برگزیده های پرشین تولز

کسی هست که با وسیله ی نقلیش بیاد یه تصادف رو صحنه سازی کنیم

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
دنبال یکی میگرم تهران ترجیها شمال غرب با ماشین یا موتورش بیاد یه تصادف سوری کنیم.من موتورم فلاپ جلوش شکسته میخوام به کمک یکی که هم گواهینامه داشته باشه هم بیمه یه تصادف رو صحنه سازی کنیم زنگ بزنیم افسر بیاد کروکی بکشه بریم بیمه پول بگیریم. 150 تومن هم بهش میدم .اصطلاحا داغی صحنه هم خودم درست میکنم.کسی هست آیا؟

Last edited:

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
خیالت راحت.از مرجع تقلیدم پرسیدم گفت در صورتی که طرف مقابل خسارت دهنده متواری شده و در صورت جایگزین کردن فردی به جای فرد متواری به همان میزان خسارت گرفته شود به طوری که سود و زیانی اضافه بر سازمان به فرد جایگزین و شرکت بیمه وارد نگردد مشکلی ندارد :hmm:

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
خیالت راحت.از مرجع تقلیدم پرسیدم گفت در صورتی که طرف مقابل خسارت دهنده متواری شده و در صورت جایگزین کردن فردی به جای فرد متواری به همان میزان خسارت گرفته شود به طوری که سود و زیانی اضافه بر سازمان به فرد جایگزین و شرکت بیمه وارد نگردد مشکلی ندارد :hmm:

خود مراجع تقلید کارشون کلی حرف داره

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
خود مراجع تقلید کارشون کلی حرف داره
خود فرد پاسخ دهنده که من زنگ زده بودم مونده بود چی بگه.گفت چند لحظه گوشی.بعد رفت مشورت بگیره فکر کنم!بعدش اومد اینارو گفت بهم.حالا ما هم نمیخوایم شریک پیدا کنیم بریم طلا فروشیه طبقه 6 میلاد نور و بزنیم که.صاف و صادقانه اومدیم اینجا درخواستمونو مطرح کردیم .کسی بود بسم ال... اسپمم ندید لطفا:hmm:

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
از اون کسی که نیاز داری باید برگه بیمه کسر بشه؟
یعنی نیازی به برگه بیمش داری شما؟

Sent from my GT-I9100

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
از اون کسی که نیاز داری باید برگه بیمه کسر بشه؟
یعنی نیازی به برگه بیمش داری شما؟

Sent from my GT-I9100

بله.چون از خودم که نمیتونم برگه بیمه بکنم .برگه بیمه +وسیله ی نقلیش جهت حضور در صحنه

hamed_u139

Registered User
لایک‌ها
151
طرف تخفیف بیمه داشته باشه میپره تخفیفش از 150 تومن هم بیشتر باید بده!!!

N I R V A N A

Registered User
لایک‌ها
11
فکر نمی کنم کسی حاضر باشه این کارو بکنه . بهتره یکیو پیدا کنین که ماشین اوراقی داشته باشه و بیمه مهم نباشه براش

SixPack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
داووش من یدونه نینجای اماراتی دارم مدارک هیچی نداره قاچاق ـــه کلا:دی گواهی نامه هم ک ندارم وگرنه خدا شاهده این کیبورد هم شاهده مییومدم..........

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21

با گزارش پلیس و استشهاد نمیتونی از بیمه خسارت دریافت کنی شاهدی مغازه داری چیزی اون دور و برا نبود ببینه تصادف شما رو و فرار مقصر رو؟

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
داووش من یدونه نینجای اماراتی دارم مدارک هیچی نداره قاچاق ـــه کلا:دی گواهی نامه هم ک ندارم وگرنه خدا شاهده این کیبورد هم شاهده مییومدم..........

داوووش من یه مدت سی جی 125 غصبی داشتم فازی نمیداد ولی گواهینامه دارم
موس رو شاهد میگیرم اگر بدیش برم کار این بنده خدارو راه بندازم بیام-

فقط زودتر نتیجه رو اعلام کن چون مدتیه موسم پرت پرت میکنه فکر کنم به زودی مرخص شه !!! تا شاهد ماجرا فوت نکرده تصمیم بگیر

uiq1

Registered User
لایک‌ها
26
آقا برفرض یکی هم پیدا شد...150بدی بهش ضرر نکنی:))))))

بالا