برگزیده های پرشین تولز

مزایده فروش LapTop Dell Inspiron N5110

daemon

Registered User
لایک‌ها
21
سلام

مشخصات کلی:
CPU: Corei7 2670QM
RAM: 8G
VGA: Intel HD4000+Nvidia 525M 1G
HDD: 750
Size: 15.6

از نظر فنی کاملا سالم هست. دو تا مشکل کوچیک داره.
یکی اینکه یه آدم عاقلی پاش رو گذاشت روی سیم شارژر و دو دستی شارژر رو کشید سیمش ترکید :D شارژر رو عوض نکردم و خودم باز کردم سیم اش رو عوض کردم ولی قیافه اش داغون شده چون پیچ و اینجور چیزها نداشت، با هویه باز اش کردم :lol:
و یکی دیگه اینکه یه آدم عاقل دیگه توی کیف کنار لپ تاپ یه چیز سفت گذاشت یه بار و یه تیکه از رنگ روی در لپ تاپ پریده. ضربه و اینجور چیزا نخورده بهش. قیمت شارژر نو اش حدود 70-80 هست فکر کنم ولی برای مصرف کننده مشکلی نداره چون داره کار می کنه.

قیمت پایه 1 میلیون و 350 هزار تومان.
فروش فوری 1 میلیون و 450 هزار تومان

گام افزایشی هرچی بلندتر بهتر :)
مهلت تا آخر آذر ماه .

تحویل هم به صورت حضوری در تهران هست.

این پریدگی تقریبا به اندازه نیم در یک سانتیمتر هست، از نزدیک گرفتم:

Laptop Dell (1).jpg

Laptop Dell (2).jpg

Laptop Dell (3).jpg

Last edited:

daemon

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
دوستان فکر می کنم چون مزایده هست باید پیشنهاد ها رو توی تاپیک بدید نه PM.
ضمن اینکه من از نزدیک و کاملا مشخص تمام ایرادهای لپ تاپ رو نشون دادم که خریدار کاملا ایرادها رو بدونه و بعدا حرفی توش در نیاد. وگرنه می تونستم از فاصله ی سه متری عکس بگیرم بگم یه نقطه داره روی درش :). ولی غیر از دو تا ایرادی که عکس اش رو گذاشتم لپ تاپ کاملا تمیز هست و از نظر فنی هم کاملا سالمه. پس بی زحمت الکی تو سر مال نزنید ;) به یکی دو تا از دوستان توی پی ام لینک موارد مشابه رو با قیمت های بالاتر دادم، با این CPU,RAM و هارد قیمتی که دادم واقعا پایینه. اگر شارژر اش هم خیلی تو ذوق میزنه قیمت پایه رو 50 بالاتر میبرم یه شارژر نو براش میگیرم و تنها ایرادش میشه همون لکه ی روی در لپ تاپ. باطری هم سالمه و مشکلی نداره.

راستی جعبه هم نداره ولی با کیف اش میدم خدمتتون. کیف اش هم چیز مالی نیست جهت اطلاع :lol: سالم و تر و تمیز و خوب هم هست ولی خوشم نمیاد بازار گرمی الکی بکنم، یه کیف معمولیه.

Last edited:
بالا