برگزیده های پرشین تولز

ژیمناستیک

jomoking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان
یه نرم افزار آموزشی هست مال ژِیمناستیک که من بهش نیاز دارم ولی خودم نتونستم جایی برا خرید پیداش کنم
اسمش
[h=1]GymABstics Total Body Fitness 6-Month Program[/h]سایت اصلیش هم GymABstics Fitness Training System Home هست ولی من تو فرشگاه های ایرانی نتونستم پیداش کنم
واقعا نیازش دارم
اگر کسی تونست پیداش کنهه ممنون میشم
اگر چیزی شبیه این هم بلد باشد ممنون میشم به صورت پ.خ یا همینجا بگید
اگر خود نرم افزار رو بتونید برام پیدا کنید یه شیرینی پولی هم میدم

mersada0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
s5my5t5hu72il8ppxog.jpg

دار حلقه شامل دو حلقه سخت به قطر ١٨ سانتيمتر که در ارتفاع ۵۵/٢ متري از تشک به وسيله دو سيم به فاصله ۵٠ سانتيمتر آويزان ميباشد که آنها به يک دستگاه به بلندي ۵/۵ متر وصل شده است و اين دستگاه به وسيله چهار الي هشت مهار فلزي به قلاب هايي که به همين منظور در روي زمين به فواصل ٤ متر و ۵/۵ متر کار گذارده اند مطابق شکل زير متصل ميگردد. (مهار ها در شکل مشخص نشده است، ٤ مهار به بالا ترين نقطه وسيله در نقات آ و ب متصل ميگردد و در صورت نياز در بعضي موارد ٤ مهار هم به نقاط سي و دي متصل ميگردد
يک برنامه روي دار حلقه مرکب از اجراي حرکات تابي، قدرتي، مکثي به يک ميزان و در حالات مختلف آويزان، در آموزش ژیمناستیک رفتن به طرف بالانس و يا در بالانس انجام ميشود که دستها و پاهاي کشيده و راست از اصول کلي ميباشد

گروههای حرکتی دارحلقه:

۱-حرکات تابی و بالا رفتن روی حلقه ها (شامل)زاويه ها

۲-تابهای منتهی به بالانسـ۲ثانيه)

۳-تابهای منتهی به حرکات مکثی قدرتی(۲ثانيه)بدون زاويه نگهداشتن

۴-حرکات قدرتی وحرکات مکثی(۲ثانيه)

۵- پرشها

موارد زير نمونه هايي از جرائم ميباشد که ممکن است از يک ژيمناست در هنگام اجراي برنامه حلقه کسر نمايند
١- تماس پاها و يا هر قسمتي از بدن با تناب از ١/٠ تا ۳/٠ امتياز کسر ميگردد
٢- اگر هنگام اجراي برنامه حلقه ها تاب داشته باشد کسر امتياز از ١/٠ تا ۳/٠ امتياز ميباشد

۳-اجرای حرکاتی با کابلهای ضربدری(X)مجاز نمی باشد

mersada0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
jalcjuwc7wo59m1rr570.jpg

ارزشيابي برنامه هاي خرک حلقه

خرک حلقه معمولاً بوسيله يک مهار فلزي به زمين به طور محکم بسته ميشود
اجرای حرکات مختلف چرخشي و پاندولي در وضعيتهاي مختلف روي يک دسته خرک و در تمامي سطح خرک از اجزاي تشکيل دهنده يک برنامه در اين وسيله ميباشد
حرکات خرک حلقه بايستي دقيقاً تابي بوده و بدون کوچکترين وقفه اجرا شود
گروههای حرکتی خرک حلقه شامل:

۱-تابهای يک پا و لنگی ها

۲-جفتی يا توماسها باويا بدون اسپنيدل و بالانس

۳-انتقال ازيک سرخرک حلقه به سر ديگر خرک حلقه بطور عرضی يا طولی

۴-تابهای kehr .wende swing

5-پرشها

موارد زير نمونه هايي از جرائم ميباشند که ممکن است از يک ژيمناستیک کار در هنگام اجراي برنامه خرک حلقه کسر نمايند

١- اگر حرکتها به صورت ناهمگون وناجور برروی خرک اجراگردد از۱/۰ تا ۳/۰ کسر امتياز دارد
٢- شروع برنامه به صورت پاهای جدا ازهم از۱/۰ تا ۳/۰ کسر امتياز دارد
٣-اگر ژيمناستی دامنه حرکتی ضعيف ونامناسب جفتی يا توماسها در طول کل برنامه داشته باشداز ۱/۰تا ۳/۰

جریمه دارد.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
با سلام

من میخوام یه بارفیکس توی خونه وصل کنم که چارچوب درهای خونه ما به اصطلاح چارچوب فرانسویه و بارفیکسهای معمولی روش وصل نمیشه.
خواستم بدونم راه حل دیگه ای هست که بتونم از بارفیکس توی خونه استفاده کنم؟ یعنی بارفیکس به شکل دیگه ای هم هست که نصبش احتیاج به چارچوب های این چنینی نداشته باشه؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

دوستان عزیز برای بحث و گفتگو درباره ژیمناستیک از این تاپیک استفاده کنید و تاپیک جداگانه نزنید...

پاینده باشید

بالا