دارین برا پولش تصمیم میگیرین:general710:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
اه شماها تو چه فکری هستین؟الان استارتر داره با پولش تو جزایر بورا بورا خوش میگذرونه:general304: ،شما دارین برا پولش تصمیم میگیرین:general710:
دکتر پرواربندی گوسفندتون چی شد؟

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
دکتر پرواربندی گوسفندتون چی شد؟
سلام تو نیمه راه موندم عذر میخوام ولی لامصب قیمت گوسفند اونقدر پایین بالا میکنه که آدم همینطور مبهوت میمونه ریسکش خیلی بالاست پارسال قیمت ثابت بود و در حد 100 تومن اینور اونور میشد الان در حد 1000-1500 تومن،از طرف دیگه گاو از 14 تومن اومده رو 7 تومن ثابت شده یعنی احتمال داره این بلا سر گوسفند هم بیاد واسه اینه که جاو مکان حاضره و منتظر ثبات قیمت هستم برادر گل،الان وضع جوریه که نمیشه بی گدار به آب زد درسته که باید ریسک کرد ولی به اندازه لازم نه زیاد
ممنون که پی گیر هستین

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام تو نیمه راه موندم عذر میخوام ولی لامصب قیمت گوسفند اونقدر پایین بالا میکنه که آدم همینطور مبهوت میمونه ریسکش خیلی بالاست پارسال قیمت ثابت بود و در حد 100 تومن اینور اونور میشد الان در حد 1000-1500 تومن،از طرف دیگه گاو از 14 تومن اومده رو 7 تومن ثابت شده یعنی احتمال داره این بلا سر گوسفند هم بیاد واسه اینه که جاو مکان حاضره و منتظر ثبات قیمت هستم برادر گل،الان وضع جوریه که نمیشه بی گدار به آب زد درسته که باید ریسک کرد ولی به اندازه لازم نه زیاد
ممنون که پی گیر هستین
گوشت گوسفند ارزشش از گوشت گاو بیشتره و خیلی تقاضا داره مطمنا گرون خواهد شد ولی ارزان خیر اونم فقط به خاطر بازار تقاضای بیشتر این جیوون استفاده هایی که از گوسفند میشه خیلی کم تر از گاو میشه شما چون ارومیه هستین بیشترین سودتون هم از فروش پنیرش هست (لیقوان) که ماشالله گرونه

بالا