برگزیده های پرشین تولز

پایان دوران املاکی و بنگاه

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,561
اه اه این ساندیس خور انگل اجتماع پست منو کوت کرده. چقدر هم حرصش در اومده از اینکه واقعیت های شغل خانواده اش رو گفتم:p پول حروم بنگاهی، عاقبتش بچه ساندیس خور میشه دیگه:D به قول امام حسین" ملئت بطونکم من الحرام"

پ.ن: این نادون حتی در حد جلبک هوش نداره که حرف های من رو که به این سادگی نوشتم، بفهمه. میگه خودت برو سند بزن. خنگه ! وقتی مثل همه جای دنیا تمام استعلامات قانونی و مالیاتی و شهرداری رو در یک مرحله نمیشه گرفت، طرفین مجبورند که پیش قرارداد یا قولنامه بنویسند. این بلاییه که دولت سر مردم آورده که جیره خور هایی امثال تو یه پول مفتی گیرشون بیاد، وگرنه مثل همه دنیا، خریدار و فروشنده با هم توافق میکردند و معامله رو در یک مرحله در نوتاری ( دفتر اسناد رسمی) انجام میدادن

Last edited:

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,561
قبول دارم که بعضیاشون تخلف میکنن ولی بعضیا هم واقعا خوب کار میکنن
نمیشه مثل یهودی ها به یک چشم نگاهشون بکنیم :devilish:

بالای 95 درصدشون تخلف که چه عرض کنم، رسما کلاهبردارند:D. میگی نه؟ بالای همین تاپیک نظرسنجی بذار :p

پ.ن: یهودی های دنیا شنبه ها میان ایران، پیش بنگاهی ها آموزش حقه بازی می بینند:ROFLMAO:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,848
Screenshot_20240211_070926_com.android.chrome_edit_43066920655405.jpg
اجاره خانه در سایت خودنویس باید ثبت بشه (حتی در بنگاه و املاکی) ، اگر نه ارزش قانونی نخواهد داشت

https://khodnevis.mrud.ir/

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,082
مشاهده پیوست 1329438
اجاره خانه در سایت خودنویس باید ثبت بشه (حتی در بنگاه و املاکی) ، اگر نه ارزش قانونی نخواهد داشت

https://khodnevis.mrud.ir/
مطمئنی؟
راستی میشه پول پیش و خود مبلغ اجاره رو رایگان ثبت کرد؟
منظورم اینه که داخل قرارداد مبلغ هایی که گفتم رایگان یا هزار تومن ثبت بشه
برای یه کاری لازم دارم

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,848
مطمئنی؟
راستی میشه پول پیش و خود مبلغ اجاره رو رایگان ثبت کرد؟
منظورم اینه که داخل قرارداد مبلغ هایی که گفتم رایگان یا هزار تومن ثبت بشه
برای یه کاری لازم دارم
Screenshot_20240211_134217_com.android.chrome_edit_63615140659041.jpg

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,415
ایرانی جماعت مث آدمیزاد یه کاریو نمیتونه انجام بده فردا هزار تا بامبول توش درمیاد که املاکیا با هه کارکشتگیشون خوب وسطو میگیرن

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,848
پایان دوران پادشاهی‌ املاکی‌ها

روزنامه هفت صبح نوشت:

🔹سامانه خودنویس بالاخره راه‌اندازی شد و با اعلام وزارت راه‌وشهرسازی مشاوران املاک از ۲۱بهمن‌ماه باید قراردادهای اجاره را در سامانه خودنویس ثبت کنند.

🔹مستاجر و مالک نیز می‌توانند با مراجعه به این سامانه بدون حضور مشاور املاک قرارداد اجاره را بنویسند و بدون پرداخت حق کمیسیون، کد رهگیری بگیرند و قرارداد ببندند.

🔹این‌طور که سر و شکل سامانه نشان می‌دهد خود مستاجر و مالک می‌توانند قرارداد بنویسند و دیگر اصلا نیازی به آنها نیست.
کیانوش گودرزی، رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران می‌گوید: این سامانه کسب‌وکار سه میلیون مشاور املاک را به خطر می‌اندازد و کم‌کم باعث می‌شود این شغل رسمیت خود را از دست بدهد.

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,561
پایان دوران پادشاهی‌ املاکی‌ها

روزنامه هفت صبح نوشت:

🔹سامانه خودنویس بالاخره راه‌اندازی شد و با اعلام وزارت راه‌وشهرسازی مشاوران املاک از ۲۱بهمن‌ماه باید قراردادهای اجاره را در سامانه خودنویس ثبت کنند.

🔹مستاجر و مالک نیز می‌توانند با مراجعه به این سامانه بدون حضور مشاور املاک قرارداد اجاره را بنویسند و بدون پرداخت حق کمیسیون، کد رهگیری بگیرند و قرارداد ببندند.

🔹این‌طور که سر و شکل سامانه نشان می‌دهد خود مستاجر و مالک می‌توانند قرارداد بنویسند و دیگر اصلا نیازی به آنها نیست.
کیانوش گودرزی، رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران می‌گوید: این سامانه کسب‌وکار سه میلیون مشاور املاک را به خطر می‌اندازد و کم‌کم باعث می‌شود این شغل رسمیت خود را از دست بدهد.

آخ جون. بیشتر درآمد این انگل های اجتماع به این شیوه قطع میشه. کیانوش گودرزی آبو بریزه اونجاش که سوخته:p:ROFLMAO:

بالا