برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سلام . دوستان سرويس شما ها رو 8 مگ بسته شده كه شبي مثلا 10 گيگ ميگيريد ؟ والا ما اون موقع كه خوب بود و خط رو 2 مگ بود شبي نهايت 1600 700 ميگرفتيم . تازه نه هميشه.
الان به خاطر وضعيت خوب خط !! سرويس من رو گذاشتن رو 1 مگ كه تازه بازم قطعي داره كلي. شب ها 300 400 مگ ميگيرم. اينم احتمالا اخرين قرارداده من با اين عزيزان دل ( دزد) هست.
البته همش تقصير اين ها هم نيست. وقتي خود مخابرات گشاديش مياد بياد كابل رو از مركز تا دم در خونه چك كنه و همچنين گشادي پشتيباني isp تا بره پورت رو چك كنه از مركز ، وضع بهتره از اين نميشه.
خوش به حالتون كه كيفيت خطتتون خوبه و 8 مگ روش جواب ميده. از بس خر تو خر هست ، طرف مياد خونه ميسازه بعد سيم هاي تلفن رو ول ميكنه به امون خدا ، همرو ميندازه رو هم يا ميندازه قاطي سيم هاي برق ، به طوري كه الان خط من رو ميذارن رو 2 مگ از شدت نويز قطع ميشه لينكم.
يه احتمال ديگه هم هست كه به n نفر سرويس دادن و اين بلا سر من اومده.
2 ماه پيشم در به در دنبال يه isp ميگشتم كه شبانه داشته باشه درست حسابي كه نبود هيچ جا :|

a.sj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام دوستان
کسی در جریان باشگاه مشتریان پارس آنلاین هست؟
پشتیبانیشون که تو این مورد خیلی ضعیفه!
برای من ایمیل تایید نمیاد که بخوام امتیازهامو اضافه کنم:(

blueid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
کسی در جریان باشگاه مشتریان پارس آنلاین هست؟
پشتیبانیشون که تو این مورد خیلی ضعیفه!
برای من ایمیل تایید نمیاد که بخوام امتیازهامو اضافه کنم:(
برو حسابت بروز رسانی کن فقط ونیازی به ایمیل نداری

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
دیشب دور و بر ساعت 12 یه کندی باز داشت . این پارس هم نوسانش یکم زیاده :-/

a.sj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
برو حسابت بروز رسانی کن فقط ونیازی به ایمیل نداری

چندین بار شماره عضویتمو پاک کردم دوباره وارد کردم و بروزرسانی زدم
ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده
پشتیبانی هم میگه ایمیل فرستاده شده که تایید کنید بعد امتیازها بروز میشن ولی هیچ ایمیلی هم نیومده
آ درس ایمیل هم درسته چون ایمیل تاییدیه ی ثبت نام در باشگاه برام اومد.برای اضافه شدن امتیاز ها ایمیلی نیومده!!!

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
همش همین ؟؟؟ :general107:امیرجان کدوم شهری و چه سرویسی میگیری؟
دیشب سرعت عالی بود من تونستم تقریبا 10 گیگ دانلود کنم
تهران هستم مرکز مضخرف شهید کرمی، سرعت 256
شما چه سرویسی داری که میتونی 10 گیگ دانلود کنی؟
مرکز مخابرات ما نه به پارس آنلاین نه به شاتل اجازه نمیده مشتری جدید بگیره. چندتا از دوستام مجبور شدن مخابرات بگیرن که سرعتش افتضاحه. از پارس آنلاین میپرسم میگن مشکل فنی داریم ولی دوستم از نصاب مخابرات که اومده بود وصل کنه پرسیده بود گفته بود که به مخابرات بدهکارن! حالا نمیدونم پارس آنلاین راست میگه یا مخابرات بهشون اجازه نمیده.

