برگزیده های پرشین تولز

کدوم پیام رسان رو استفاده خواهید کرد ؟

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
فوری
تلگرام روی بستر اینتر خانگی ADSL رفع فیلتر شده است...

Sent from my Fly IQ4514 using Tapatalk
دیدن چند روز دیگه میره بستر بلاکچین غیر قابل فیلتر میشه ضایع میشن شیرشو باز کردن که بگن اره خودمون رفع فیلتر کردیم .

امضای تاپاتاک :
بیهوده متاز که مقصد خاک است

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
امتحان کردم هم روی ADSL و هم روی اینترنت همراه رفع فیلتر شده

Sent from my Fly IQ4514 using Tapatalk

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
ولی موقعی که یوزرها اون اوایل اومدن تلگرام
انصافا تلگرام هیچ چی نداشت نه روباتی نه کانالی نه گروه درست و حسابی
ولی الان پیام رسان های ایرانی تقریبا همه این امکانات اولیه رو دارن و بازهم بهتر

حیفه واقعا نادیده گرفته بشن

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
ولی موقعی که یوزرها اون اوایل اومدن تلگرام
انصافا تلگرام هیچ چی نداشت نه روباتی نه کانالی نه گروه درست و حسابی
ولی الان پیام رسان های ایرانی تقریبا همه این امکانات اولیه رو دارن و بازهم بهتر

حیفه واقعا نادیده گرفته بشن

بحث سر امنیته نه امکانات:general210: مردم به هیچ چیزی که اسم داخلی روش باشه اعتماد ندارن مثل خودروی داخلی:general502:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
بحث سر امنیته نه امکانات:general210: مردم به هیچ چیزی که اسم داخلی روش باشه اعتماد ندارن مثل خودروی داخلی:general502:

امنیت چی اخه

باز توی ایران اطلاعات یا فتا بدون مجوز قضایی نمیتونه به اطلاعات دسترسی داشته باشه ولی توی همین تلگرام اطلاعات راحت دست هر ارگانی که لازمه هست

یجوری ایرانیا میگن امنیت انگار همه عضو چارتا باند سیاسی و قاچاق مواد مخدرن

دیگه نمکی سرکوچه که نباید نگران امنیت باشه

70 درصد پرونده های مربوط به سوئ استفاده اخلاقی و کلاه برداری های مالی مربوط به تلگرام و اینستاگرامه چون اطلاعات قابل دسترسی نیست و دزدا راحت کارشون رو میکنن

امنیتی که شما میگی برای تروریستاس نه مردم عادی

البته من بحثم فیلتر کردن تلگرام برای رونق پیام رسان داخلی نیستش صرفا در مورد این بهونه های آبکی ایرانیا دارم بحث میکنم

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
امنیت چی اخه

باز توی ایران اطلاعات یا فتا بدون مجوز قضایی نمیتونه به اطلاعات دسترسی داشته باشه ولی توی همین تلگرام اطلاعات راحت دست هر ارگانی که لازمه هست

یجوری ایرانیا میگن امنیت انگار همه عضو چارتا باند سیاسی و قاچاق مواد مخدرن

دیگه نمکی سرکوچه که نباید نگران امنیت باشه

70 درصد پرونده های مربوط به سوئ استفاده اخلاقی و کلاه برداری های مالی مربوط به تلگرام و اینستاگرامه چون اطلاعات قابل دسترسی نیست و دزدا راحت کارشون رو میکنن

امنیتی که شما میگی برای تروریستاس نه مردم عادی

البته من بحثم فیلتر کردن تلگرام برای رونق پیام رسان داخلی نیستش صرفا در مورد این بهونه های آبکی ایرانیا دارم بحث میکنم

