برگزیده های پرشین تولز

اصلاع صورت؛ تیغ یا ماشین؛ چپه تراش؛ معمولی

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
@♣ACE
برای اکثر افراد همینجوریه که گفتید. اما اگه میخواد بدون مشکل بلند بذارید، باید حدود 3 هفته صبر کنید تا اندازه موها به حد مشخصی برسه. بعد از اون اصلا خارش نخواهید داشت و موها در پوست فرو نمیرند.

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
@am2wi3
از آرایشگاهها بپرس بهت میگن.

تیغه موزر همه جا گیر میاد و میتونید خودتون بخرید و تعویض کنید. (قبل از باز کردن موزر ازش عکس بگیرید تا یه وقتی موقع سرهم کردنش، به جای موزر وسیله دیگه ای درست نشه!)

برای روغن هم، از داروخانه پارافین مایع بهداشتی تهیه کنید و کمی روی تیغه ها بزنید.

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
بهترین وسیله ،ماشین صورت تراشی فیلیپس ساخت کشور دوست و همسایه چین است

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
پستت ماله 2013 هست اما
منم دقیقا مثل خودتم اگه یه هقته ریشامو نزنم تا حد مرگ دیوونه میشم یه حالت کلافه شدن خیلی زیاد تازه افسردگی هم میاد سراغم اصن یه وضی
البته تا الان نشده یه هفته ریش بزارم چون دیوونه میشم خیلی طول کشیده باشه 5 روز
داداش میدونی چیه !! به نظرم از اندازه معمولی خیلی ضخیم تره.. من با مال پدرم مقایسه میکنم اصلن به این ضخامت نیست با این که حتی تراکم ریشش بیشتره
اتفاقن منم احساس خیلی بدی دارم 5 6 روز بیشتر میشه .. باور نمیکنی حتی رو خابمم تاثیر داره.. همش احساس میکنم یه چیز اضافه به صورتم آویزونه تمرکز هیچ کاری ندارم
بعضی وقتا میگم من مث رابینسون کروزه بشم .. همون 2 هفته اول خودکشی میکنم از درد ریش

ali.ahvaz

Registered User
لایک‌ها
63
من الان از تیغ استفاده میکنم با کف ریش بعدشم افترشیو
میخوام ماشین اصلاح بخرم
چه مدلی بگیرم که قشنگ و صاف صورتمو اصلاح کنه ؟؟
اینم بگم مصرفم زیاده !! هفته ای 2-3 بار
چیزی نباشه که سریع خراب بشه

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
من الان از تیغ استفاده میکنم با کف ریش بعدشم افترشیو
میخوام ماشین اصلاح بخرم
چه مدلی بگیرم که قشنگ و صاف صورتمو اصلاح کنه ؟؟
اینم بگم مصرفم زیاده !! هفته ای 2-3 بار
چیزی نباشه که سریع خراب بشه
درود،

من روزی 2 بار صورتم رو میزنم. ب جز جمعه. هزینه ی تیغ بالا بود. ی ریش تراش فیلیپس سه تیغ معمولی برقی گرفتم کارکرده 20 تومن از همین پی تی. خط گیر هم داره. الان بیشتر از یکسال هست ک راحت شدم. چپه چپه نمیکنه ولی دوبار در روز جواب میده و خوب صاف میکنه.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
پستت ماله 2013 هست اما
منم دقیقا مثل خودتم اگه یه هقته ریشامو نزنم تا حد مرگ دیوونه میشم یه حالت کلافه شدن خیلی زیاد تازه افسردگی هم میاد سراغم اصن یه وضی
البته تا الان نشده یه هفته ریش بزارم چون دیوونه میشم خیلی طول کشیده باشه 5 روز
درود،

من 25 تا 30 ساعت، نهایت زمانی بوده ک تونستم دووم بیارم تا با تیغ کهنه و یا هر چیزی ک دم دستم بوده تراشیدم رفته. البته ی کار اداری داشتم ده سال پیش. 6 ماه نزده بودم. شده بودم فیدل کاسترو.

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام دوستان و یاران گرامی
الان سبک زندگی من طوری شده که مجبورم ته ریش بذارم (خدمت مقدس در مکانی مقدس). لطفاً یه ماشین ریش تراش خوب و به درد بخور که بشه باهاش ته ریش گذاشت معرفی کنید.
مرسی

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
فقط ژيلت schick ساخت بلاد دوست و همسايه عمريكاي جهان خار

Sent from my iPad using Tapatalk HD

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام دوستان و یاران گرامی
الان سبک زندگی من طوری شده که مجبورم ته ریش بذارم (خدمت مقدس در مکانی مقدس). لطفاً یه ماشین ریش تراش خوب و به درد بخور که بشه باهاش ته ریش گذاشت معرفی کنید.
مرسی

MEISAM.ZX

Registered User
لایک‌ها
10

جناب_مهندس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
100
درود
دوستان، آیا ماشین های Remington، ریش تراش های خوب و با کیفیتی هستند. کارش مورد تائید هست؟

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

webyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من سه تا ریش تراش گرفتم همشون با زدن زیر گلو مشکل دارن آخرش مجبورم با ژیلت بکشم روش! اشکال عمومی برای همه است یا ریش تراشا مشکل دارن.. آخری فیلیپس هست پارسال 200 خریدم.