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
دیشب سرعت افتضاح بود تا صبح فقط 650 مگابات تونستم دانلود کنم.

pedram.snb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ساکن رودهن هستم دو ماهه اینترنت پارس انلاین128 نامحدود گرفتم سرعت دانلود من در تمام ساعات شبانه روز بشدت نوسان داره
طبق حرف خودشون باید 10 گیگ با سرعت دو مگ به من میدادند یعنی سرعت حول و حوش 200-220 و 5 گیگ با سرعت دانلود 60 kb بعد وقتی این حجم ها تموم شد سرعت میاد پایین
اما الان یه موقع هایی 200 تا یه موقه 90-100 تا ست از بعد از ظهر به یعد هم میاد رو 10-20 و کمتر
میتونه مشکل از من باشه؟؟
کسی این مشکل رو داشته؟

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
چندین بار شماره عضویتمو پاک کردم دوباره وارد کردم و بروزرسانی زدم
ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده
پشتیبانی هم میگه ایمیل فرستاده شده که تایید کنید بعد امتیازها بروز میشن ولی هیچ ایمیلی هم نیومده
آ درس ایمیل هم درسته چون ایمیل تاییدیه ی ثبت نام در باشگاه برام اومد.برای اضافه شدن امتیاز ها ایمیلی نیومده!!!
داداش دقت کن ایمیل فعال سازی به ایمیل ثبت شده تو اکانت شما تو پارس انلاین میاد درواقع ایمیلی که موقع ثبت نام اینترنت بهشون دادی نه ایمیل باشگاه!

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
همش همین ؟؟؟ :general107:امیرجان کدوم شهری و چه سرویسی میگیری؟
دیشب سرعت عالی بود من تونستم تقریبا 10 گیگ دانلود کنم

کمترین سرعت = 4گیگ دانلود
بیشترین سرعت = 11 گیگ دانلود

داداش لطفا نوع سرویسی هم که می گیرید بگید همچنین خططتون رو چند مگ بسته شده

pedram.snb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم تست سرعتمه
87305940249341254991.png

سلام من ساکن رودهن هستم دو ماهه اینترنت پارس انلاین128 نامحدود گرفتم سرعت دانلود من در تمام ساعات شبانه روز بشدت نوسان داره
طبق حرف خودشون باید 10 گیگ با سرعت دو مگ به من میدادند یعنی سرعت حول و حوش 200-220 و 5 گیگ با سرعت دانلود 60 kb بعد وقتی این حجم ها تموم شد سرعت میاد پایین
اما الان یه موقع هایی 200 تا یه موقه 90-100 تا ست از بعد از ظهر به یعد هم میاد رو 10-20 و کمتر
میتونه مشکل از من باشه؟؟
کسی این مشکل رو داشته؟

behnam__007

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان سرعت دانلود شبانه پارس انلاین روی سرعت 2 مگ حجمی حداقل و حداکثر چقدر است؟
ممنون
دوست گلم من شخصا با سرعت به کسی توجیه نمیکنم - اینو بدونید که در بدترین حالت با سرعت 2مگ 2 تا 2/5 گیگ و در بهترین وضعیت بین 9 تا 10/5 گیگ دانلود دارید .

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام دوستان
دوستانی که از پارس انلاین استفاده میکنن، اگر سرویس حجمی 256 یا 512 بگیری، سرعت دانلود شبانه چقدره ؟ آیا از سرعت سرویس بیشتره ؟
ممنون

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
سلام دوستان
دوستانی که از پارس انلاین استفاده میکنن، اگر سرویس حجمی 256 یا 512 بگیری، سرعت دانلود شبانه چقدره ؟ آیا از سرعت سرویس بیشتره ؟
ممنون
من 256 دارم. شبانه در بدترین حالت حدود 600 مگ و در بهترین حالت نزدیک 4 گیگ دانلود کردم. وقتی که سرعت خوب باشه مثل روز از سرعت اسمی بیشتره. مخصوصا یکی دو ساعت آخر دانلود شبانه که سرعت به800 تا 900 و حتی 1 مگابایت در ثانیه هم میرسه.

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
من 256 دارم. شبانه در بدترین حالت حدود 600 مگ و در بهترین حالت نزدیک 4 گیگ دانلود کردم. وقتی که سرعت خوب باشه مثل روز از سرعت اسمی بیشتره. مخصوصا یکی دو ساعت آخر دانلود شبانه که سرعت به800 تا 900 و حتی 1 مگابایت در ثانیه هم میرسه.
خب این که خوبه یعنی 512 ش باید دو برابر این باشه دیگه تقریبا، بعد پارس آنلاین محدودیت دانلود که نداره ؟
بعد مال شما حجمیه اینجوریه یا اگه نامحدود هم گرفته بشه این شکلی خواهد بود ؟

بالا