خوب اگر مردم چیزی برای نگران بودن دربارش ندارن چرا دولت باید نگران افتادن اطلاعتشون دست تلگرام باشه؟!o_O اون امار 70 درصدی رو نمیدونم از کجا اوردین ولی حتی اگر هم صحیح باشه دلیلش اینه که +90 درصد مردم عادی از تلگرام برای این امور استفاده میکنن شما اگر الان از یه ایرانی بپرسی Pinterest چیه؟ نمتونه بفهمه خوردنیه یا پوشیدنی! در حالی که پینترست درسطح جهان از اینستا محبوب تر نباشه پایین تر هم نیست. واین ربطی به امنیت نداره. شما فکر میکنید اگر مردم به جای تلگرام از سروش استفاده کنن فرهنگ و وجدانشون درست میشه ودیگه سر همدیگه کلاه نمیذارن؟!تلگرام فقط یک بزار ارتباطیه اینکه کسی ازش برای کلابرداری استفاده میکنه یا برای امور مفید چه ربطی به خود اپلیکیشن داره؟:general505:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
خوب اگر مردم چیزی برای نگران بودن دربارش ندارن چرا دولت باید نگران افتادن اطلاعتشون دست تلگرام باشه؟!o_O اون امار 70 درصدی رو نمیدونم از کجا اوردین ولی حتی اگر هم صحیح باشه دلیلش اینه که +90 درصد مردم عادی از تلگرام برای این امور استفاده میکنن شما اگر الان از یه ایرانی بپرسی Pinterest چیه؟ نمتونه بفهمه خوردنیه یا پوشیدنی! در حالی که پینترست درسطح جهان از اینستا محبوب تر نباشه پایین تر هم نیست. واین ربطی به امنیت نداره. شما فکر میکنید اگر مردم به جای تلگرام از سروش استفاده کنن فرهنگ و وجدانشون درست میشه ودیگه سر همدیگه کلاه نمیذارن؟!تلگرام فقط یک بزار ارتباطیه اینکه کسی ازش برای کلابرداری استفاده میکنه یا برای امور مفید چه ربطی به خود اپلیکیشن داره؟:general505:

شما یه سر بزن پلیس فتا میبینی جلوی هر افسر 100 تا پرونده بازه که یا عکس طرف رو لو دادن یا محصول خریده پولش رفته یا کلاه برداری شده ازش

اگر از اپلیکیشن ایرانی استفاده بشه قطعا طرف اونقدر از گیرافتادنش میترسه که نمیاد کلاه برداری کنه همه چیز دو تا کنترل کننده داره وجدان شخصی مردم که من بهش معتقدم و همچنین قوانین هر کدوم به سهم خودش از بروز جرم جلوگیری میکنه ، اگر ملتی عین وحشیا رفتار کنن دلیل نمیشه قوانین رو هم نادیده گرفت

ابزار ارتباطی تلگرام به خاطر اینکه غیرقابل دسترسی مستقیم برای مراجعی مثل پلیسی فتا هست باعث راحت شدن کار کلاه بردارا شده ، اعمال امنیتی و تروریستی هم که جای خود داره

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
شما یه سر بزن پلیس فتا میبینی جلوی هر افسر 100 تا پرونده بازه که یا عکس طرف رو لو دادن یا محصول خریده پولش رفته یا کلاه برداری شده ازش

اگر از اپلیکیشن ایرانی استفاده بشه قطعا طرف اونقدر از گیرافتادنش میترسه که نمیاد کلاه برداری کنه همه چیز دو تا کنترل کننده داره وجدان شخصی مردم که من بهش معتقدم و همچنین قوانین هر کدوم به سهم خودش از بروز جرم جلوگیری میکنه ، اگر ملتی عین وحشیا رفتار کنن دلیل نمیشه قوانین رو هم نادیده گرفت

ابزار ارتباطی تلگرام به خاطر اینکه غیرقابل دسترسی مستقیم برای مراجعی مثل پلیسی فتا هست باعث راحت شدن کار کلاه بردارا شده ، اعمال امنیتی و تروریستی هم که جای خود داره

خوب اگر بحث معاملات وامنیتش هست. میشه یه اپی ساخت که این طور کارها در بستر اون انجام بشه. کاری که خارجیا خیلی وقته دارن میکنن واگر اشتباه نکنم اسمشescrew هست. نه اینکه چون از 40 - 50 میلیون کاربر تلگرام 40 - 50 هزار تاشون عوضی از اب درومدن بیایم کلا درشو تخته کنیم!:general210:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
خوب اگر بحث معاملات وامنیتش هست. میشه یه اپی ساخت که این طور کارها در بستر اون انجام بشه. کاری که خارجیا خیلی وقته دارن میکنن واگر اشتباه نکنم اسمشescrew هست. نه اینکه چون از 40 - 50 میلیون کاربر تلگرام 40 - 50 هزار تاشون عوضی از اب درومدن بیایم کلا درشو تخته کنیم!:general210:
حرفت درسته

منم بالا گفتم تلگرام نباید فیلتر بشه چون قضیه خودروی داخلی پیش میاد

ولی باید هوای پیام رسان داخلی رو هم داشت چون حتی در زمینه امنیت هم چیزی از تلگرام کم نداره
امکاناتشون حتی بیشتر از تلگرامه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
6 سال از این تاپیک گذشت و تلگرام رفع فیلتر نشد که هیچ...
اما کدوم؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,113
هنوز تلگرام و واتس آپ

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها