برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

amir_pumpit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ما که 88 تا پست دادیم و Registered User شدیم. خجسته بودن هم نمی خواد
:p
اگر اینجوریه پس من باید هر موقع شدم 80تا به اون بنده خدایی که ازش چند بار جنس خریدم فیدبک بدم؟

amir_pumpit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خدایی اینجا صاحب مدیر کارمند همکار فوق تخصص دکتری نداره یکی جواب ما رو بده؟

amir_pumpit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خیلی جالبه اگر نداره من حاضرم مدیر این قسمت بشم جواب این طفلکی ها رو بدما
تو این بازار کمبود یوزر شما اصلا به یوزرهاتون اهمیت نمیدین
شدین مثل شبکه های خارجی که دوربینو گذاشتن رو پایه رفتن خونشون همه ی برنامه های شبکه اتوماتیک میره
اینجا هم انگار کلا سایت اتوماتیکه

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
خیلی جالبه اگر نداره من حاضرم مدیر این قسمت بشم جواب این طفلکی ها رو بدما
تو این بازار کمبود یوزر شما اصلا به یوزرهاتون اهمیت نمیدین
شدین مثل شبکه های خارجی که دوربینو گذاشتن رو پایه رفتن خونشون همه ی برنامه های شبکه اتوماتیک میره
اینجا هم انگار کلا سایت اتوماتیکه
طبق قوانین و پروتوکل هست که تا قبل 10 روز از تاریخ عضویت و تا قبل از 70 پست نمیتونید امتیاز بدید .
کاریش هم نمیشه کرد
از پست دادن الکی هم خود داری کنید چون بن میشین و دسترسی هاتون کاهش پیدا میکنه . بهتره رو روال عادی پیش برید تا register بشبد و بعد بتونید امتیاز بدید
در مورد سوالتون هم باید بگم که بله . باید صبر کنید تا بعد بتونید براشون امتیاز بذارید . حتی اگر قبل از register شدن 100000 تا خرید هم انجام بدید باز هم قابلیت امتیاز گذاشتن رو نخواهید داشت

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
اگر اینجوریه پس من باید هر موقع شدم 80تا به اون بنده خدایی که ازش چند بار جنس خریدم فیدبک بدم؟

اگر از خریدتون راضی بودید ، درستانه ( این کلمه اختراع خودم بود :) ) و اخلاق مندانش اینه که با یک امتیاز بازارچه از آن فروشنده تشکر کنید. با این حال میل شماست. بعد از گذر 80 پست ( به عبارتی دیگر 88 پست ) و گذر یک ماه ( به عبارتی دیگر یک ماه و نیم ) ، به Registered User تبدیل شده و امتیاز اون عزیز را واریز کنید برایشان.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
درود

من قبلا امکانات برنزی بزارچه خریدم ولی الان نمیتونم تمدیدش کنم . بقیه موارد هست ولی برنزی نه

چجوری باید این کارو انجام بدم

به اقای فروم منیجر هم پیغام دادن ولی مثل اینکه مشکل خیلی پیچیدست چون اصلا جواب ندادن پیغاممو

راستی تو قالب قبلی فروم توی بخش پیغامای خصوصی میشد تمام پیغام خصوصیهاتو توی یه فایل تکست ذخیره کنی الان چرا نمیشه ؟

عکسو ببینید لطفا

مشاهده پیوست 573422

rosha007

Registered User
لایک‌ها
15
مدیریت محترم انجمن
لطفا منو کاربر رجیستر شده بکنید 74 تا پست دارم

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
مدیریت محترم انجمن
لطفا منو کاربر رجیستر شده بکنید 74 تا پست دارم

مدیران شما را رجیستر یوزر نمی کنند و خود سیستم این کار رو انجام می ده. باید بیش از تر یک ماه از زمان عضویت شما در سایت بگذره که نگذشته. کمی صبور باشید و زیاد به فکر رجیستر شدن نباشید. جهت اطمینان پست های خود را هم تا 85 تا برسانید.

با تشکر
فرزاد

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام خدمت مدیران گرامی
با توجه به اینکه فروش جنس تقلبی مشمول مرور زمان مهلت تست نمیشه و شما هر زمان که بفهمید جنس تقلبیه میتونید به فروشنده رجوع کنید،و با توجه به اینکه فروشنده اصلا پاسخگو نبوده (مدارک موجوده)بنده به ایون کاربر امتیاز منفی دادم،و این حق منه
مدارک هم ارایه کردم،ایشون هم بدون هیچ دلیلی به من امتیاز منفی دادن
http://forum.persiantools.com/threa...ی-و-حجم-های-4،8،16.522980/page-3#post-9558807

طبق قوانین امتیاز منفی ایشون باید بمونه اما امتیاز منفی من باید پاک بشه
منتظر اقدام از طرف مدیران هستم
@Sir Vahid
@drdexter
@ehsan

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
چه وضع مسخره ای داره اینجا
فروشنده ای که جنس تقلبی فروخته امتیاز منفیش پاک شده
اما امتیاز منفی من خریدار هنوز سر جاشه

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
مدیرا من چیز زیادی نخواستم !
طبق قوانین سیستم خودتون امتیاز منفی دادم
و ایشون برخلاف قوانین به من امتیاز منفی داده
چرا پاسخگو نیستید ،؟

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
درود بر شما مدیر محترم قربان یکی از دوستان بجای اینکه امتیاز مثبت بده اشتباهی منفی داده ریپورتم دادم حتی از متن امتیاز منفیشون مشخصه مثبت بوده با خوده کاربرم میتونید صحبت کنید جهت صحت گفتگو ولی هنوز خبری نشده میشه بزگواری کنید منت بزارید ویرایشش کنید شما ؟؟؟یه دنیا ممنون

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
درود بر شما مدیر محترم قربان یکی از دوستان بجای اینکه امتیاز مثبت بده اشتباهی منفی داده ریپورتم دادم حتی از متن امتیاز منفیشون مشخصه مثبت بوده با خوده کاربرم میتونید صحبت کنید جهت صحت گفتگو ولی هنوز خبری نشده میشه بزگواری کنید منت بزارید ویرایشش کنید شما ؟؟؟یه دنیا ممنون

به کسی که خودش اشتباهی بهتون امتیاز منفی داده بگید. اگه خود فرد گزارش کنه فکر کنم زودتر پاک بشه. من یک بار این قضیه پیش اومد خودم که اشتباهی داده بودم گزارش دادم ؛ فرداش امتیاز منفیش پاک شد.

osman2013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
181
درود بر شما مدیر محترم قربان یکی از دوستان بجای اینکه امتیاز مثبت بده اشتباهی منفی داده ریپورتم دادم حتی از متن امتیاز منفیشون مشخصه مثبت بوده با خوده کاربرم میتونید صحبت کنید جهت صحت گفتگو ولی هنوز خبری نشده میشه بزگواری کنید منت بزارید ویرایشش کنید شما ؟؟؟یه دنیا ممنون osman2013

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
مدیریت محترم کاربر مذکور هم که ریپورت دادن الانم 4 ساعت از زمان امتیاز دهی شون گذشته لزا خواهش مندم لطفا پیگیری کنید و اطلاع بدید عزیز؟؟؟؟؟

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
بالا