برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی یک سایت مرجع تصویر و پی اس دی برای پست ها

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
سلام.
یه سایت می خوام برای انتخاب عکس و پی اس دی برای پست هایی که می ذارم، نمی دونم متوجه منظورم میشید یا نه، بعضی سایتها برای پستهاشون تصاویری زیبا استفاده می کنند. مسلما هیشکی به خاطر یه پست تصویر اختصاصی طراحی نمیکنه، احتمالا منبعی داره.

Last edited:

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
سلام.
من ساکن تهران هستم و تیر کنکور دارم، بعد از کنکور می خوام برای تامین مخارج دانشگاه و کسب تجربه و مهارت در بازار، تو یک گوشی فروشی کار کنم.
با انواع مارک ها و گوشی های معروف و سخت افزارها و ویژگی هاشون آشنایی دارم، اخبار دنیای گوشی و تبلت و کلا فناوری رو دنبال می کنم، 18 سالمه.
اگر کاری برای من سراغ دارید ممنون میشم اطلاع بدید.
ببخشید الان عنوان چه ربطی با محتوای تاپیک داشت؟

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
یاخدا!
میگم آخه چرا جواب نگرفتم، متاسفانه دو تا تاپیک همزمان زدم بعد متن اونو کپی کرده بودم اشتباهی اینجا پیست کردم، معذرت، اصلاح شد. ;)

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
خب معمولا یه کاور برای یه پست طراحی میکنند و برای هر پست متنا و عکساشو عوض میکنند.. و اختصاصی خودشون هست البته بستگی داره چه سایتی با چه موضوعی باشه.. خب سایتی مثل برگ گراف که کاور هاش شکیل و زیباست حد اکثر هفته ای 30 تا پست میزاره بازم کاورشو به همون شکل که گفتم آماده میکنه ولی سایتی مثل پی سی دانلود کاور هارو از همون سایت منبع میگیره و فقط تگ خودشو توشون میزاره

امیدوارم منظورتونو درست فهمیده باشم

بالا