برگزیده های پرشین تولز

از کدام انجمن ساز استفاده کنم ؟

dawodr

Registered User
لایک‌ها
289
سلام دوستان قصد دارم یک انجمن راه اندازی کنم مث همین انجمن پی تی ولی یک بخش وی ای پی هم براش راه اندازی کنم برای فایل های دانلودی
از دوستای که تجربه دارند راهنمایی کنند کدام انجمن ساز بهتر است
  • پیچیده نباشه کار باهاش راحت باشه ولی انجمن ساز خوبی باشه مشکلی نیست اگه پیچیده هم باشه
  • سئو خوبی داشته باشه
  • قالب ها ی خوبی داشته باشه
  • از زبان فارسی و پشتیبانی کنه پلاگین و قالب های فارسی داشته باشه
ممنونم میشم راهنمایی کنید.

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام
flarum
رایگان، متن بازافزونه زبان فارسی دارد، با php هست روی هاست اشتراکی هم کار می کنه

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سلام دوستان قصد دارم یک انجمن راه اندازی کنم مث همین انجمن پی تی ولی یک بخش وی ای پی هم براش راه اندازی کنم برای فایل های دانلودی
از دوستای که تجربه دارند راهنمایی کنند کدام انجمن ساز بهتر است
  • پیچیده نباشه کار باهاش راحت باشه ولی انجمن ساز خوبی باشه مشکلی نیست اگه پیچیده هم باشه
  • سئو خوبی داشته باشه
  • قالب ها ی خوبی داشته باشه
  • از زبان فارسی و پشتیبانی کنه پلاگین و قالب های فارسی داشته باشه
ممنونم میشم راهنمایی کنید.

حدودا 10 12 تا گزینه انجمن ساز وجود داره ولی اونایی که بیشتر تو ایران استفاده شد و میشه IPS , زنفورو ،( phpBB رایگان ) هستش
اگر چیزی مثل پرشین تولز میخواید زنفورو باید نصب کنید ،
تمام این انجمن ساز ها انجمن پشتیبانی فارسی دارن ، تم و پلاگین های فارسی هم دارن ولی معموله بسته های فارسی ساز رایگان نیستن مخصوصا برای افزونه ها ولی خودتون میتونید هرکدوم که خواستید رو ترجمه کنید هیچ کدوم کارباهاش راحت نیست و زمان باید بذارید یادبگیرید
امکان ارتقاع یوزرکاربری هم با پرداخت برای این انجمن سازها وجود داره ( phpBB رو مطمئن نیستم ) که بتونید بخش VIP بسازید فقط باید ببینید درگاه پرداخت دارن یا خیر که معمولا این گزینه رایگان نیست
برای هر سه اسکریپت قالب های خوبی وجود داره
خودم نزدیک به 10 سال با IPS کار کردم و روش انجمن داشتم ، 2 تا انجمن پشتیبانی فارسی داره ، یکی که قدیمی تره محصولاتش معمولا رایگان بود که داره بسته میشه ،
یکی هم از اول پولی بود که اگر درست یادم باشه ترجمه فارسی ساز اسکریپتش هم پولی بود
IPS امکان فروش فایل داره کلی امکانات دیگه ام میشه با افزونه اضافه کرد ولی پیشنهاد میکنم هر کدوم از اسکریپت هارو که نصب کردید از کمترین افزونه استفاده کنید که سیستم سبک باشه و بعد از ارتقاع به مشکل نخورید چون معمولا افزونه های IPS با نسخه های جدید به روز نمیشد و کلا نویسنده افزونه بیخیال افزونه می شد ، فقط تا جایی که یادمه سیستم IPS و زنفورو شمسی ساز درست درمونی نداشتن که تاریخ شمسی رو نمایش بده ، انجمن پشتیبانی فارسی IPS یه شمسی ساز داشت که چون در حال تعطیلی هست فکر میکنم به روزرسانی نکرد دیگه شمسی ساز رو
در مورد زنفورو تجربه خاصی ندارم ، فکر کنم مدیر انجمن پرشین تولز که با این سیستم کار کرده بهتر بتونه جوابتونو بده @Hamid2day

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,045
اون زمان که الکسا باز بود یادمه phpbb خیلی پربازدید تر بود. من این رو ترجیح میدم به زنفرو نال شده

بالا