برگزیده های پرشین تولز

دو عدد ساب کیفیتی راکفورد فازگیت به قیمت فوق العاده

sadeq305

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
7
اخه میدونی چیه این سابا فقط چاگیره همین
چون 200 یا 300 وات ار ام اس چیزیه که باندم میده
من باند کدنس دارم کواک سی وی ال 69 که هر کدوم 150 تا ار ام اس میدن ، کراس اوور هم دارن تیوترهای توپی هم دارن.
شما اینارو با یه ساب 750 واتی مقایسه نکن اگر شما اینارو 600 تومن بدی واسه من که دوبرابر اینا قدرت داره باید 1200 باشه آره؟!
اگرم 350 بدی ساب من باید 700 باشه!
مثال بسيار جالبي ....
جهت اطلاعت اكبند ساب شما با به قول شما ٧٥٠ وات ٣٥٠/٠٠٠ تومنه.
مثلا اكبند t0 راكفورد نزديك ١/٠٠٠/٠٠٠
راكفورد كجا و ارت كويك كجا؟
سري r راكفورد پايين ترين رده محصولات شركت هست و تريمور هم پايين تره سابهاي ارت.
حالا با اين دسته بندي مسلم هست كه ممكنه قيمت اك سابهاي بنده از مال شما بيشتر باشه كه هست ....
خلاصه كه توي پي ام يه پيشنهاد دادم. خواستي من هستم

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
من نمی گم حرف من یا حرف شما
اما بنده یه مصرف کننده صدا هستم و اون چیزی که واسم مهمه 750 وات ار ام اس هست که به گوشم می رسه و پراید رو منفجر می کنه
یه سری لوازمات به یه سری دلائل گرونن ، یه سری خوش قیمتا ، یه سری مفت نمی ارزن ، یه سری الکی گرونن .
الان 7150 پایونییر 800 - 900 تومنه اما دلیل نمیشه که از 8019 کنوود یا kiv700 کنوود که به عنوان بهترین در سال 2010 - 2011 انتخاب شده و قیمتش کمتر از 600 تومنه سرتر باشه ...
بازم میگم هنر اینه که پول به مارک و دلال باریای بازارای خرابی مثل ایرن ندی و فقط به عنوان یه شنونده صدا لذت صدا رو از انتخاب بهترینها با کمترین هزینه ها ببری .

sadeq305

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
7
من نمی گم حرف من یا حرف شمااما بنده یه مصرف کننده صدا هستم و اون چیزی که واسم مهمه 750 وات ار ام اس هست که به گوشم می رسه و پراید رو منفجر می کنهیه سری لوازمات به یه سری دلائل گرونن ، یه سری خوش قیمتا ، یه سری مفت نمی ارزن ، یه سری الکی گرونن .الان 7150 پایونییر 800 - 900 تومنه اما دلیل نمیشه که از 8019 کنوود یا kiv700 کنوود که به عنوان بهترین در سال 2010 - 2011 انتخاب شده و قیمتش کمتر از 600 تومنه سرتر باشه ...بازم میگم هنر اینه که پول به مارک و دلال باریای بازارای خرابی مثل ایرن ندی و فقط به عنوان یه شنونده صدا لذت صدا رو از انتخاب بهترینها با کمترین هزینه ها ببری .
حرفتاون واقعا جالبه. شما بفرماييد پول جنس هايي رو بديد كه ارزون هستن و پرايد رو منفجر ميكن .....

bahram44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز من یه دونش میخوام اگر میفروشی میخرم.

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
سلام
هر چقدر دنبال شمارتون گشتم پیدا نکردم
ممنون میشم شماره رو پ خ فرمائید
با تشکر

mohammad.rb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0