برگزیده های پرشین تولز

خریدار یک عدد ساب پاییونر مدل 305c و 306divisi مکزیکی فوری

webgardi2

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
16
خریدار یک عدد باند پاییونر مدل 305c و 306divisi مکزیکی فوری

شرایط تعمیری نبودن و تمیز بودن ساب

اگه بدون خط و خش باشه که عالیه

دوستان به شرط اصل بودن میخوام مرسی

دوستان حتما شماره تماس بزارن حالا بین دوستانی که افر میدن

یکی رو انتخاب میکنم

ali diesel

Registered User
لایک‌ها
259
خریدار یک عدد باند پاییونر مدل 305c و 306divisi مکزیکی فوری

شرایط تعمیری نبودن و تمیز بودن ساب

اگه بدون خط و خش باشه که عالیه

دوستان به شرط اصل بودن میخوام مرسی

دوستان حتما شماره تماس بزارن حالا بین دوستانی که افر میدن

یکی رو انتخاب میکنم

داداش اینا که گفتی هیچ کدوم سابای خوش صدایی نیستن فقط یه کم اسم در کردن.
من خودم 305 چنتا دارم ولی نمیفروشم.الان کسی داشته باشه میاد میگه 400 تومن.فک میکنن تخم طلا میزاره
قیمت واقعیشون 120-150 هزار تومنه.
اگه میخوای از موزیک لذت ببری یه ساب اینفینیتی ارزون بگیر اکبند.برو لذتشو ببر.
بعنوان یه اینکاره بهت میگم.

webgardi2

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
16
داداش اینا که گفتی هیچ کدوم سابای خوش صدایی نیستن فقط یه کم اسم در کردن.
من خودم 305 چنتا دارم ولی نمیفروشم.الان کسی داشته باشه میاد میگه 400 تومن.فک میکنن تخم طلا میزاره
قیمت واقعیشون 120-150 هزار تومنه.
اگه میخوای از موزیک لذت ببری یه ساب اینفینیتی ارزون بگیر اکبند.برو لذتشو ببر.
بعنوان یه اینکاره بهت میگم.

داداش اولا قيمت واقعيش از 260 هزار تومن شروع ميشه دوم 305c كه شما داري عاليه اما من امروز

مغازه يه چيز زير خاكي در حد اكبند يعني بدون خط و خش و تعميري با باكش ارجينال پاييونر خود كمپاني خريدم

320 ساب من 306 divisi اصل مكزيكي هست فرق با ساب شما اينه بيس قوي تري داره 305 بيسش نرم تره و 200 وات قوي تره

بعد توي باكسي كه من دارم يعني باكس شركتي وحشتناك مغازه رو تكون ميداد ولي توي باكس 20 هزار تومني حدود 10% كاراييش كم شده بود

من از قيمتي كه دادم كاملا راضيم چون يه چيز لا زرورقي كه ميگن اونجوري خريدم يعني نو ميگم 10 تا نو از بغلش ميزنه بيرون بعد همينو با باكس متفرقه ميگفت

290 من پول نويي و سلامت رو دادم الان به خودم 500 تومن بدن اين ساب رو نميدم چون دوستم سيستم فروشه كفش بريد كه 306 divisi به اين نويي هم وجود داره

داداش اين كاره اخه چيو با چي مقايسه ميكني ؟؟؟ اينفيني اصلا نيست امريكايي اصلش من 1 جفت 6975 اصل دارم در حد بدون تعميري 400 پولشه
شما 1 جفت اينفينيتي اصل امريكايي بيار من باندامو كه ميدم 300 تومنم سر ميدم برند اون امريكايي برند اين اخه.....
ساب jbl مال امريكاست خدايي اينايي كه تو بازار امريكا زده ؟؟؟ امريكا ميزنه ولي مياد طرف اين همه راهو ترنسفر كنهب ياره اول مياد المان بعد ميار تركيه
بعد مياد ايران پول گمركي يه ساب فقط 200 تومن در مياد با اين قيمت دلار اشغال ترين سابش بالاي 800 هزار تومن در مياد نه داداش همه ي اينا محصول كشور هايي متفاوته
كه امريكا واسه ايجاد بازار قوي تر و جا انداختن اومده نمايندگي انحصاري تحت ليسانس توليد خودشو داده به كشور هاي اسياي شرق كه نياد اينهمه درد سر بكشند و هزينه ي ترنسفر بدن
و اينكه توي قيمت قابل رقابت با ساير برند ها باشن

توصيم اينه اگه 305c داري نگه داره اگه فك ميكني 150 پول سابته فردا بيا 250 تراول بگير ساب خاليتو بدون باكس ژون مصرف كننده هستم اين قيمتو دادم
مغازه ازت بين 180 تا 200 نهايتش بسته به تميزي برميداره و نكته ي مهم
بگم خدا پدر اين كاسب هاي توي عباسي رو مورد عنايت قرار بده كه هواست نباشه انگار تو ك و ن دوشمن دارن ميذارن رحم ندارن
پول يا مفت كه ميگيرن هيچ جنس تقلبي به جاي اصل ميدن
توصيه اخر براي اينكه توي پاچتون نره سيستم رو خورد خورد بگيرين

ali diesel

Registered User
لایک‌ها
259
من دارم بهت میگم نرو پول اضافه بده بنده خدا الکی گرون نخر تو داری منو نصیحت میکنی.
بچه های اینجا و تی تی منو میشناسن از جی بی ال 15 gti تا splx ساند spl5000 پایونییر و انواع راکفورد و فوکال و اینفینیتی و ارتکوئک کار کردم و خیلیاشونو دارم.یه جنسایی دارم و داشتم ارزوی خیلیا از نزدیک دیدنشونه ولی چه فایده.
شمایی که میایی اینجا به جای dvc مینویسی divisi داری به من میگی چیکار کنم چی کار نکنم.
یه سری مثل شما حقتونه هنوز بیایید دنبال 304 و 500 هزار تومن ازتون پول بگیریم.
باکس شرکتی مگه چوبش طلاس؟
بابا 305 مرد.1200 مرد.304 مرد.با تکنولوژی باید رفت جلو.
هنوز تو 6975 گیر کردید.تو کوره دهاتا هم دیگه 6975 نمیبندن.

من مثل بعضی ها عشقشو ندارم بیام برای به رخ کشیدن داشته هام چار تا عکس بذارم و یه قیمت نجومی بزنم و اخر هم نفروشم و دل چار تا بنده ی خدا رو هم بسوزونم.کی جواب این دلای شکسته رو میده.دنبال ریا نیستم برادر
خدا رو شکر چشم و دلم سیره گوشم هم از این حرفا پره و سر سفره ی پدر و مادر بزرگ شدم.
تا جایی هم که بتونم خیرمو نرسونم نمیذارم شرم دامن کسی رو بگیره.
اون موقع که آیفون کارکرده رو دونه 2500 قیمت میزدن من 10 تا ایفون اکبند دادم بچه ها با قیمت 2.550.دنبال یه قرون دو زار نیستم.
خواستم راهنمایبیت کنم تو پاچت نره

یه سری لیاقت دل سوزی و راهنمایی کردن ندارند.
به امضام میتونید مراجعه کنید

بالا