برگزیده های پرشین تولز

فروش لپ تاپ های آکبند وارداتی(همگی ریفربیش هستند) بارHPرسید

ghafarpour

Registered User
لایک‌ها
14
يك نوت بوك ١٣ اينچ با ١٦ گيگ رم و يك ترا هارد چي داريد؟ (يا قابل ارتقا به اين مشخصات)

Sent from my iPhone using Tapatalk

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398

1414

Registered User
لایک‌ها
76
برادر این مدل رو نداری تو جنسات...
asus n56jn-b

hamid_king

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
ببخشید میشه توضیح بدید ریفریش آکبند وارداتی یعنی چی ؟

saeedRX360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوباره ...
این لب تاپ ها توی بازار داخلی چقدر اختلاف قیمت دارند ؟ منظورم اینکه مثلا این مدل لب تاب ( Asus Q550|Cpu:i7 4500|Ram:8 GB|Hard:1tb|Vga:GT740m ) قیمتش الان تو بازار چقدر ؟چون من که سرچ کردم این مدل توی سایت های مختلف 2600 تا 2700 قیمت خورده مثل اینجا http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=6202 در حالی که شما 2850 قیمت زدی . منظورم اینکه نباید اختلاف قیمت بیشتری داشته باشیم ؟ قصد اذیت کردن یا سوالات بیجا را ندارم میدونم که سرتم شلوغ اما در صورت امکان توضیح بدی روشنم کنی ممنونت میشم قصد خرید دارم اما می خوام بهترین جنس با مناسب ترین قیمت بگیرم پس در صورت امکان یک توضیح کوچولو ...
بازم تشکر ....

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام
ببخشید میشه توضیح بدید ریفریش آکبند وارداتی یعنی چی ؟
درود بر شما
اینا ریفر فاکتوری هستند یعنی تو خط تولید دچار مشکل شدن و دوباره به خط تولید برگشتن و بصورت آکبند به بازار ارایه میشن.ریفر با آکبند اختلاف قیمتی نداره.مثلا مک بوک بعضی از مدل هاش ریفر حتی از آک سال گذشته اش گرون تر هم هست
تو پست های قبلی توضیحات بیشتری دادم

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام دوباره ...
این لب تاپ ها توی بازار داخلی چقدر اختلاف قیمت دارند ؟ منظورم اینکه مثلا این مدل لب تاب ( Asus Q550|Cpu:i7 4500|Ram:8 GB|Hard:1tb|Vga:GT740m ) قیمتش الان تو بازار چقدر ؟چون من که سرچ کردم این مدل توی سایت های مختلف 2600 تا 2700 قیمت خورده مثل اینجا http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=6202 در حالی که شما 2850 قیمت زدی . منظورم اینکه نباید اختلاف قیمت بیشتری داشته باشیم ؟ قصد اذیت کردن یا سوالات بیجا را ندارم میدونم که سرتم شلوغ اما در صورت امکان توضیح بدی روشنم کنی ممنونت میشم قصد خرید دارم اما می خوام بهترین جنس با مناسب ترین قیمت بگیرم پس در صورت امکان یک توضیح کوچولو ...
بازم تشکر ....

درود بر شما دوست من.ریفر فاکتور با آک اختلاف چندانی نداری اما چون بعضی از اجناس تو بازار ایران با قیمت های غیر واقعی به فروش میرن ما وقتی اینا رو با قیمت خوب ارایه میدیم به صرفه تر هست
جریان کیمیا آنلاین:ما مارک hp رو از آمریکا تهیه میکنیم اما Asus رو از امارات .قیمت های امارات هم که میدونی جالب نیست امکان داره اختلاف قیمت جزیی هم پیش بیاد
اگر بهتون بگم چند درصد از لبتاب های که تو بازار ایران هست ریفر هستند اصلا باور نمیکنید
اصلا تمام مدل های Asus tachi 21 و Asus tachi31 که تو بازار ایران هست همه ریفر هستند اما براشون کارتون میزنن و یا خیلی از مدل های دیگه تازه اینا چون خارج از آمریکا به فروش میره اونجا مالیاتی هم بهش نمیخوره

morteza5921

Registered User
لایک‌ها
104
سلام داداش لپ تاپ استوک گیمینگ صفحه 17 با گرافیک gtx چه مدل هایی و قیمت هایی داری ؟

saeedRX360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست من تشکر از پاسخ...
و سوال آخر برای خرید لب تاب برای گیم لب تاپ ریفر پیشنهاد میکنی یا استوک ؟
درصورت امکان چندتا لب تاب ریفر مخصوص گیم تا قیمت 3 تومن و چند تا کیس هم برا گیم ( از کیس های یکپارچه شرکتی ) با قیمت و مشخصاتش بهم معرفی کن .( قرار بود برام قیمت کیس گیم پ.خ کنی ) پیشنهاد خودت چیه ؟ کیس یا لب تاب از نظر به صرفه بودن و کارآیی؟ بازم تشکر منتظر پ.خ هستم

homa2142

Registered User
لایک‌ها
106
اقا لبتاپ با گرافیک R9 چیزی داری قیمت بده مارک مهم نیست برام

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
درود،
عزیز دنبال لپتاب ایسوس ویوبوک s200 یا 300 کارکرده هستم چیزی داری؟ مدل شبیه اینها از برند دیگه هم بود میخوام؟

homa2142

Registered User
لایک‌ها
106
اقا گفتین راجب لبتاپ گیمینگ با گرافیک gtx یاداوری کنیم

بالا