برگزیده های پرشین تولز

يك ويروس ! لطفا كمك كنيد

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
دستگاه يكي از دوستان من جديدا يه مشكل جديد پيدا كرده . در درايو c اون بنده خدا يه فايل كه نام اون از يه سري عدد تشكيل شده ساخته ميشه كه خيلي سريع حجمش از 300 كيلو شروع ميشه و تا پر شدن كامل درايو بزرگ ميشه مثلا حدود 4 گيگ! :shock: و همينم باعث ميشه دستگاه عملا فلج بشه. اينم بگم كه اين فايلو كه پاك مي كنم دفعه بعدي كه دستگاه بالا مي اد بلافاصله ساخته ميشه . در ضمن norton 2002 هم اجازه نصب نمي ده... مشكل به نظرتون چيه؟ ويروسه؟ چي كار بايد كنم. با چي پاكش كنم.

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1 در اینجور مواقع شرط اول اینه که خونسردیت رو کاملا حفظ کنی .
2 بعد سیم هایی که به پشت کامپیوترت وصل هستند رو دونه دونه و با احتیاط جدا کن . مواظب باش زیاد سرو صدا نکنی چون ممکنه ویروسش خطر ناک باشه .
3 بعد کیس رو بزن زیر بقلت و خیلی آروم ببرش نزدیک پنجره . باز هم مواظب باش که زیاد تکونش ندی چون ممکنه ویروس خواب باشه و بیدارش کنی .
4 پنجره رو باز کن و کامپیوترت رو در حالی که داد میزنی بووو هووو بندازش بیرون .
5 پنجره رو ببند و دستت رو بزن بهم ، جوری که انگار داری گرد و خاکش رو میگیری .
6 بشین روی صندلی راحتی ، یک قهوه برای خودت بریز و به تعطیلات آخر هفته فکر کن .
7 معمولا نصار چند فحش آب کشیده به مادر محترم پیتر نورتون و بیل گیتس موجب راحتی روان میشه ، پس در این مورد استخاره نکن.

( ببخشید ، چون نمیدونستن چیکار باید کرد شوخی کردم . الان بقیه میان راهنماییت میکنن : ) )

yehnafar

Registered User
لایک‌ها
0
2 بعد سیم هایی که به پشت کامپیوترت وصل هستند رو دونه دونه و با احتیاط جدا کن . مواظب باش زیاد سرو صدا نکنی چون ممکنه ویروسش خطر ناک باشه .  
3 بعد کیس رو بزن زیر بقلت و خیلی آروم ببرش نزدیک پنجره . باز هم مواظب باش که زیاد تکونش ندی چون ممکنه ویروس خواب باشه و بیدارش کنی .  
7 معمولا نصار چند فحش آب کشیده به مادر محترم  پیتر نورتون و بیل گیتس موجب راحتی روان میشه ، پس در این مورد استخاره نکن.  

(  ببخشید ، چون نمیدونستن چیکار باید کرد شوخی کردم . الان بقیه میان راهنماییت میکنن : )   )
:shock: :shock: :shock: :!: :!: :!:

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
يک روش خيلي فوري اينه که اون پارتيشن رو فرمت کني و ويندوز رو دوباره روش بريزي و بعدش بدون معطلي آنتي ويروس رو نصب کني و کل سيستم رو اسکن کني.. البته ميشه براي حفظ کامل اطلاعات يک ويندوز ديگه روي يک پارتيشن ديگه بريزي و بعد روي اون يه آنتي ويروس بريزي و کل سيستم رو چک کني.. (الزاما نيازي نيست که يک پارتيشني رو فرمت کني ولي خوب همه احتمالا فرمت کردن رو پيشنهاد مي دن) از همين روش ها مشکلت حل ميشه.. يه راه الزاما کلاسه شده اي نداره.. - راستي من فرض کردم که حتما ويروس باشه.

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
7 معمولا نصار چند فحش آب کشیده به مادر محترم پیتر نورتون و بیل گیتس موجب راحتی روان میشه ، پس در این مورد استخاره نکن.

( ببخشید ، چون نمیدونستن چیکار باید کرد شوخی کردم . الان بقیه میان راهنماییت میکنن : ) )
آقا ما امروز یه ویروس گرفتیم وبا search این تاپیک رو پيدا كرديم و کلی از راهنمایی Blueman خنديديم. چون تنها كاري كه از دست من ميومد همين كاري بود كه Blueman پيشنهاد داده بود. :D :D :D

بالا