برگزیده های پرشین تولز

فروش بازیهای کامپیوتر جدیدترین عناوین

wrestlemania21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام بر جناب کاو پول برای بازیها واریز شد شماره پیگیریرم فرستادم البته ساعت 5:37 دقیقه 5 ساعت پیش واریز کردم مشخصاتم فرستادم پخ کردم لطفا تایید کنید 50 هزارتومان واریز شد

KMSDVDDIVX

Registered User
لایک‌ها
766
سلام بر جناب کاو پول برای بازیها واریز شد شماره پیگیریرم فرستادم البته ساعت 5:37 دقیقه 5 ساعت پیش واریز کردم مشخصاتم فرستادم پخ کردم لطفا تایید کنید 50 هزارتومان واریز شد

سلام بر آقای سهرابی عزیز
خیلی شرمندت شدم داداش.سفارشت آماده ست منتهی امروز نرسیدم برات بفرستم.
فردا اول وقت ان شاالله ارساله

wrestlemania21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام بر آقای سهرابی عزیز
خیلی شرمندت شدم داداش.سفارشت آماده ست منتهی امروز نرسیدم برات بفرستم.
فردا اول وقت ان شاالله ارساله
مرسی کاوه جون دمت گرم مرسی داداشم

wrestlemania21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
34 dvd پنج بازی از بازیهای روز کامل با نصب اسون با کیفیت بالا مثله همیشه با بسته بندیه عالی و توپ با تمام dlc ها روی دی وی دی غالی کاوه جان از شما سپاسگزارم سریع رسید بدستم در هر مغازه ایی دی وی دی بازیها 5 هزارتومنه دونه ایی ولی کاوه همیشه کارش درست هزار برابر زیر قیمت بازار کیفیت هزار برابر بیشتر از بازار سپاسگزارم دوست و برادرو کاوه جان

KMSDVDDIVX

Registered User
لایک‌ها
766
34 dvd پنج بازی از بازیهای روز کامل با نصب اسون با کیفیت بالا مثله همیشه با بسته بندیه عالی و توپ با تمام dlc ها روی دی وی دی غالی کاوه جان از شما سپاسگزارم سریع رسید بدستم در هر مغازه ایی دی وی دی بازیها 5 هزارتومنه دونه ایی ولی کاوه همیشه کارش درست هزار برابر زیر قیمت بازار کیفیت هزار برابر بیشتر از بازار سپاسگزارم دوست و برادرو کاوه جان

مخلص امیر حسین عزیز
لطف داری داداش
انجام وظیفه بود.

wrestlemania21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام خدمت داداش کاوه ی گل کاوه جان من دنبال این بازی هستم که مخصوص pc هست بازی کشتی کج WWE 2K15 PC که مخصوص کامپیوتر هست در این لینک ببین درسته در این لینک
کاوه جون ببین بی ایراد و بی باگ ترین نسخش کودومه نسخه ی 20 گیگی و کم حجم شده بلک باکسم داره هرچی شما بگی عشق است

KMSDVDDIVX

Registered User
لایک‌ها
766
با سلام خدمت داداش کاوه ی گل کاوه جان من دنبال این بازی هستم که مخصوص pc هست بازی کشتی کج WWE 2K15 PC که مخصوص کامپیوتر هست در این لینک ببین درسته در این لینک
کاوه جون ببین بی ایراد و بی باگ ترین نسخش کودومه نسخه ی 20 گیگی و کم حجم شده بلک باکسم داره هرچی شما بگی عشق است

سلام داداش
بله نسخه ی کامل موجوده.
در پست اول چک کن

wrestlemania21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
داداش کاوه
WWE 2K15 -5DVD
WWE 2015 DLC Pack Addon -3DVD
کاوه جان بازی watch dogs هم میخوام حساب کن با مرام یه نخفیف هم بده البته همیشه میدی دمت گرمبا مرام

wrestlemania21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام خدمت دوست گلم کاوه خرید 18 دیسک 3 بازی رسید همش راحت نصب بدون ایراد تمام کمال حتی روی دیسکهای جناب کاده تو این 4 سال یا بیشتر که خرید دارم جای یک خش خط جای انگشت نیست بازی کشتی کج مخصوص کامپیوتر / واچ داگز/مرتال کمبت ایکس همه عالی بدون ایراد با اخرید اپدیت و کرکها من در حیرتم از کار و قولهای دوستم کاوه با کمترین قیمت بهترین سرویس همیشه گوش به زنگ سریع هم ارسال میکنند جایزه هم میدن درود بر دوست عزیزم کاوه

KMSDVDDIVX

Registered User
لایک‌ها
766
با سلام خدمت دوست گلم کاوه خرید 18 دیسک 3 بازی رسید همش راحت نصب بدون ایراد تمام کمال حتی روی دیسکهای جناب کاده تو این 4 سال یا بیشتر که خرید دارم جای یک خش خط جای انگشت نیست بازی کشتی کج مخصوص کامپیوتر / واچ داگز/مرتال کمبت ایکس همه عالی بدون ایراد با اخرید اپدیت و کرکها من در حیرتم از کار و قولهای دوستم کاوه با کمترین قیمت بهترین سرویس همیشه گوش به زنگ سریع هم ارسال میکنند جایزه هم میدن درود بر دوست عزیزم کاوه

سلام امیرحسین جان
مخلصتم داداش.رضایت شما دوستان باعث دلگرمی بنده ست

بازیهای جدید آماده ست و بزودی لیست رو آپدیت میکنم

KMSDVDDIVX

Registered User
لایک‌ها
766

سلام امیرحسین جان
مخلصتم داداش.رضایت شما دوستان باعث دلگرمی بنده ست

بازیهای جدید آماده ست و بزودی لیست رو آپدیت میکنم

GOLDMINE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Eets 1 it is emotional رو داری ؟

GOLDMINE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0