برگزیده های پرشین تولز

كتاب كوري

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ميشه اسم اونايي كه ترجمه شدن رو بگي داش صالح ارا؟ و اينكه چه ترجمه ايش خوبه.
در ضمن ميشه اينهمه داد نزني؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
در ضمن اين جمله رو تو وبلاگت(كه براي اولين بار بود ميرفتم توش) ديدم خيلي حال كردم.

بدون امید به خود کشی زندگی خیلی سخته...
اینگمار برگمن

من از جمله اش و البته خود صاحابش :)p) هر دو خيلي خوشم اومد و مياد.

sanderbridg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مضمونش جالبه ولی صحنه های حال به هم زنی داره
65.gif
65.gif
65.gif

nafar_2konkor

Registered User
لایک‌ها
1
کتابو همین امروز تموم کردم راستش وقتی اسمشو توی این تاپیک دیدم از کتابخونه گرفتم وخوندم .
داستان خوبی بود ولی بیشتر مشمئز کننده!:wacko: بود . در طول داستان همش احساس غرور میکردم از اینکه میبینم ولی توی بعضی از صحنه هاش دلم میخواست کتابو جرجر کنم.خیلی از جمله ها ام بود که معنیشو نمیفهمیدم .راستی چیزی که اول کتاب توی مقدمه گفته شده بود به نظرم خیلی جالب بود . روش جالبی که نویسنده توی نوشتن کتاب به کار برده بود اینکه از نقل قول استفاده نکرده و صحبتهای شخصیت های داستان رو با ویرگول از هم جدا کرده بود. انگار واقعا آدم احساس میکرد کور شده و باید خودش تشخیص بده که هر لحظه کدوم شخصیت داستانه که داره حرف میزنه.

nikita-83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از جالب ترین کتابهایی که خوندم و آدم رو به فکر فرو می برد. واقعا" هم مشمئز کننده بود اما مشمئز کننده ترین کتابی که خوندم صد سال تنهایی بود!
در کل من کوری رو دوست دارم و به نظرم اثر ارزشمندیه! هر چند پیشنهاد کردم یکی از دوستام بخره و فید بک جالبی دریافت نکردم!!!

Samurai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کوری می خواد بکه هنوز بشریت روح وحشی خود رو حفظ کرده و به ظاهر متمدن شده.کوری می خواد بگه اگه نظم آفرینش به هم بخوره و یک نعمت خدا مثل چشم رو از دست بدیم چه خواهد شد.
راستی کسی pdf پاپیون رو داره؟

pandora7

Registered User
لایک‌ها
24
کتاب فوق العاده ایه...از خوندنش خیلی لذت بردم

mehrave

Registered User
لایک‌ها
10
کوری چشم آدم ها رو به واقعیت هائی باز می کنه که تا بحال فکرش رو هم نمی کردند که چقدر خطرناکند و در استانه سقوط...​

imehrdad

Registered User
لایک‌ها
190
من دارم ميخونم به نظرم جالبه فكر كنم نوبل ادبيات هم برده اينجا هم يكي اشاره كرد

دوستان این کتاب جایزه نوبل نبرده بلکه ساراماگو بخاطر نوشته هاش نوبل رو گرفته و واسه اینکه تبلیغ بشه رو کتاب زدن برنده جایزه نوبل

بالا