برگزیده های پرشین تولز

فروش ▓░ انواع هارد دیسک اینترنال و اکسترنال/SSD/ و دانلود دیتا ░▓

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام ARR@W
آیا ممکنه یه هارد 5400ppm از یه هارد 7200ppm عملکرد بهتری داشته باشه ؟ ( در این بحث لطفا کامل توضیح بدید )
تشکر .
سلام دوست عزیز
باید ببینیم تعریف شما از عملکرد بهتر چیست اما در کل می توان گفت هارد با دور پایینتر دوام بیشتر و مصرف انرژی کمتری نسبت به هارد با دور بالاتر دارد. سرعت چرخش بالاتر پلاترها علاوه بر بالابردن ریسک سلامت هارد موجب تولید گرمای بیشتر و به طبع استهلاک زودتر هارد دیسک خواهد شد. از طرفی هارد با دور بالاتر به دلیل بالابردن سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات برای بسیاری از افراد کارآمدتر از هارد با دور پایین است.

Mih4N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
باید ببینیم تعریف شما از عملکرد بهتر چیست اما در کل می توان گفت هارد با دور پایینتر دوام بیشتر و مصرف انرژی کمتری نسبت به هارد با دور بالاتر دارد. سرعت چرخش بالاتر پلاترها علاوه بر بالابردن ریسک سلامت هارد موجب تولید گرمای بیشتر و به طبع استهلاک زودتر هارد دیسک خواهد شد. از طرفی هارد با دور بالاتر به دلیل بالابردن سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات برای بسیاری از افراد کارآمدتر از هارد با دور پایین است.
منظور از عملکرد بهتر = سرعت بالاتر - ماندگاری بیشتر از لحاظ قدرت ( چون زیاد دیدم که هارد ها بعد از مدتی کیفیت اولیه خودشونو از دست میدن به نظر من این طبیعیه و شاید هاردی که در عرض چندین سال این اتفاق براش بیوفته مثلا فلان هارد در 1 سال اینطور بشه )

memo96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام.راستش من می خواستم امروز پول رو واریز کنم ولی حدس زدم که تموم شده باشه.چون گفتین آخراشه.تموم شد؟ هارد وسترن مای بوک 4 ترا
اینقدر که والدین طولش میدن که بخوان پول رو بریزن!:mad:

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام.راستش من می خواستم امروز پول رو واریز کنم ولی حدس زدم که تموم شده باشه.چون گفتین آخراشه.تموم شد؟ هارد وسترن مای بوک 4 ترا
اینقدر که والدین طولش میدن که بخوان پول رو بریزن!:mad:
سلام
در حال حاضر موجود داریم.

arzf22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز سلام
من اطلاعات زیادی در مورد انواع هارد مخصوصا از این رنگهایی ابی و سبز و مشکی ندارم.
لطفا من را راهنمایی بفرمایید.
من یک هارد یک ترا خیلی خوب با گارانتی معتبر میخواستم. این هارد را بعنوان هارد اصلی سیستم میخوام استفاده کنم و برای ارشیو نمیخوام.
میشه یه مدل خوب و قیمتش را بهم معرفی کنید؟(لطفا بهترین مدل پیشنهادتون رو هم بگید)
یه سوال دیگه : من کرج هستم و هزینه ارسال به کرج نباید حدود 8هزارتومان باشه میشه هزینه نهایی ارسال به کرج را برام بفرمایید.(فکر کنم با پست پیشتاز کمتر از 3500 هم باشه).
ممنون

Last edited:

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
دوست عزیز سلام
من اطلاعات زیادی در مورد انواع هارد مخصوصا از این رنگهایی ابی و سبز و مشکی ندارم.
لطفا من را راهنمایی بفرمایید.
من یک هارد یک ترا خوب با گارانتی معتبر میخواستم. این هارد را بعنوان هارد اصلی سیستم میخوام استفاده کنم و برای ارشیو نمیخوام.
میشه یه مدل خوب و قیمتش را بهم معرفی کنید؟
یه سوال دیگه : من کرج هستم و هزینه ارسال به کرج نباید حدود 8هزارتومان باشه میشه هزینه نهایی ارسال به کرج را برام بفرمایید.(فکر کنم با پست پیشتاز کمتر از 3500 هم باشه).
ممنون
دوست عزیز
برای هارد اصلی سیستم من سیگیت را توصیه می کنم که از نظر سرعت و کارایی اندکی بالاتر از هاردهای وسترن عمل می کند. در صورتیکه به برند وسترن علاقه دارید هم می توانید وسترن بلک که البته گران قیمت است انتخاب کنید.
در مورد هزینه پست پیشتاز هم متاسفانه با افزایش قیمتی که رخ داده یک پاکت نامه حدود 5000 تومان هزینه دارد چه برسد به بسته های حساسی مثل هارد دیسک که باید در جعبه مناسب با بسته بندی ایمن ارسال شوند و به طبع با وزن بالاتری که درند در اکثر مواقع بیش از 10 هزار تومان هزینه ارسال خواهند داشت.

arzf22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از پاسخ تون
لطفا قیمت هارد یک ترا سیگیت را بفرمایید. (این که دیگه مشکی و سبز نداره.؟)
اگر قیمت وسترن بلک را هم بفرمایید ممنون میشم .
در آخر کدام بهتره؟
ببخشید وقتتون را میگیرم.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
ممنون از پاسخ تون
لطفا قیمت هارد یک ترا سیگیت را بفرمایید. (این که دیگه مشکی و سبز نداره.؟)
اگر قیمت وسترن بلک را هم بفرمایید ممنون میشم .
در آخر کدام بهتره؟
ببخشید وقتتون را میگیرم.
سیگیت یک مدل مرسوم در بازار داره که قیمت تقریبی 190 هزار تومنه. به همراه قیمت دقیق بلک که اونهم حدود 300 هزار تومنه ظهر امروز استعلام کنید.
به طبع با توجه به قیمت وسترن بلک در جایگاه بهتری قرار می گیره.

aliboukani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش من محتوای کامل این پک رو میخواستم :
- بهترین آثار سریالی
حجم کامل پک + قیمتتون رو بفرمایید تا برای خرید اقدام کنم .تشکر

Last edited:

W.A.R.D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
داداش هارد وسترن دیجیتال مای بوک3ترا موجود داری
قیمتش چقدر؟

drh4m3d

Registered User
لایک‌ها
429
سلام
قیمت هارد دوترا اینترنال سیگیت+لیست دیتا را ارسال کنید
ممنون

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
ببخشید میخواستم بپرسم هارد internal و خود لپ تاپم رو میتونم حضوری براتون بیارم که دیتا بریزین ؟ یا فقط باید هارد باشه ... چون هارد لپ تابم 750 هست و بلد نیستم درش بیارم و کلا لپ تاب رو میخوام بیارم تا اطلاعات بریزین...
چیزی حدود 500 گیگ اطلاعات نیاز دارم که بیشتر فیلم و سریال هست... تهران هستم

henry14

Registered User
لایک‌ها
210
عزيز هارد 1 ترا كاركرده قيمت مناسب سراغ نداريد ؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

m_shakeri

Registered User
لایک‌ها
21
هارد 1 ترابایت لپ تاپ موجود دارید؟
یکدستگاه
قیمت؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا