برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید هارد اکسترنال !

hosseinfaster

Registered User
لایک‌ها
75
سلام خدمت همه دوستان

برای جابجایی اطلاعات شخصی یه هارد اکسترنال نیاز دارم که بخرم
حجم یک یا نهایتا دو ترابایت برام کافیه ( در صورت صرفه اقتصادی 4 ترابایت هم مشکلی نداره ) فقط مساله ای که هست و خیلی برام مهمه تضمین خراب نشدنشه،البته قرار نیست باهاش کشتی بگیرم ولی هرچی جون سخت تر همونقدر بهتر.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

پیشاپیش از وقتی که میذارید ممنونم

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
درود، تو این دنیا هیچ تضمینی نیست عزیز، ولی من خودم فقط WD Ultrastar رو برای آرشیو استفاده میکنم: قیمتش معمولا از سری بلک ارزونتره ولی کش و سرعتش بیشتر، طول عمرش هم ده برابر بلک - و این نکته که هرگز برای دیتای مهم هارد اکسترنال نخر چون ارزونترین درایو داخلشه! این مدل که گفتم + باکس هارد USB برند Inateck میشه بهترین گزینه موجود :)

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
درود، تو این دنیا هیچ تضمینی نیست عزیز، ولی من خودم فقط WD Ultrastar رو برای آرشیو استفاده میکنم: قیمتش معمولا از سری بلک ارزونتره ولی کش و سرعتش بیشتر، طول عمرش هم ده برابر بلک - و این نکته که هرگز برای دیتای مهم هارد اکسترنال نخر چون ارزونترین درایو داخلشه! این مدل که گفتم + باکس هارد USB برند Inateck میشه بهترین گزینه موجود :)
inatech یا orico ؟

kiarash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام خدمت همه دوستان

برای جابجایی اطلاعات شخصی یه هارد اکسترنال نیاز دارم که بخرم
حجم یک یا نهایتا دو ترابایت برام کافیه ( در صورت صرفه اقتصادی 4 ترابایت هم مشکلی نداره ) فقط مساله ای که هست و خیلی برام مهمه تضمین خراب نشدنشه،البته قرار نیست باهاش کشتی بگیرم ولی هرچی جون سخت تر همونقدر بهتر.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

پیشاپیش از وقتی که میذارید ممنونم

من چند تا هارد
my passport - wd elements
چند ساله که دارم هیچکدوم دچار مشکل نشده با اینکه مداوم به تلویزون وصل هست به گوشی و کامپیوتر
تا 10 سال و حتی بیشتر هم اگه خوب نگه دارید و ضربه نخورن کار میکنن
اگه اکسترنال میخواید بخرید بهتر از وسترن پیدا نمیکنید
در حال حاضر 5 تراش قیمتش از 2 و 4 تراش به صرفه تره و فاصله قیمتی 2 تا 5 ترابایت تقریبا یک میلیون و صد یا دویست تومنه که 5 ترا صرف اقتصادی خیلی بیشتری داره

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
و این نکته که هرگز برای دیتای مهم هارد اکسترنال نخر چون ارزونترین درایو داخلشه!
میشه بپرسم کودوم مهندسی گفته هارد اکسترنال به درد دیتا نمیخوره !!!!!!!!!! بله هارد اگه تو جیبی مثل my passport باشه زود خراب میشه ولی اداپتوری ها عمر زیادی دارن -کلا هارد ضربه نخوره حالا حالا کار میکنه

بالا