برگزیده های پرشین تولز

خرید کیس تا یک میلیون تومن

mehdig20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
سلام یکی از دوستام میخواد یه کیس بدون رایتر و خود بدنه کیس ببنده با 900 تومن نهایت تا یک تومن،حالا از شما میخوام یه سیستم پیشنهاد بدید که نسبت به قیمتش بهترین بازده رو داشته باشه. amd یا اینتل بودن هم مهم نیست،البته اگه هنوز مثل سابق amd خوش قیمت تره با amd پیشنهاد بدید.ولی یه چیزی میخواد که بعدا جا واسه ارتقاع داشته باشه،مثل سوکت 1155 اینتل! انتظاراتش هم اینه که بتونه تا اونجا که میشه بازیهای روز رو انجام بده و باهاش بتونه راحت فیلم ببینه و کلا اذیتش نکنه. ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین چون یه مقدار عجله داره.

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
سلام
دوست عزیز تو این اوضاع بازار و قیمت ها این دوست شما نمیتونه سیستمه مد نظر خودش رو ببنده...اگرم بتونه خیلی از قطعه ها تو بازار نیست...
برای اینکه نا امیدت نکرده باشم:
cpu cori3 2120
main asus p8h61
ram corsair 2g
hdd seagat 320g
vga 6790 or 7770 his
case magnum2
به نظرم این حداقل سیستم مورد نیاز بازیهای روز باشه و مطمئنا از بودجه دوستتون خیلی بیشتر میشه.
ولی بازم نظر اساتید بهتره اونا واردترن
موفق باشید

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
سلام
یا سیستم دست 2 بخرید یا اینکه این سیستم رو بخرید و از گرافیک انبرد ی مدت استفاده کنید و بعدها براش گرافیک خوب بخرید و بندازید .../
Mainboard :Mainboard ASUS-P8H61-MLE
Processo=CPU :Intel Pentium-G850
Memory (RAM) :4GB-DDR3-KINGSTON
Hard Disk Drive (HDD) :500 GIG Seagate or Western
Power :GREEN-GP380A
Optica Disk Drive :pioneer
Case:VIERA

mehdig20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
ممنون که جواب دادید.راستش دوستم دیگه بیشتر از این نمیتونه هزینه کنه،پس باید بریم سراغ سیستم آقا عرفان.البته من خودم هم نظرم این بود که فعلا با گرافیک آنبرد سر کنه تا بعد.راستی من گفتم که این دوستم رایتر و بدنه کیس رو داره و احتیاج به خریدنش نیست.پس پول اونا رو هم بذارید واسه قطعات دیگه.راستی نظرتون راجع به این سیستم چیه؟من میگم فعلا اینو بگیره تا بعدا هر وقت بودجش بیشتر شد یه گرافیک هم بخره،البته اینجوری دیگه تا وقتی گرافیک میخره نباید دنبال اجرای بازیهای جدید باشه.Main: ECS A75F-ACPU: AMD A6-3500 Llano 2.1GHz Socket FM1Ram: Apacer 4GB 1333 or A-Data 4GB 1333 DDR3H.D.D: Seagate Barracuda 500GB SATA3 7200rpmPower: Green GP435B-US or Green GP380A-EUو اینکه با این سوکت دستش واسه ارتقاع سی پی یوش بازه؟یا بهتره همون g630 رو بگیره و از گرافیک داخلی اون استفاده کنه؟

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
نظر من روي پردازنده g850 هست يا g840 و در نهايت g620
اگه احيانا پولي اضافه اومد يك پاور نسبتا قوي تر بگيريد در حد 480 بگيريد كه بعدها در صورت اضافه شدن گرافيك 2 باره كاري نخواهيد كنيد

بالا