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
من سه تا ریش تراش گرفتم همشون با زدن زیر گلو مشکل دارن آخرش مجبورم با ژیلت بکشم روش! اشکال عمومی برای همه است یا ریش تراشا مشکل دارن.. آخری فیلیپس هست پارسال 200 خریدم.
فیلیپس شما چه مدلی است که با اصلاح زیر گلو مشکل داره؟

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
دوستان فرق بین این ریش تراشها چیه ؟ کدوم راحت تره ؟
Hair-Clipper-Panasonic-ES-SA40-K679d6d.jpg Hair-Clipper-Philips-HQ6946b17cf3.jpg

خیلی وقت پیشها از اون سه تیغها داشتم که هی باید تاب بدی رو صورتت :confused: اما از اون مدلی نداشتم اما بنظر بهتر میاد فکر کنم فقط باید بالا پایینش کنی تا ریشا رو بزنه کسی تجربه استفاده داره از اون نمونه ابی رنگ ؟

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
مشاهده پیوست 575698 مشاهده پیوست 575699

خیلی وقت پیشها از اون سه تیغها داشتم که هی باید تاب بدی رو صورتت :confused: اما از اون مدلی نداشتم اما بنظر بهتر میاد فکر کنم فقط باید بالا پایینش کنی تا ریشا رو بزنه کسی تجربه استفاده داره از اون نمونه ابی رنگ ؟
مدل چرخشی سه تیغه، بیشتر محصولات فیلیپس رو شامل میشه. خوب میزنه (با توجه به قیمت). ولی ممکنه روی گلو رو نتونه به خوبی صورت بزنه. ارزوناش ساخت چین و گرونتر هاش ساخت هلند هست.
مدل خطی (فویلی) (که شامل دو تیغ و سه تیغ و چهار تیغ میشه) بیشتر محصولات پاناسونیک رو شامل میشه. به نظر من، کارکرد بهتری نسبت به چرخشی های فیلیپس داره. گلو رو هم به نظرم بهتر میزنه. ساخت کشور دوست و همسایه، ژاپن هست. قیمت 300 تومن به بالا، سرعت 13000 دور دارن که خیلی خوب و سریع و عالیه. ولی صدای بیشتری (نسبت به مارک های دیگه) داره.
هر دو نوع بالا هم، اکثر مدل هاشون ضد آب هست. خودم ترجیحم پاناسونیک هست.
ظرتون درباره Remington BHT2000 Trimmer چیه؟ شنیدم مثل تیغ صفر میزنه!؟ و یه سوال دیگه اینکه گردن رو چطور میزنه ؟؟! مرسی ;):)

67a968.jpg
کامنت های دیجی کالا رو بخون. فکر میکنم، این مدل، بادی گروم باشه. یعنی فکر نمیکنم از ته بزنه. واسه کل بدن میشه استفاده کرد. ضد آب هست و میشه زیر دوش استفاده کرد. خلاصه با ماشین های بادی گروم، شما باید انتظار نیم میلی متر ریش (یا مو) رو داشته باشید. البته میشه بعد از تراشیدن ریش، سر دستگاه رو عوض کنید و سر فویلی رو بذارید و ته ریش رو هم صاف کنید. ولی خوب نباید انتظار شیش تیغه رو داشت.
برای بادی گروم و گذاشتن ته ریش، مدل Panasonic GB40 به قیمت 210 تومن پیشنهاد میشه. ضد آب هم هست.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
مشاهده پیوست 575698 مشاهده پیوست 575699

اینا بیخود است:general312:
hair-clipper-philips-hq6946b17cf3-jpg.575699

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
من فکر میکنم این نمونه از پاناسونیک هم چیز خوبیه هم قیمت معقولی داره ضمن اینکه دو تیغست دیجی کالا 213 تومنه

Hair-Trimmer-Panasonic-ES4033bf00a1.jpg
اینا بیخود است:general312:
hair-clipper-philips-hq6946b17cf3-jpg.575699

چرا بیخوده از چه نظر ؟ تجربه استفاده داشتی ؟

بالا